Jessica Randatatha
12.10.10,21:14
Hi Guys, just joined up, can anyone tell me where the edit button is to edit my profile? I can't find it anywhere LOL

Thanks in advance

-Jess
danushka
12.10.10,20:29
Jessica Randatatha

Zamestnanie - predvolené
účtovník
Zamestnanie - iné
Canada


No ja neviem, ale keby som na Kanadskom fóre položila otázku po slovensky..., asi by sa veľmi neunúvali mi odpovedať.

Nuž ale keď to inak nejde, tak na hornej lište máš ,,moje nastavenia" a tam si nastav profil podľa svojej potreby :).
Petra Nová
12.10.10,20:56
Hi Guys, just joined up, can anyone tell me where the edit button is to edit my profile? I can't find it anywhere LOL

Thanks in advance

-Jess

Pani alebo dievča kanadské :), a čože Ťa k nám, na Poradu, zavialo? Veď tu píšeme po našom. Neviem, či vieš po slovensky, ak áno, prosím Ťa, pre mňa nabudúce píš po slovensky. Lebo inak Ti nerozumiem a nerozumiem. Nezabudni, že si zavítala do krajiny, kde platí jazykový zákon a pokuty za jeho porušovanie ešte neboli zrušené.;):D

P.S. A teraz si Ty prelož, čo som Ti napísala.:---;):)
Marína
12.10.10,21:25
Tak tú tému som si dala sledovať, tu vznikne mrník ako hrom.;):D
Mária27
12.10.10,22:35
Však nech sa prejaví! Možno sa naučí po slovensky, ak nevie.

So the speech!
ubka
13.10.10,01:22
Neviem prečo, ale myslím si, že sa niekto snaží urobiť si z aktívnych členov žart..prečo by niekto z Kanady chcel "účinkovať" na Porade, keď nevie ani zaťať po Slovensky!?
:rolleyes:
pepsikova
13.10.10,02:29
..no...kanada musí byť na tom veľmi zle, keď jej národ fičí na slovenskom fóre...
...ale dúfam, že tvoje príspevky budú plodné a múdre...aj keď v angličtine...nejako si poradíme...čo už...lietadlá lietajú...
pepsikova
13.10.10,02:31
Však nech sa prejaví! Možno sa naučí po slovensky, ak nevie.

So the speech!..

...a možno vychytalo dítě na účtovanie dobrý biznis a potrebuje účťo v slovenčineeee...to sa teda nadrie!....))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
...a možno sa dozvieme, že už nie je slovenčina, ale slovenchina....
...dedukujem..
bobino38
13.10.10,03:45
...čo hovorí ta jessica???...uraža nááas???:-)))
bobino38
13.10.10,03:46
...no že admin, daj nam jej IP adress.-))) nech viem, čo je to zač:-))
pepsikova
13.10.10,03:56
...ale bobík!...šak to cudzina!!!...pokazíš nám renomé)))))
bobino38
13.10.10,03:59
..ved ja jej ukážem przniť našu skvelú poradu:-)
pepsikova
13.10.10,04:08
...bože..neukazuj...neukazuj...šak z toho kuká medzinárodná katastrofa!..to chceš????))))))))))))))
bobino38
13.10.10,04:12
...ja som bobino, nevolaj ma bože:-)))
katarina.j
13.10.10,05:50
Ale, ale, možno nás chce dievča učiť anglicky-cez web a možno zdarma.....tak nechajme ju pôsobiť, nech sa prejaví aukáže, čo chce(čo potrebuje)....
hanelie
13.10.10,06:35
veronikasad
13.10.10,06:45
Prečo ma dnes tak veľmi svrbia prsty napísať, že sa na nás niekto škerí poza svojho monitoru ...
zk24
13.10.10,06:56
Našla som jej meno asi na troch roznych, zahranicnych forach a vsade sa zaregistrovala vcera...

No, neviem, ked "zvladla" slovensku registraciu, snad zvladne aj "edit profile"...

Obavam ze pojde o nejaky spam...

I ked neviem ci odsudzovat hned za to ze pise cudzim jazykom... Tiez som par krat potrebovala napisat nejaku otazku trebars do Rakuska a pisala som anglicky, kedze nemecky neviem....
Chobot
13.10.10,07:12
Hi Guys, just joined up, can anyone tell me where the edit button is to edit my profile? I can't find it anywhere LOL

Thanks in advance

-Jess

ľudia, nepíšte sem, je to spam. Jej IP adresa je 74.206.235.228 a je na viacerých čiernych listinách spamerov:

http://sblam.com/blacklist.txt

http://www.stopforumspam.com/daily


Neviem, či je to automat, alebo skutočne živý človek, ale neprišla sa sem radiť. Už pár dní sa tu objavujú čudné registrácie ešte čudnejších užívateľov.

Podľa lokácie sa táto IP adresa nachádza v USA v meste Westbuny:

http://www.ipligence.com/geolocation
willma
13.10.10,07:29
no a je po srande, a aká pekne mrníkova témička to mohla byť :D
Marína
13.10.10,09:11
Kto sa pridá k vyriešené? Ja už som sa.;)