Chobot
16.11.05,12:51
Nedá mi nehodit to sem na PORADU.

Do mojej e-mailovej schránky pristála správa, ze ak ju poslem 7 známym a v kópii na tú spolocnost, získam ubytovací pokaz od Eurorest-u na 14 nocí v hoteli podla vlastného výberu.

Bezne takéto správy mazem, ale odpísal som im, aby ma neotravovali takýmito spam správami. Od virtuálneho prijemcu som dostal automatickú odpoved, ze mi gratulujú k výhre a ze mám vyplnit na ich stránke ziadost o zaslanie toho výherného seku. Na tej stránke chceli odo mna adresu na zaslatie seku a este co ma zarazilo a uistilo, ze ide o podvod - nejakých 470 Sk za výrobu a distribúciu seku ako cenného papiera. Tak som tú stránku zavrel, lebo neverím na takéto veci. Ak raz nieco vyhrajem, mal by som výhru dostat a nie aby som este nieco platil.

Chcel by som preto upozornit vsetkých ostatných aby si dávali pozor, ak by v najblizsích dnoch dostali podobný e-mail a aby nanaleteli.

Ak sa mýlim, a niekto má s firmou Eurorest preukázatelne dobré skúsenosti, podelte sa tu s nimi a ja zmením svoj názor na nich.
kikoza
16.11.05,12:16
Tú istú správu som dostala aj ja. Zmazala som to, pretože takýchto hlúpych výhier by som už mala plné vrece. Škoda len,že iba na papieri.
ANNA
16.11.05,12:35
O tom som počula od svojej kamarátky, osobne s tým skúsenosť nemám. Ale od nej viem, že to je trochu inak. Za tých 470,- Sk si vlastne kúpiš nejakú bonusovú zľavu, šek alebo niečo podobné. Táto zľava sa týka ubytovacích zariadení v SR. Ak chceš potom niekde stráviť dovolenku po predložení zľavy máš nárok na zľavu z pobytu. Samozrejme dovolenka musí byť len v tých zariadeniach, ktoré májú s Eurorestom zmluvu a teda akceptujú poskytnutie zľavy. Ale ako hovorím ja osobne s tým skúsenosť nemám ale od kamarátky viem, že ona si to kupila a bola na takejto dovolenke. Dlhšie som s ňou nebola v kontakte, ale skúsim zistiť viac. Ja osobne takéto niečo neuznávam z dôvodu, že dovolenku si vyberiem akú ja chcem a aj kde chcem. ( teda po rodinnom dohovore :)
Chobot
16.11.05,13:25
Pozeral som ten zoznam ich hotelov, no nic moc. Vsetky sú také "venkovské" hotely nizsej kategórie. A co ma dalsie zarazilo, bud ponúkali iba zlavu na ubytovaní za ten Eurorest, alebo ak bolo ubytovanie zadarmo, tak vyzadovali kúpenie celodennej stravy nie malej hodnoty (pohybovalo sa to v CR okolo 700-1000 SKK / osobu, v AT to bolo cca 25-30 EUR).

Takze je to na spôsob "Vyhrali ste kolesá, zvysok auta si musíte kúpit!"

Potesil som sa, ze zoberiem rodinu budúci rok do Paríza, ale nikde v okolí Paríza nemajú ziadny hotel.

Takze dakujem pekne za takú výhru! A este aj 470 SKK by som im mal dat?
viapa
10.01.08,16:59
Váš príspevok ma milo pobavil. Len-len, že som sa ihneď neprihlásila.

Ponuka znie velmi lákavo.Len by ma zaujímalo,že keď by som sa prihlásila sama, či by som musela zaplatiť poplatok za stravu ešte aj za
neprítomnú druhú osobu. Veď všetko je možné.
dad111
11.01.08,07:31
Chobot
11.01.08,09:16
A tu je aj kladna reklama
http://www.porada.sk/t68666-dovolenka-pre-viacclenne-rodiny.html

To, že si to niekto objednal, ešte neznamená kladnú reklamu. Dúfam, že sa lorelei potom podelí so svojimi skúsenosťami s touto firmou.
skola pre tp
11.01.08,09:43
ahojte,
ja mam skusenosti s Eurorestom, boli sme s priatelom uz na ten sek na dovolenke v čechách. Za šek sme zaplatili 549,- Sk na dobierku. Potom sme si na ich stránke pozreli hotely, ktoire akceptuju šeky a objednali sme si ubytovanie. Zaplatili sme iba za pol penziu a ubytovanie je zdarma.
Aj tento rok sa chystame do tatier a už sa velmi tesime.
ja s tym mam iba kladne skusenosti.
Chobot
11.01.08,10:00
ahojte,
ja mam skusenosti s Eurorestom, boli sme s priatelom uz na ten sek na dovolenke v čechách. Za šek sme zaplatili 549,- Sk na dobierku. Potom sme si na ich stránke pozreli hotely, ktoire akceptuju šeky a objednali sme si ubytovanie. Zaplatili sme iba za pol penziu a ubytovanie je zdarma.
Aj tento rok sa chystame do tatier a už sa velmi tesime.
ja s tym mam iba kladne skusenosti.

Tak tomuto hovorím kladná skúsenosť. Konečne niekto, kto vie potvrdiť, že to funguje. ;)
ladyrs
25.01.08,21:04
V roku 2007 cez Veľku noc som tiež bola cez Eurorest na Orave v Obci Zuberec. Poukaz mal priateľ, mne sa to tiež nejako nepozdávalo na prvé počutie. Ale môžem potvrdiť, že to bolo dobré. Za ubytovanie sme neplatili, len za polovičnu penziu. Ubytovaní sme boli v malom penzióne, izby boli zariadené štandardne, t.j. TV,sprchovací kut, atd. Strava bola dostatočná.
To je určite pravda, čo tu už bolo napísané, že su to penziony alebo menšie hotelíky na menej frekventovaných miestach, ale nám to vyhovovalo.
Perla
peter67
30.03.09,15:40
Nazdarte,ja mam s Eurorestom tiez velmi dobre skusenosti,bol som s tym sekom na dovolenke vlani,v blizkosti Ziliny(Lietava) aj spolu s priatelkou a velmi sa nam pacilo,ubytovanie bolo zadarmo,platili sme len ranajky a vecere.Je pravda,ze to mnozstvo hotelov nie je velmi velke,ale ked chces,da sa vybrat.Tento rok sme podobnu dovolenku tiez absolvovali a boli sme tiez spokojni.
rybkaKIA
27.10.09,04:57
ak tu aj niekto kladnú odpoveď má, tak je to niekto od nich. však musia si spraviť reklamu.... a zase mne vždy keď to príde, vždy si to objednám, ale nevyberem z pošty (asi 4 krát), nech platia aspoň poštovné za svoje zlodejstvo.... :D
calawen
27.10.09,06:19
ak tu aj niekto kladnú odpoveď má, tak je to niekto od nich. však musia si spraviť reklamu.... a zase mne vždy keď to príde, vždy si to objednám, ale nevyberem z pošty (asi 4 krát), nech platia aspoň poštovné za svoje zlodejstvo.... :D

No nehnevaj sa, ale sú aj takí, čo si to vyskúšali... My sme boli toho roku začiatkom apríla v ČR blízko Kameničiek aj so psom, platili sme len raňajky a večere. Ubytovacie zariadenie - penzión, ale stačilo nám a páčilo sa. Majiteľ príjemný a zhovorčivý - aj poradil, kam môžme ísť na menšiu túru, podotýkam, ja v tom čase v 7. mes. tehotenstva...
lubinami
12.11.09,18:39
No ahojte, ja som si dnes potvrdila tú ich ponuku na eurorest, dúfam to nebude nejaký ofuk, ale píšete že ste niektorí spokojní, ked budem mať skúsenosť tak dám vedieť. Poradíte niekto kam ísť ak má niekto skúsenosť. Niečo hádam vyberieme z ich ponuky.