ebenova@zoznam.sk
12.10.10,18:01
Rade SVB som odovzdala písomné listom, že k 31.8.2010 žiadam o ukončenie dohody o vykonaní práce v zmysle Zákonníka práce č.311/2001 Z.z. v znení neskorších noviel.
V mesiaci jún 2010 som zvolala schôdzu vlastníkov bytov, kde neprejavil o uvedenú funkciu nikto záujem. To viete asi prečo...
V zmysle § 7c ods.3 zákona č.182/1993 Z.z. v znení neskorších predpisov má túto funkciu prevziať člen rady určený radou. No túto funkciu nechce prebrať nikto z päť člennej rady.
Mám poslať iba oznámenie na Krajský úrad odbor všeobecnej vnútornej správy, kde je registrovaná zmluva o spoločenstve vlastníkov bytov a nebytových priestorov a taktiež na Daňový úrad a Sociálnu poisťovňu (list ktorý som odovzdala rade SVB)
Ďakujem za odpovede:)
verkaz
12.10.10,16:23
Na zmenu registrácie zmluvy je potrebné zaslať aj zápisnicu zo zhromaždenia a uznesenie, ktorým sa berie na vedomie vzdanie sa funkcie a uvedený deň. Na sociálnu poisťovňu sa musí poslať zamestnávateľ odhlásenie registračným listom FO.
Mária27
12.10.10,19:25
Rade SVB som odovzdala písomné listom, že k 31.8.2010 žiadam o ukončenie dohody o vykonaní práce v zmysle Zákonníka práce č.311/2001 Z.z. v znení neskorších noviel.
V mesiaci jún 2010 som zvolala schôdzu vlastníkov bytov, kde neprejavil o uvedenú funkciu nikto záujem. To viete asi prečo...
V zmysle § 7c ods.3 zákona č.182/1993 Z.z. v znení neskorších predpisov má túto funkciu prevziať člen rady určený radou. No túto funkciu nechce prebrať nikto z päť člennej rady.
Mám poslať iba oznámenie na Krajský úrad odbor všeobecnej vnútornej správy, kde je registrovaná zmluva o spoločenstve vlastníkov bytov a nebytových priestorov a taktiež na Daňový úrad a Sociálnu poisťovňu (list ktorý som odovzdala rade SVB)
Ďakujem za odpovede:)

Neviem, či krvácaš, ale veľmi nepríjemne sa to číta.
Prečo sa tu rozmohlo vyfarbovanie textu? Podľa Etikety Porady sa to považuje za kričanie.
sito
12.10.10,21:42
Obsah, či to červené?

Tichá voda brehy myje! A vie narobiť riadnu šarapatu.

Tie tri kópie ťa už nezabijú, pošli ich. Budeš mať čisté svedomie, že to vedia všetci, ktorých sa to týka. A ktorí by ti mohli robiť prieky, že si to nenahlásila aj im.

Bola to zábava, že???