lover
12.10.10,11:56
Ahojte,

existuje nejaky algoritmus, na zaklade ktoreho sa da preratat odstupne, ktore clovek dostane od zamestnavatela? Dohodli sme sa na istom odstupnom a ako ratam, tak ratam, neviem prist na to, z coho mi ho vyratali... Myslel som, ze si dam zakladnu mzdy x pocet mesiacov, ale tak to nie je... Nestazujem si, vyzera to fajn, ale som proste zvedavy tvor... :o

Dakujem!
Tweety
12.10.10,10:05
Ahojte,

existuje nejaky algoritmus, na zaklade ktoreho sa da preratat odstupne, ktore clovek dostane od zamestnavatela? Dohodli sme sa na istom odstupnom a ako ratam, tak ratam, neviem prist na to, z coho mi ho vyratali... Myslel som, ze si dam zakladnu mzdy x pocet mesiacov, ale tak to nie je... Nestazujem si, vyzera to fajn, ale som proste zvedavy tvor... :o

Dakujem! Táto téma je odborná, nepatrí do témy domácnosť.
Ak by si dal do vyhľadaváča výpočet odstupného, určite odpoveď na svoju zvedavú otázku nájdeš.:)
Napr. aj tu:
Odstupné výpočet (http://www.porada.sk/t9304-p5-odstupne-vypocet.html)
veronikasad
12.10.10,10:15
Ahojte,

existuje nejaky algoritmus, na zaklade ktoreho sa da preratat odstupne, ktore clovek dostane od zamestnavatela? Dohodli sme sa na istom odstupnom a ako ratam, tak ratam, neviem prist na to, z coho mi ho vyratali... Myslel som, ze si dam zakladnu mzdy x pocet mesiacov, ale tak to nie je... Nestazujem si, vyzera to fajn, ale som proste zvedavy tvor... :o

Dakujem!
odstupné v hrubom vypočítaš :

priemer na dovolenku za predch.štvrťrok (býva uvedený na výpl.páske) x denný pracovný čas (spravidla 8) x 21.74 x počet mesiacov, za ktoré je vyplatené odstupné
lover
13.10.10,08:54
Táto téma je odborná, nepatrí do témy domácnosť.
Ak by si dal do vyhľadaváča výpočet odstupného, určite odpoveď na svoju zvedavú otázku nájdeš.:)
Napr. aj tu:
Odstupné výpočet (http://www.porada.sk/t9304-p5-odstupne-vypocet.html)

Mas pravdu. Pardon. :o
BTW. Dakujem! ;)
lover
13.10.10,08:55
odstupné v hrubom vypočítaš :

priemer na dovolenku za predch.štvrťrok (býva uvedený na výpl.páske) x denný pracovný čas (spravidla 8) x 21.74 x počet mesiacov, za ktoré je vyplatené odstupné

Dakujem! Preratal som si a hned som spokojnejsi... ;)
sjuzn
30.10.10,18:08
ahojte poraďaci,
ja by som sa chcela spýtať, aký § zo Zák.práce, mám napísať zamestnancovi do zápočtového listu, ak skončil pracovný pomer s dvojmesačnou výpovednou lehotou a bolo mu vyplatené odstupné (2 mesiace)................ďakujem Vám veľmi pekne.....
drobeceva
30.10.10,18:21
ahojte poraďaci,
ja by som sa chcela spýtať, aký § zo Zák.práce, mám napísať zamestnancovi do zápočtového listu, ak skončil pracovný pomer s dvojmesačnou výpovednou lehotou a bolo mu vyplatené odstupné (2 mesiace)................ďakujem Vám veľmi pekne.....
predpokladám, že ide o par. 63, odst.1 - upresni, o čo išlo - zrušenie organizácie? nadbytočnosť? - kuk ZP
Tweety
31.10.10,10:03
ahojte poraďaci,
ja by som sa chcela spýtať, aký § zo Zák.práce, mám napísať zamestnancovi do zápočtového listu, ak skončil pracovný pomer s dvojmesačnou výpovednou lehotou a bolo mu vyplatené odstupné (2 mesiace)................ďakujem Vám veľmi pekne.....
Pozri do výpovede, ktorú mu dal zamestnáv., 1 exemplár je u zamestnávateľa.
sjuzn
31.10.10,19:26
moji milí poraďáci, ide o to, že pracovné miesto sa ani nezrušilo a ani zamestnanec sa nestal nadbytočným.....skor by som povedala, že sa zamesnanec so zamestnávateľom dohodli na skončení pracovného pomeru s dvojmesačnou výpovednou lehotou a taktiež sa dohodli aj na odstupnom......tak preto neviem k tomu zaujat stanovisko.....ďakujem Vám za Vašu ochotu a radu....ahojte
drobeceva
31.10.10,19:28
moji milí poraďáci, ide o to, že pracovné miesto sa ani nezrušilo a ani zamestnanec sa nestal nadbytočným.....skor by som povedala, že sa zamesnanec so zamestnávateľom dohodli na skončení pracovného pomeru s dvojmesačnou výpovednou lehotou a taktiež sa dohodli aj na odstupnom......tak preto neviem k tomu zaujat stanovisko.....ďakujem Vám za Vašu ochotu a radu....ahojte
sjuzn, ale predsa zamestnanec nejaký papier do ruky dostal, či nie? Vypýtaj si ho a pozri, čo je tam napísané. Ináč sa ťažko radí.:rolleyes:
mzdarka renca
31.10.10,20:00
moji milí poraďáci, ide o to, že pracovné miesto sa ani nezrušilo a ani zamestnanec sa nestal nadbytočným.....skor by som povedala, že sa zamesnanec so zamestnávateľom dohodli na skončení pracovného pomeru s dvojmesačnou výpovednou lehotou a taktiež sa dohodli aj na odstupnom......tak preto neviem k tomu zaujat stanovisko.....ďakujem Vám za Vašu ochotu a radu....ahojte

tak ak ste sa dohodli, tak dohoda o skončení PP v zmysle § 60 ZP;) ............. len bacha, odstupné v zmysle § 76 ZP je taxatívne dané, ak nenastali skutočnosti, napr. tá nadbytočnosť, nemôže sa to nazývať odstupné, ale napr. odmena za mimoriadne plnenie prac. úloh. Takže ste povinný za takto vyplatenú mzdu odviesť aj poistné.
metracik2
05.11.10,14:34
Ahojte, toto je spravna odpoved, ostatne nie