genius7
14.10.10,17:29
Dobry den. Chcel by som vas poprosit o radu s nasledujucim problemom. Mam klasicky wordovsky dokument, v ktorom mam v kazdom riadku len jedno slovo napisane, vsetky riadky su zarovnane k lavemu okraju, je to nieco ako zoznam alebo list.
Takto ten moj zoznam obsahuje zhruba 2000 slov (kazde samostatne v riadku, zarovnane k lavemu okraju) pricom prva patdesiatka vyzera tak, ze kazde jedno slovo je inou farbou alebou je podciarknute alebo je aj inou farbou a podciarknute, alebo ma aj ine pozadie a atd..
Cize ide o to, ze prvych 50 slov ma kazde iny format, no a ja by som chcel aby kazdych nasledujucich 50 slov vyzeralo alebo teda malo taky isty format ako tych prvych 50 slo, cize chcem aby aj nasledujuce 50ky slov obsahovali slova, kde kazde ma iny format.
Hadam som to dobre vysvetlil.
Vopred dakujem za vase rade.
tibor.
14.10.10,16:13
neviem ci som to ja spravne pochopil, ale ak ano tak riesenie je velmi jednoduche - staci vybrat "vzorove formatovanie" - teda tych 50 riadkov kliknut na ikonu stetca - "kopirovat format" (Ctrl+Shift+C) a mysou vybrat zvysok.
genius7
14.10.10,17:25
pochopil si to spravne ale to by sa dalo ale tych prvych 50 riadkov ma kazdy 1 riadok ine formatovanie, a sposob aky navrhujes je schopny skopirovat len 1 format cize v mojom pripade to takto nepojde ale dakujem za pokus o radu.
tibor.
15.10.10,03:44
tak potom to nakopirovat cele do excelu a tam to uz pojde - potom to vratit do wordu.
genius7
15.10.10,12:04
Dakujem velmi pekne, ten napad s tym excelom mi velmi pomohol.