borisalberty7299
12.10.10,17:48
Dobry den.Som zacinajuci podnikatel a lamem si halvu skade brat tovar sportovej mody,mam na vyber velkosklady slovensko,dodavatel slovensko,alebo anglicko,alebovelka brytania skade je to brat najlepsie pre mna a zaroven najvyhdnejsie ak existuje este ina moznost podelte sa prosim somnou DAKUJUEM
buchač
21.02.11,15:50
Dobry den.Som zacinajuci podnikatel a lamem si halvu skade brat tovar sportovej mody,mam na vyber velkosklady slovensko,dodavatel slovensko,alebo anglicko,alebovelka brytania skade je to brat najlepsie pre mna a zaroven najvyhdnejsie ak existuje este ina moznost podelte sa prosim somnou DAKUJUEM

...aj hlavu si polámeš ...

Kua , ........The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland....žeby to bolo Engliš , alebovelkabrytania.....

Teraz zariskujem ...hádam nedostanem ban ...ale inak sa nedá , vopred sa ospravedlňujem ...urazím niekoho ...

Kriste pane ...vyidiel som weľa , zažyl eščtie wayc ...
čy dobrô alebo zlô ..
Hhorobiy , strelnú ranu , ....
Hada šykať proti vetru ,
NO takého debila , ako si TY , to sa len tak ľahko nevidí / nečíta / ...

Keby si Ty mal IQ ešte nižšie , tak sa oň potkneš ...
borisalberty7299
21.02.11,15:56
[QUOTE=buchač;1663343]...aj hlavu si polámeš ...

Kua , ........The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland....žeby to bolo Engliš , alebovelkabrytania.....

Teraz zariskujem ...hádam nedostanem ban ...ale inak sa nedá , vopred sa ospravedlňujem ...urazím niekoho ...

Kriste pane ...vyidiel som weľa , zažyl eščtie wayc ...
čy dobrô alebo zlô ..
Hhorobiy , strelnú ranu , ....
Hada šykať proti vetru ,
NO takého debila , ako si TY , to sa len tak ľahko nevidí / nečíta / ...

Keby si Ty mal IQ ešte nižšie , tak sa oň potkneš ...[/QUOTE
Neviem co na tomto uz je len zlé normalna otazka alebo ze by nie?
borisalberty7299
21.02.11,15:58
Nerozumiem tvojej odpovedi mozes mi to povedat ako normalni clovek ze co je na tejto otazke zle mal som na vyber troch dodavatelov a nevedel som sa rozhodnut pre najlepsieho .......
neviem fakt co je na tejto otazke zle
borisalberty7299
21.02.11,16:01
Aha sorry teraz som si to dokladnejsie precital sorpavedlnujem sa otazka mala zniet skade sa mi viac oplati ci je to velka brtania teda anlgicko alebo slovensko len som to zle skomuloval sorry a nemusis ma vopred urazat dik
Braňo
21.02.11,16:10
Ok, ale ak mám troch dodávateľov a porovnám napríklad cena/kvalita, dodacie podmienky, splatnosti, tak si myslím, že nemôže byť problém rozhodnúť sa.
padro
21.02.11,18:32
co si ty za *****? dajte mu uz niekto ban, jeden den si student, druhy den milionar, treti sa ides hrat na podnikatela,.. to uz bude diagnoza.
ladyrs
21.02.11,18:35
podnikajúci milionár nemôže študovať ? alebo študujúci podnikateľ,ktorý je mimochodom milionárom :-)))
padro
21.02.11,18:43
tak potom, studujuci milionar, ktory chce zacat podnikat :DD
ladyrs
21.02.11,18:45
tak potom, studujuci milionar, ktory chce zacat podnikat :DD

mno asi..... ale nech sa v rámci štúdia zdokonaľuje v pravopise
ladyrs
21.02.11,18:46
účtovníka nepotrebuje ? alebo správcu majetku....
caco
23.02.11,16:03
Dobry den.Som zacinajuci podnikatel a lamem si halvu skade brat tovar sportovej mody,mam na vyber velkosklady slovensko,dodavatel slovensko,alebo anglicko,alebovelka brytania skade je to brat najlepsie pre mna a zaroven najvyhdnejsie ak existuje este ina moznost podelte sa prosim somnou DAKUJUEM


tak pravopis máš katastrofálny.ja v slovenčine nie som bohvie čo,ale tvoj štýl......:eek:
to skade je najlepšie brať si si mal zistovať,ešte ked si len chcel začať podnikať. to ako by som napísal ja ...-idem podnikať len mi poradte prosím kde zarobím vela euráčov,či v anglycku,alebo brytaniy

vyberáš predsa podla pomeru ceny a kvality,ak je na slovensku cena navýšená o dovoz ber na slovensku ak ťa to stojí menej v UK aj pri započítaní ceny dovozu na slovensko ber tam