zuzkaml19
10.10.10,17:36
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by mi niekto nevedel poradiť pri elektronickom zasielaní súhrnného výkazu DPH. Zaregistrovala som sa na portály daňového úradu a postupovala som podľa ich príručky. Avšak pri vypracovaní súhrnného výkazu, keď chcem dať označiť pred odoslaním, tak mi napíše, že sa nepodarilo stiahnuť podpisovací komponent a že mam vo svojom prehliadači povoliť nastavenia pre sťahovanie komponentov ActiveX. no už som všetko nastavila podľa tej príručky, ale stále nič.
ďakujem
zzzz71
13.10.10,09:52
Ja mam ten isty problem. Uz som volal aj spravcovi a povedali mi ze mam podanie na vela stran a neni chyba u mna. Tak ma nadherne potesil ako to maju zase premakane. Posledna odpoved co som od nich dostal bola v zneni: Ked budem vediet co s tym tak sa vam ozvem. Tak asi budem cakat pokial sa im to iste nezavola X ludi aby vedeli ze treba s tym nieco robit.
zuzkaml19
14.10.10,10:03
No moj problem bol uz vyrieseny. Pripajam aj riesenie, ktore mi napisali, tak dufam, ze Vam pomoze :)
Riešenie:
Dobrý deň , Aby bol SV DPH úspešne odoslaný je potrebné naištalovať ešte dva komponenty: 1. XML Parser 2. D.Signer /XADES Obidva komponenty nájdete na našej stráne drsr.sk - Titulná stránka: Autorizované elektronické služby - AES - technická podpora. Návody na stiahnutie: 1. AES - Inštalácia komponentov - na prvej strane máte link na tieto komponenty. Po inštalácii týchto komponentov je potrebné si ešte v správe certifikátov nainštalovať klienskú a serverovskú značku: / 1. AES - Inštalácia komponentov - str.6 - Inštalácia elektronickej značky elektronickej podateľne/ Prihlásenie- úvod- Správa certifikátov: V prípade nejakých problémov nás kontaktujte S pozdravom callcentrum drsr