janette784
12.10.10,10:03
Ahojte, poprosila by som Vás o pomoc.....
može zamestnávateľ nariadiť vyčerpať celý zostatok dovolenky do konca roka zamestnancom, ( t.j. každému zamestnancovi zostane 0 dní dovolenky z roku 2010 )?????

Ďakujem a pekný deň prajem
Tweety
12.10.10,08:04
Ahojte, poprosila by som Vás o pomoc.....
može zamestnávateľ nariadiť vyčerpať celý zostatok dovolenky do konca roka zamestnancom, ( t.j. každému zamestnancovi zostane 0 dní dovolenky z roku 2010 )?????

Ďakujem a pekný deň prajem
Môže, ZP mu to umožňuje.
§ 111
(1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.

(2) Zamestnávateľ môže po dohode so zástupcami zamestnancov určiť hromadné čerpanie dovolenky, ak je to nevyhnutné z prevádzkových dôvodov a zlučiteľné so záujmom zamestnancov. Hromadné čerpanie dovolenky nesmie byť viac ako dva týždne a v umeleckých súboroch z povolania štyri týždne. V divadle a v inej umeleckej ustanovizni, ktorej predmetom činnosti je interpretovať hudobné diela, možno určiť hromadné čerpanie dovolenky v celej výmere.

(3) Ak sa poskytuje dovolenka v niekoľkých častiach, musí byť aspoň jedna časť najmenej dva týždne, ak sa zamestnanec so zamestnávateľom nedohodne inak. Čerpanie dovolenky je zamestnávateľ povinný oznámiť zamestnancovi aspoň 14 dní vopred. Toto obdobie môže byť výnimočne skrátené so súhlasom zamestnanca.
ewita888
12.10.10,08:06
môže
janette784
12.10.10,08:09
Ďakujem Vám veľmi pekne.......
učtovka
26.11.10,11:34
Mám takýto problém, zamestnankyňa potrebuje do konca roku čerpať dovolenku, no má za rok 2010 na to málo dní dovolenky, dá sa aby si vyčerpala už aj dovolenku za rok 2011, ak je predpoklad, že pracovný pomer trvá naďalej, myslím, že to umožňuje ZP v § 113 ods. 1
drobeceva
26.11.10,11:36
môže, v prípade výstupu by sa jej potom zrazila prečerpaná dovolenka
vieraaaa
26.11.10,11:53
Mám takýto problém, zamestnankyňa potrebuje do konca roku čerpať dovolenku, no má za rok 2010 na to málo dní dovolenky, dá sa aby si vyčerpala už aj dovolenku za rok 2011, ak je predpoklad, že pracovný pomer trvá naďalej, myslím, že to umožňuje ZP v § 113 ods. 1
A to celú dovolenku za rok 2011, alebo jej časť? Pokiaľ by šlo o celú dovolenku, to celý rok 2011 nebude potrebovať už žiadnu?
ivka70
26.11.10,12:26
Mám takýto problém, zamestnankyňa potrebuje do konca roku čerpať dovolenku, no má za rok 2010 na to málo dní dovolenky, dá sa aby si vyčerpala už aj dovolenku za rok 2011, ak je predpoklad, že pracovný pomer trvá naďalej, myslím, že to umožňuje ZP v § 113 ods. 1

Skor by som jej navrhla, aby si poziadala o kombinaciu neplateneho volna a dovolenky.
učtovka
29.11.10,07:49
bude to iba nejakých 10 dní z novej, lebo do polovice decembra bude čerpať ešte za rok 2010 15 dní.
učtovka
29.11.10,07:50
Skor by som jej navrhla, aby si poziadala o kombinaciu neplateneho volna a dovolenky.

ide o to, aby neostala bez príjmu