Richard
18.11.05,09:59
Prosím vyjadrite sa, či máte záujem o najnovšie témy uverejniť pod Poradami, tak ako to bolo doposiaľ:
"20 najnovších príspevkov"
Richard
18.11.05,09:02
Súhlas prosím prejaviť v ankete .-)
ondrejvla
18.11.05,09:23
Richard, tzn., že ak nebude dostatok súhlasov, nevrátiš nám starú dobrú Poradu?
Richard
18.11.05,09:40
Nie to nie je problém, veď vidíš ako sa tá anketa uberá 18ZA.

Tie nové príspevky chýbajú, pretože som prerábal hlavnú stránku a nestíhal som to dorobiť.
Anketu som dal len preto, lebo viacerí mi vraveli, že viac používajú nové príspevky v hornej lište ako tie nové príspevky na hlavnej strane, tak som si to chcel preveriť .-)
Evanka
18.11.05,09:52
Prosím vyjadrite sa, či máte záujem o najnovšie témy uverejniť pod Poradami, tak ako to bolo doposiaľ:
"20 najnovších príspevkov" Mne osobne je to jedno, pretože je to isté možné zobraziť cez ponuku "Najnovšie príspevky". Teraz som zbadala anketu, tak som sa vyjadrila aj tam. Zatiaľ sa z hlasovania zdá, že zvyk je železná košeľa :).
Janka6685
18.11.05,10:08
Ja osobne klikám na Najnovšie príspevky hore na lište. A možno, keby neboli aj na prvej strane, tak by sa tam zmestilo niečo iné/nové, ja neviem. Teda aby nebola jedna vec na dvoch miestach, ale radšej niečo nové na prvej strane.
heket
18.11.05,10:30
Tiež využívam hornú lištu-najnovšie príspevky.
andrej_rv
18.11.05,11:02
Mne sa zase skôr pozdávajú na prvej strane najnovšie príspevky, ako zoznam školení na najbližšie obdobie alebo šuťák. Na šuťák síce nechodím, ale jeho pôvodné umiestnenie bolo také...komornejšie alebo "intímnejšie". Teraz mi to trochu pripomína Big Brother alebo Vyvolených :D
Palino
18.11.05,11:06
Ja by som tiež uprednostnil na prvej strane najnovšie príspevky, lebo tak som hneď, bez klikania, mal prehľad o "novinkách". A myslím si, že aj pre začínajúcich "poraďákov" je to vhodnejšie.
kaktusy
18.11.05,11:12
Ja súhlasím s prvou stranou.
Zuzka
18.11.05,12:03
Andrej, to si správne pomenoval :D:D:D .... fakt, na druhej strane to bolo lepšie, poraďáci sú zvedaví na nové príspevky a nie na blbiny, čo si tam vypisujeme ;) :) :D
Jozef I
18.11.05,12:58
Ja tiež používam Najnovšie príspevky na hornej lište. Ale prikláňam sa k názoru že šuťák bol komornejší pred tým. Ale musím pochváliť zmeny ktoré nastali. Zlepšil sa popis a pribudli aj štatistiky čo sa mi veľmi pačilo.
Mám len jeden návrh nedalo by sa napríklad farebne písmom rozlíšiť kto je žena a kto muž? Lepšie sa potom odpovedá a nemusím si najprv kliknúť na poraďaka že kto to je.
Evaman
18.11.05,13:12
Jozef I , to je dobrý nápad to farebné rozlíšenie.
Jana Motyčková
18.11.05,13:22
Ja väčšinou použivam najnovšie príspevky v hornej lište, ale niekedy si idem na poradu iba niečo rýchlo násjť, odídem z nej a keď sa vrátim v najnovších príspevkoch mám iba tie od poslednej návštevy - vtedy pozriem aspoň tie dole, ale zišiel by sa mi nejaký "archív" najnovších príspevkov.
petra:-)
18.11.05,13:35
Ja tiež používam Najnovšie príspevky na hornej lište. Ale prikláňam sa k názoru že šuťák bol komornejší pred tým.

Ja presne tak ako Jozef I :)
:D :D šúťák do komôrky :D :D
...a privítala by som, keby šuťák bol tiež na hornej lište alebo v Skratke, aby sa nemuselo doňho vchádzať cez tému Po porade ;)
Zuzka
18.11.05,13:36
... a svetlo stačí iba tlmené nech je vidno na klávesnicu :D:D:D
Manual
18.11.05,13:40
... a svetlo stačí iba tlmené nech je vidno na klávesnicu :D:D:D
A načo svetlo, veď sa dá všetko nahmatať...:D:D:D
ajobs
18.11.05,13:40
Ja tiež používam Najnovšie príspevky na hornej lište. Ale prikláňam sa k názoru že šuťák bol komornejší pred tým. Ale musím pochváliť zmeny ktoré nastali. Zlepšil sa popis a pribudli aj štatistiky čo sa mi veľmi pačilo.
Mám len jeden návrh nedalo by sa napríklad farebne písmom rozlíšiť kto je žena a kto muž? Lepšie sa potom odpovedá a nemusím si najprv kliknúť na poraďaka že kto to je.

Jozef, to je naozaj skvelý nápad vrele to aj ja podporujem.:)
Zuzka
18.11.05,13:42
:D:D:D:D:D
Palino
18.11.05,14:20
Zlepšil sa popis a pribudli aj štatistiky čo sa mi veľmi pačilo.

Ja som asi oslepol, alebo už sa zvíkendnieva, aké štatistiky máš na myslí? NIč nevidím! :mee:
Janka6685
18.11.05,14:26
Ja som asi oslepol, alebo už sa zvíkendnieva, aké štatistiky máš na myslí? NIč nevidím! :mee:

Asi myslel to, že pod nick-om máš napísané, odkiaľ si, od kedy si členom a sú aj prehľadnejšie zobrazené súhlasy. Hore pod Vitajte je napr. uvedená posledná návšteva. Ináč je tu dosť zmien:cool: .
malina
18.11.05,14:54
Za používanie osobitnej stránky "Najnovšie príspevky" sa prihováram najmä preto, že nie všetci naši členovia môžu navštevovať Poradu po celý deň, ale napríklad iba v podvečer. Každý deň už od rána pribúda podstatne viac nových tém, než sa zmestí do zoznamu na prvej strane Porady, takže do večera sa tie prvé z úvodného prehľadu nadobro stratia vo svojich chlievikoch. Týka sa to najmä tých nových tém, ktoré zostali bez ďalších príspevkov, lebo ich problém bol priveľmi špecifický (napríklad právny). Je potom škoda, keď večer navštívi Poradu odborník, ktorý by vedel podať fundovanú radu, no nemá sa už o bezradnosti nášho poraďáckeho kamaráta ako dozvedieť. Z toho istého dôvodu sa prihováram aj za to, aby stránka "Najnovšie príspevky" zásadne obsahovala všetky témy, ktoré pribudli za posledných 24 hodín, a nie iba za napríklad ostatné popoludnie. V mene toho, aby žiadna prosba o radu nezostala bez odpovede, nemám žiadny problém klikať o trochu viac, veď to nie je žiadna drina...
bepo
18.11.05,17:14
Príspevky na prvej strane majú tri nevýhody:
- ak sa klikne na príspevok vždy sa zobrazí prvá strana čo je pri starších viacstranových témach nevýhoda
-stačí nebyť na Porade pol dňa a ja mám nové príspevky cez tri strany takže aj tak sa nezmestia všetky na prvú stranu
-ak sa klikne hore na Najnovšie príspevky,nie je treba tému "posúvať" zbytočnými príspevkami medzi najnovšie témy
lenkak
18.11.05,17:28
Ja som príspevky na prvej strane nevyužívala, používam link na najnovšie príspevky. Ale neprekážali mi.
bef
18.11.05,18:33
Príspevky na prvej strane využívam menej. Častejšie si pozerám nové príspevky cez lištu "Najnovšie príspevky" , ale prihovárala by som sa za to, aby sa v tomto priečinku zobrazovali vždy všetky príspevky za celý deň aj keď sa prihlásim viackrát za deň. Ak si nestihnem prečítať všetky príspevky a prihlásim sa neskôr už vidím len príspevky od posledného prihlásenia.
ondrejvla
18.11.05,19:10
Richard, prosím a nie je možné, ak už má byť na prvej strane šuťák ( mne je to úplne jedno) tak nech je aspoň tá možnosť kliknúť nie na najnovšie príspevky, ale na dnešné príspevky, predsa len je ich viac za 24 hodín, ako tie za pol dňa. Ale môj názor je, že Porada by nemala byť len o šuťáku, ale o porade, a samozrejme, že sa nikoho tým nechcem dotknúť. A ak som sa niekho dotkla, tak ste to prosím zle zaradili.
slnko
18.11.05,20:22
celý deň som si pozerala najnovšie príspevky, bolo ich tam okolo 30, mohla som si kliknúť aj na predchádzajúcu stranu a teraz bez toho, aby som vyšla z porady ich vidím len 7. Prečo?
petra:-)
18.11.05,20:24
Ak to bolo cez "Najnovšie príspevky" na hornej lište, je to preto, lebo tak zobrazuje najnovšie príspevky od posledného prihlásenia, a nie za celý deň. :o Mne to zvykne tiež robiť, aj keď sa neodhlásim. Asi sa to stane pri dlhšej nečinnosti.
liba2
18.11.05,20:36
"Najnovšie príspevky" na hornej lište, sú príspevky od posledného odhlásenia z Porady.
Cez "Skratka" sa dostanete k "Dnešné príspevky". Sú tam uložené príspevky od 8,30 hod. dnes, bez ohľadu nato, že som sa dnes 2x prihlásila a odhlásila.
liba2
18.11.05,21:13
... a páči sa mi, že po prečítaní príspevku sa zmení hrúbka písma názvu príspevku, a teda viem, ktoré som čítala. To predtým nebolo...
ajobs
19.11.05,10:31
... a páči sa mi, že po prečítaní príspevku sa zmení hrúbka písma názvu príspevku, a teda viem, ktoré som čítala. To predtým nebolo...

U mňa to bolo aj predtým.
KEJKA
19.11.05,10:38
AJ u mna to bolo. Ale ak som zrusila okno porady bez odhlasenia a potom som znova otvoria, ukazovalo mi to, že som prilasena... a zrejme to takto bolo zverejnene aj pre ostatných, aj ked som mozno cele hodiny bola off.
Teraz ma to automaticky odhlasi. Teda vzdy sa musim prihlasi. To ocenujem. Casto som odisla a sa neodhlasila.
bepo
20.11.05,05:23
Ja som sa nikdy neodhlasoval a ak som pozeral z iného počítača tak som nebol medzi prítomnými.
A zmenu písma medzi prečítanými a neprečítanými to robilo od začiatku
Richard
20.11.05,08:35
Bepo a urobil som tie najnovšie na hlavnej tak, že ťa to hodí na posledný nie na prvý príspevok .-)
ALDA
20.11.05,11:29
Bepo a urobil som tie najnovšie na hlavnej tak, že ťa to hodí na posledný nie na prvý príspevok .-)

Riško vieme, že sa budeme musieť trošku porozhliadnuť, ale to nevadí :) Aj Bepo sa trošku pohrá a potom nám aj oznámi čo objavil!:cool: Nezľahčuj mu to:p

Riško vďaka, veľa trpezlivosti Ti želám s tvojimi Poraďáčkami a Poraďákmi, ktorých máš už neúrekom:):)

Hela
bepo
20.11.05,16:27
Heli-už je to tu Amerika :D napíšeš dph a ono samo ti to urobí link na zákon o dph
Zuzka 335
20.02.08,06:15
Prosím, poraďte mi čo treba urobiť, keď nemám v hornej lište "najnovšie príspevky".
Ďakujem.
Richard
20.02.08,07:28
Najnovšie príspevky - tým sú myslené príspevky dolu na hlavnej stránke.

V navigačnej lište je potom ešte možnosť: OBSLUHA >> Nové príspevky ... alebo Dnešné príspevky
lenkak
20.02.08,19:36
Pri kliknutí na najnovšie príspevky sa zobrazí iba 200 príspevkov, pričom od môjho posledného prihlásenia je určite viac tém. Ako dosiahnúť aby som videla všetky nové témy od môjho posledného prihlásenia?
Zuzka 335
21.02.08,08:48
Ďakujem, Richard, už som skúsila.
wagner
21.02.08,16:54
Tiež by som tých príspevkov chcela vidieť viac, ale sa mi nedá pozrieť viac. A ešte by som mala takú prosbu, či by sa nedala vytvoriť zložka, v ktorej by boli viditeľní dnešní noví členovia. Mňa by to zaujímalo, koľko nových záujemcov denne pribudne a pod akým menom. Alebo sa to niekde dá pozrieť, iba ja to neviem nájsť?
Tanče
21.02.08,17:09
Tiež by som tých príspevkov chcela vidieť viac, ale sa mi nedá pozrieť viac. A ešte by som mala takú prosbu, či by sa nedala vytvoriť zložka, v ktorej by boli viditeľní dnešní noví členovia. Mňa by to zaujímalo, koľko nových záujemcov denne pribudne a pod akým menom. Alebo sa to niekde dá pozrieť, iba ja to neviem nájsť?

keď ideš do "členovia" , "zoznam členov" klikenš na "členom od" tam sa ti zjaví šipôčka, klikneš a tá ti zoradí od najnovšieho dátumu alebo najstarsieho dátumu

no neviem či ťa to bude baviť, dnes ich pribudlo už na 4 strany!
wagner
22.02.08,08:18
Ďakujem, nevedela som, že sa to dá zoradiť. Niekedy pre zaujímavosť nezaškodí pozrieť, koľko máme nových členov.
Kacenka
08.04.08,07:53
Áno, mám záujem.
Richard
08.04.08,10:57
tému zatváram, však je to vykopávka z roku 2004 :)