Hepi
11.10.10,06:08
Vôbec neviem, či som správne zaradila, ale mám problém. Dcéra chodí na SPU v Nitre. Nedostala ubytovanie na internáte. Nevie mi, prosím, niekto pomôcť s lacným ubytovaním? Cez týždeň je tam vlastne len tri noci, mesačne cca 12 nocí. Dcéra je ochotná aj pomôcť s domácnosťou. Lebo fakt nevieme, čo robiť? Nechcela by som, aby skončila s VŠ len preto, že nebude mať ubytovanie. Sme schopní platiť mesačne najviac 50 €. Ak by niekto vedel o podobnom ubytovaní, prosím, napíšte. Ďakujem
Posúvam
Hepi
11.10.10,07:18
Vôbec neviem, či som správne zaradila, ale mám problém. Dcéra chodí na SPU v Nitre. Nedostala ubytovanie na internáte. Nevie mi, prosím, niekto pomôcť s lacným ubytovaním? Cez týždeň je tam vlastne len tri noci, mesačne cca 12 nocí. Dcéra je ochotná aj pomôcť s domácnosťou. Lebo fakt nevieme, čo robiť? Nechcela by som, aby skončila s VŠ len preto, že nebude mať ubytovanie. Sme schopní platiť mesačne najviac 50 €. Ak by niekto vedel o podobnom ubytovaní, prosím, napíšte. Ďakujem
Posúvam
Je to utópia, hľadať týmto spôsobom pomoc?
arizona
11.10.10,07:34
ivka70
11.10.10,07:40
Je to utópia, hľadať týmto spôsobom pomoc?

Dost utopia je skor ta cena ....
urcite su v NR studentske byty, teda ked sa poobzera po skole, po inzeratoch, tak najde byt, ktory si prenajimaju studenti. Ale pochybujem, ze aj v NR ju to vyjde do 50 EUR.
Praveze ked ma skolu len 4 dni v tyzdni, mala by uvazovat o tom, ze dalsie 3 dni moze brigadovat a zarobit si na zvysok ubytovania.
Na 3 dni v tyzdni tazko najde ubytovanie. to skor v hoteloch, ale tam je to drahsie. Skor denne dochadzat (neviem, ci je to mozne).
Pripadne sa pozriet, ci nema narok na socialne stipendium ...