alexkopodnikat
14.10.10,18:15
Ahoj cem sa spytat ma zmysel dovazat urcity druh tovaru z velkoskladu zo zahranicia, ja by som si ho potom ocenil podla seba a dalej predaval dalsim podnikom obchodom, problem je ze velkosklad aj s tovarom je aj na internete mozu ho podniky aj najst. ma to pre man vyznam - zmysel robit aky je vas nazor? co by ste na to powedali?
blavaciko
15.10.10,19:36
to mas tak...
ma zmysel otvarat si knihkupectvo, ked aj tak vsetci nakupuju v mar...us.sk?
pre niekoho ano, pre ineho nie...
v podstate zalezi co predavas, za kolko predavas, ako predavas a aky servis k tomu poskytujes...
je mnoho ludi, ktori sa boja nakupovat cez internet (podla mna aj obchody)
okrem toho im odpadnu starosti so spravnym vystavenim faktury, aj doprava sa lepsie koordinuje vnutrostatne...
ale zase su aj ludia a obchody, ktore radsej usetria a dostanu v podstate to iste...
ci sa to oplati alebo nie zalezi pripad od pripadu...
pozri si take metro..
takmer kazdy tovar, ktory sa da v tomto velkoobchode kupit, dokazes kupit aj u vyrobcu a aj tak sa uzivia (ano viem, ze oni predaj konsoliduju)
skus byt konkretnejsi a mozno ti ludia povedia ci ano ci nie
alexkopodnikat
21.10.10,08:13
NO TAK vyhody to ma v tom ze im poskytnem tovar z rozvozom bez starosti no ale ci sa to kupujucich obchonikov prejavi to je zas otazne oc ak kupia tovar cez velkoobchod ktory bude lacnejsi??ä
Lianka
21.10.10,08:19
Je vhodne si urobit podnikatelsky plan, vratane prieskumu trhu, analyzy konkurencie a cenovych kalkulacii a naslednes sa rozhodnes, ci je to pre teba zaujimave alebo nie.
alexkopodnikat
22.10.10,07:48
no zaujímavé to pre mňa je urcite v cene ktorej by som to nakúpil tzn. veľmi lacno a predaj by bol tiež lacnejsí pretože náklady by som mal len na auto tzn. benzín a necem zas ludí okradát aby sa im to oplatilo kúpiť a následne predat aj oni zo ziskom .....chcem docieliť aby boli spokojné obe strany