dark32
12.10.10,10:07
Dobrý deň

Poprosil by som Vás o podporu „Petície proti neodôvodnenému a diskriminačnému prepúšťaniu colníkov “, ktorú môžu ľudia podporiť na internetovej adrese http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=511004&act=list

Vopred ďakujem
Chobot
12.10.10,09:44
Dobrý deň

Poprosil by som Vás o podporu „Petície proti neodôvodnenému a diskriminačnému prepúšťaniu colníkov “, ktorú môžu ľudia podporiť na internetovej adrese http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=511004&act=list

Vopred ďakujem

:rolleyes: obávam sa, že okrom colníkov sa ti nikto nepripojí.... ;):D:D:D

To je ako keby niekto chcel petíciu za zvýšenie počtu revízorov v MHD.:D
mlisa
12.10.10,09:50
mimotemy nemam nic proti colnikom. Ale ak tvrdim ze je nieco neodovodnene a diskriminacne a chcem aby mi to ludia podpisali, je fajn par vetami uviest v com vidim tu neodovodnenost a diskriminaciu.
hanelie
12.10.10,09:52
keďže som jednu petíciu organizovala//mimochodom bola úspešná ešte pred jej ukončením//:), viem aké je dôležité vysvetliť širokej verejnosti dôvody opodstatnenia takejto kampane, preto by bolo vhodné doplniť nejaké info, niečo sa šustlo v televíznych novinách, ale pre získanie verejnosti k podpísaniu petície to nestačí
Martin Mocko
12.10.10,09:55
:rolleyes: obávam sa, že okrom colníkov sa ti nikto nepripojí.... ;):D:D:D

To je ako keby niekto chcel petíciu za zvýšenie počtu revízorov v MHD.:D

Presne tak.
Ja som z kopaníc a u nás sa tradične páli slivovica. A práve colníci chodia kontrolovať tie "naše domáce páleničky". Ja určite nepodporím takúto petíciu ;)
veronikasad
12.10.10,10:00
Práve som vybrala z poštovej schránky Petíciu proti zásahom do systému doplnkového dôchodkového sporenia ...
Oliwa
12.10.10,10:52
Veronika, tú Ti neposlali colníci :D... mne ju strčili pod nos v práci a následne mi tiež vypadla doma zo schránky... :rolleyes:
veronikasad
12.10.10,10:54
to mi je jasné, že nebola z colnice. Ale ak takto bude riešiť úsporu verejných financii každý rezort, budeme "upeticiovaní"
Oliwa
12.10.10,12:06
Mám taký dojem, že si práve vynašla nový "novotvar"...:D;)
Križan
24.11.10,13:12
Keď si pomyslím na chovanie sa colníkov (nie colnej správy) pri vývoze tovaru a spomeniem si na úplatky, ktoré som povinne odvádzal pri "papierovaní" okolo JCD, CMR a ostatných papierov, tak mi je ešte dnes, po toľkých rokoch, špatne. V rámci hodín čakania na colnici v Petržalke so na vlastné oči nie raz videl povinné "pozornosti" prepravcov ("vzorky" prepravovaného tovaru priamo z korby) ináč by tam tvrdli ďalšie hodiny. K tomu nehorázne odnášanie tovaru colníkmi po službe už v civile, do vlastných "burákov". Bol to hnus! Nie, ďakujem!