Miroslav Susila
10.10.10,20:52
dobry vecer!

potreboval by som poradit ako zacat pri otvarani malej pekarne!
co vsetko potrebujem kde sa treba zaregistrovat!
proste vsetko od zaciatku! dakujem
pepsikova
10.10.10,19:46
...peniaze...
..priestor..
...dodávateľa..
...pekára...
...živnostenský list...
...zdravotný preukaz...
...peniaze.....

..a ak dáš do vyhľadávača, nájdeš viac...možno to dokonca za teba niekto aj urobí..detailne...
Danielle369
11.10.10,06:31
Miro je toho tu vela..v prvom rade musíš mať živnostenský list, zariadiš si prevádzku a pojdeš na hygienu o schválení prevádzky. Budú od teba požadovať HACCP, prevádzkový poriadok,sanitačný plán..ale hygiena ti všetko povie čo od teba budú požadovať. Najdôležitejši je totiž súhlas hygieny.
Na tvojom mieste kedže sa jedná o zriadenie pekárne(hygiena má vysoké nároky na pekáreň)..by som išla ešte pred zriadením živnostenského listu osobne na hygienu v tvojom okrese, aby si mal predstavu čo budú vyžadovať...priložím ti link aj na zriadenie prevádzky...to len na predstavu
http://www.msponline.sk/content/prevadzkaren-podnikatela-povinnosti-s-nou-spojene
Miroslav Susila
11.10.10,13:06
dakujem za info. urcite zajdem na hygienu a budem sa informovat! ono to nema byt taka original pekaren s pekarom a tak ale len pecenie polotovarou a predaj! este raz dakujem. Miro
korela
12.10.10,01:45
Prosím ťa, ja sa ozývam ako zákazník aj zástanca ďalších generácií. Aký obsah tuku bude mať cesto? Pretože tie predražené a nezdravé pečivá sú už na každom kroku.
Viem že je to ziskové.
Zo zásady ich nekupujem ani pre seba, ani pre nikoho v rodine.

Mňa by potešili originálne nové výrobky. To je zaujímavé. Cukrárne detto. Ako by ich jedna mater mala (zákusky). Pritom je dnes k dispozícii množstvo informácií a surovín, ktoré kedysi neboli. Dnes je radosť piecť.