ZuskaM.
11.10.10,10:18
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Od 10.10.2010 som nastúpila na materskú dovolenku. Žiadosť od lekára som zaslala zamestnávateľovi, ktorý ju pošle do Sociálnej poisťovne. Moja pracovná zmluva je však len na dobu určitú a k 31.10.2010 končí. Čo všetko by som mala po skončení pracovného pomeru vybaviť resp. nahlásiť na úradoch. je potrebné ísť hlásiť zmenu do zdrav. poisťovne, Soc. poisťovne, prípadne niekam inam? Budem si musieť niekam sama platiť positné? Tiež by som rada zostala poistená v II. pilieri dôchodkového poistenia. Čo pre to musím spraviť?
Vopred ďakujem za rady.
Zuzana M.
veronikasad
11.10.10,09:31
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Od 10.10.2010 som nastúpila na materskú dovolenku. Žiadosť od lekára som zaslala zamestnávateľovi, ktorý ju pošle do Sociálnej poisťovne. Moja pracovná zmluva je však len na dobu určitú a k 31.10.2010 končí. Čo všetko by som mala po skončení pracovného pomeru vybaviť resp. nahlásiť na úradoch. je potrebné ísť hlásiť zmenu do zdrav. poisťovne, Soc. poisťovne, prípadne niekam inam? Budem si musieť niekam sama platiť positné? Tiež by som rada zostala poistená v II. pilieri dôchodkového poistenia. Čo pre to musím spraviť?
Vopred ďakujem za rady.
Zuzana M.
Pracovný pomer na dobu určitú končí dňom dohodnutým v pracovnej zmluve. Po skončení prac. pomeru sa musíš do 8 dní sama prihlásiť v zdr. poisťovni - za osobu poberajúcu materské platí zdr. poistenie štát. Do narodenia dieťaťa zrejme budeš musieť priniesť potvrdenie zo SP, že ti na materské nárok skutočne vznikol a bolo ti vyplatené. Od narodenia dieťaťa si osobou, ktorá sa stará o dieťa do 6 rokov veku (zrejme potom bude treba odniesť do ZP rodný list).