zuzipito
15.10.10,10:44
Prosím o radu, je možné aby mi zamestnávateľ dal výpoveď/dohodu bez odstupného a bez výpovednej lehoty?
OOdvolávka na par. 61
Prepáčte, ak už ste na túto tému diskutovali, žial nemam čas hľadať, je to urgentné.
Poradte prosím ako reagovat, cim oponovat a ci mam vobec sancu nieco vydobit.
Firma namiesto mna nebude prijimat ineho zamestnanca.
Dakujem, velmi,
Zuzipito
veronikasad
15.10.10,08:50
Prosím o radu, je možné aby mi zamestnávateľ dal výpoveď/dohodu bez odstupného a bez výpovednej lehoty?
OOdvolávka na par. 61
Prepáčte, ak už ste na túto tému diskutovali, žial nemam čas hľadať, je to urgentné.
Poradte prosím ako reagovat, cim oponovat a ci mam vobec sancu nieco vydobit.
Firma namiesto mna nebude prijimat ineho zamestnanca.
Dakujem, velmi,
Zuzipito
Zamestnávatel môže dať zamestnancovi výpoveď len z dôvodov uvedených v § 63 Zákonníka práce. Výpovedný dôvod nemôže dodatočne meniť. Žiadaj doplnenie výpovedného dôvodu.

Pri výpovedi plati pre zamestnanca aj zamestnávatela výpovedná doba, ktorá začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca.
Tweety
15.10.10,09:00
Prosím o radu, je možné aby mi zamestnávateľ dal výpoveď/dohodu bez odstupného a bez výpovednej lehoty?
OOdvolávka na par. 61
Prepáčte, ak už ste na túto tému diskutovali, žial nemam čas hľadať, je to urgentné.
Poradte prosím ako reagovat, cim oponovat a ci mam vobec sancu nieco vydobit.
Firma namiesto mna nebude prijimat ineho zamestnanca.
Dakujem, velmi,
Zuzipito
§ 61 hovorí len všeobecne o možnostiach, kedy a ako je možné podať výpoveď, na jej skutočné podanie musí byť uvedený iný §, napr. §63.
bubkoch
15.10.10,09:02
Zamestnávatel môže dať zamestnancovi výpoveď len z dôvodov uvedených v § 63 Zákonníka práce. Výpovedný dôvod nemôže dodatočne meniť. Žiadaj doplnenie výpovedného dôvodu.

Pri výpovedi plati pre zamestnanca aj zamestnávatela výpovedná doba, ktorá začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca.

no este mohla dostat okamzitu vypoved, vtedy ziadna vypovedna doba, ziadne odstupne :-)
Tweety
15.10.10,09:02
no este mohla dostat okamzitu vypoved, vtedy ziadna vypovedna doba, ziadne odstupne :-)
ZP pojem okamžitá výpoveď nepozná. ZP pozná okamžité skončenie PP, a aj tu musí byť uvedený §, a ten je iný(§68) ako horeuvedený.
veronikasad
15.10.10,09:03
no este mohla dostat okamzitu vypoved, vtedy ziadna vypovedna doba, ziadne odstupne :-)
§ 61 nerieši okamžité skončenie prac.pomeru , ale všeobecne výpoveď, ako píše tweety ...
bubkoch
15.10.10,09:05
ZP pojem okamžitá výpoveď nepozná. ZP pozná okamžité skončenie PP, a aj tu musí byť uvedený §, a ten je iný ako horeuvedený.

nechytaj ma za slovicka :) ... okamzite skoncenie pracovneho pomeru
Tweety
15.10.10,09:08
nechytaj ma za slovicka :) ... okamzite skoncenie pracovneho pomeru
Tak sa potom vyjadruj a píš správne, v intenciách zákona:eek:, je to odborná porada, žiaden Pokec, nie každý to tak pochopí.:)
Llívia
15.10.10,09:20
Prosím o radu, je možné aby mi zamestnávateľ dal výpoveď/dohodu bez odstupného a bez výpovednej lehoty?
OOdvolávka na par. 61
Prepáčte, ak už ste na túto tému diskutovali, žial nemam čas hľadať, je to urgentné.
Poradte prosím ako reagovat, cim oponovat a ci mam vobec sancu nieco vydobit.
Firma namiesto mna nebude prijimat ineho zamestnanca.
Dakujem, velmi,
Zuzipito
Ak to máš uvedené takto (§ 61) bez uvedenia konkrétneho iného §, tak je táto výpoveď neplatná.

Zákonník práce: § 61 Výpoveď
(1) Výpoveďou môže skončiť pracovný pomer zamestnávateľ aj zamestnanec. Výpoveď musí byť písomná a doručená, inak je neplatná.
(2) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď iba z dôvodov ustanovených v tomto zákone. Dôvod výpovede sa musí vo výpovedi skutkovo vymedziť tak, aby ho nebolo možné zameniť s iným dôvodom, inak je výpoveď neplatná. Dôvod výpovede nemožno dodatočne meniť.
(3) Ak zamestnávateľ dal zamestnancovi výpoveď podľa § 63 ods. 1 písm. b), nesmie počas troch mesiacov znovu utvoriť zrušené pracovné miesto a prijať po skončení pracovného pomeru na toto pracovné miesto iného zamestnanca.
(4) Výpoveď, ktorá bola doručená druhému účastníkovi, možno odvolať len s jeho súhlasom. Odvolanie výpovede, ako aj súhlas s jej odvolaním treba urobiť písomne.
zuzipito
15.10.10,09:25
Este nemam vypoved v ruke, v pondelok az..
Ale ked som sa opytala na odstupne, bolo mi povedane ze nedostanem lebo plati par. 61.
Ani o vypovednej lehote nebola rec.
Dakujem za odpovede, obavam sa vsak ze so zamestnavatelom nepohnem.
Poz.: nejedna sa o vypoved za porusenie prac. discipl. prip. okamzitu, chcu dohodu, ku koncu mesiaca mam odist.
Zuzipito
Tweety
15.10.10,09:28
Este nemam vypoved v ruke, v pondelok az..
Ale ked som sa opytala na odstupne, bolo mi povedane ze nedostanem lebo plati par. 61.
Ani o vypovednej lehote nebola rec.
Dakujem za odpovede, obavam sa vsak ze so zamestnavatelom nepohnem.
Poz.: nejedna sa o vypoved za porusenie prac. discipl. prip. okamzitu, chcu dohodu, ku koncu mesiaca mam odist.
Zuzipito
Tak, už na základe naších rád vieš, že ak bude takto formulovaná, bude neplatná, jej neplatnosť môžeš napadnúť na súde.
hanelie
15.10.10,09:31
Este nemam vypoved v ruke, v pondelok az..
Ale ked som sa opytala na odstupne, bolo mi povedane ze nedostanem lebo plati par. 61.
Ani o vypovednej lehote nebola rec.
Dakujem za odpovede, obavam sa vsak ze so zamestnavatelom nepohnem.
Poz.: nejedna sa o vypoved za porusenie prac. discipl. prip. okamzitu, chcu dohodu, ku koncu mesiaca mam odist.
Zuzipito
s dohodou musíš aj ty súhlasiť, inak je neplatná , zjavne sa ťa chce zľ zbaviť bez odstupného
ewita888
15.10.10,09:37
a hlavne tú dohodu nepodpisuj...
JAJA11
15.10.10,09:52
Este nemam vypoved v ruke, v pondelok az..
Ale ked som sa opytala na odstupne, bolo mi povedane ze nedostanem lebo plati par. 61.
Ani o vypovednej lehote nebola rec.
Dakujem za odpovede, obavam sa vsak ze so zamestnavatelom nepohnem.
Poz.: nejedna sa o vypoved za porusenie prac. discipl. prip. okamzitu, chcu dohodu, ku koncu mesiaca mam odist.
Zuzipito

No na tú dohodu si treba dať pozor. Aby to nespravili, že vy dávate výpoveď dohodou. Potom tiež nie je odstupné :o
Tweety
15.10.10,09:53
No na tú dohodu si treba dať pozor. Aby to nespravili, že vy dávate výpoveď dohodou. Potom tiež nie je odstupné :o
Popopravím. Výpoveď dohodou ZP nepozná. Môže byť len jedno, alebo druhé, nie dva v jednom.
veronikasad
15.10.10,09:56
Este nemam vypoved v ruke, v pondelok az..
Ale ked som sa opytala na odstupne, bolo mi povedane ze nedostanem lebo plati par. 61.
Ani o vypovednej lehote nebola rec.
Dakujem za odpovede, obavam sa vsak ze so zamestnavatelom nepohnem.
Poz.: nejedna sa o vypoved za porusenie prac. discipl. prip. okamzitu, chcu dohodu, ku koncu mesiaca mam odist.
Zuzipito
Dohoda je súhlas obidvoch strán, ak ju podpíšeš, môžeš sa sťažovať na lampárni.

Ale, aj dohoda môže byť s nárokom na odstupné, ak pracovný pomer končí z dôvodov uvedených v § 63 odst. 1 písm. a alebo b) Zákonníka práce. Musí to v nej však byť uvedené.
JAJA11
15.10.10,10:00
Popopravím. Výpoveď dohodou ZP nepozná. Môže byť len jedno, alebo druhé, nie dva v jednom.

mimotemy Áno pani učiteľka :D Páči sa mi, ako nás učíš používať správne pojmy ;) Asi je nás tu dosť, čo používame tie zaužívané pojmy ;) Ale budeme sa snažiť zlepšiť :D
Llívia
15.10.10,11:13
JAJA11, musím sa zastať pani učiteľky. Práve kvôli tomu, že sú tak často používajú "zaužívané pojmy" vzniká veľa nedorozumení. Niekedy sú na Porade kladené otázky so "zaužívanými pojmami", kde si človek myslí, že je to "A", ale nakoniec sa dôjde k výsledku "B", ktorý je úplne iný ako "A".
Inak, ja neznášam zaužívaný pojem "paragraf". Čo to je?
hanelie
15.10.10,12:08
asi chceš odborné vysvetlenie :)
zdroj: cudzieslova.

paragraf

odstavec, článok, oddiel; vymedzená a číslom označená časť zákona, právnej normy alebo odborného spisu; grafická značka pre odstavec :)
Llívia
16.10.10,12:29
Hanelie, pridám moje vysvetlenie: "paragraf" sa používa na označenie prekážok v práci na strane zamestnanca. Najčastejšie je to pri prekážke v práci - ošetrenie/vyšetrenie. Ale práve preto, že tých prekážok v práci je viac, než len táto jedna, a potom sú ešte prekážky na strane zamestnávateľa, neznášam "označenie" paragraf (najmä nie otázky typu: mám nárok na §? má zamestnanec nárok na §?)
Edit: nepýtala som sa na PARAGRAF, ale na "paragraf".;)
mzdarka renca
16.10.10,12:52
- aj ja používam slovný výraz paragraf pri osobných prekážkach v práci a dosiaľ nikdy nedošlo k omylu medzi mnou a zamestnancom, takže neviem, čo ti tak vadí;).

- ďalší dôvod je aj klasická dochádzka, kde sú tak malé kolonky, že tam používame skratky typu: PL - paragraf lekár, PD - paragraf doprovod, atď.:) , ale môžeš si to preložiť aj následovne: PL - prekážka lekár, PD - prekážka doprovod;):)
Holder Miro
16.10.10,13:22
Ja som počas svojej 22-ročnej pracovnej kariery končil pracovný pomer asi 6x a NIKDY som nijaké odstupné NEDOSTAL ,

a žijem a som tu.
Adiks
16.10.10,14:39
Ale mohol si si žiť lepšie.
Llívia
16.10.10,16:42
mimotemy
Ja som počas svojej 22-ročnej pracovnej kariery končil pracovný pomer asi 6x a NIKDY som nijaké odstupné NEDOSTAL ,

a žijem a som tu.
Ak si pracovný pomer skončil ty = ty si dal výpoveď, tak si ani nárok na žiadne odstupné nemal.
marjankaj
16.10.10,16:58
mimotemy
Prečítaj si niektoré príspevky v "Mzdové účtovníctvo..." a ak budeš chcieť, tak pochopíš, čo mi na používaní pojmu "paragraf" tak vadí. ;)

Tweety to napísala trefne:

A kolonky v dochádzke sú také veľké, aké ich chcem mať ;)

A ak si prečítaš Trestný zákonník, tak tam niektorý paragraf znamená 1 až tri roky iný 5 až osem rokov.:D Je to tam naozaj pestré.

Takže ak dvaja hovoria to isté, tak to ešte nemusí byť to isté.;)
mzdarka renca
16.10.10,17:12
mimotemy

A kolonky v dochádzke sú také veľké, aké ich chcem mať ;)

fíha, tak mi daj typ, ako v exeli, kde sa dochádzka tlačí na A4 pri 31 dňoch dosiahneš ľubovoľnú veľkosť?
Sabadka
16.10.10,20:44
Len tak mimochodom to že je to mimotemy sme si všimli, len ty si si Livka nevšimla, že Renča to myslela ako rečnícku otázku. :)
marjankaj
16.10.10,21:13
mimotemy
Tip, ako v Exceli dosiahneš ľubovoľnú veľkosť - šírku stĺpca:
Formát - Šírka stĺpca - nastavíš si potrebnú hodnotu a máš. Napr. ak chceš napísať "paragraf lekár" typom písma Arial, veľkosť písma 11, stačí nastaviť šírku bunky na 13. Ak chceš napísať "§ lekár" typom písma Arial, veľkosť písma 11, stačí nastaviť šírku bunky na 7. Ak chceš napísať "lekár" typom písma Arial, veľkosť písma 11, stačí nastaviť šírku bunky na 5. A dajú sa nastaviť aj iné "veci", napr. ak tú dochádzku vypĺňaš priamo v PC, tak si dajú nastaviť súčty odpracovaných hodín - to je tiež veľmi dobrá vec.
Snáď ti takéto vysvetlenie pomôže. Inak, ja nepotrebujem mať v tabuľke ľubovoľnú veľkosť = šírku stĺpca, chcem mať len takú šírku stĺpca, aby sa mi tam vošla skratka L, RD.


No v exceli to si perfektne vysvetlila. Ale ja by som potreboval na A4 ručne nakresliť 31 rovnakých stĺpcov( 31 dní máva mesiac) a chcel by som ich aspoň 1,5 cm, aby sa tam dalo písať väčšími písmenami (vieš, zrak už nemám najlepší) a ešte na začiatku jeden stĺpec s menom a priezviskom.(Na potvoru mám takých s dlhým priezviskom).
Mne sa to akosi na tú A4 nechce zmestiť. Keby si bola taká dobrá. Budem ti veľmi vďačný.;)

PS. Na oplátku ti vysvetlím, čo je paragraf.
marjankaj
16.10.10,21:34
mimotemy
Keby k tomu dopísala, že je to rečnícka otázka, tak si to všimnem. Inak som si to ani nemala ako všimnúť.

Tebe treba také dopisovať? S takým prehľadom?:confused:
mzdarka renca
16.10.10,21:45
mimotemy
Keby k tomu dopísala, že je to rečnícka otázka, tak si to všimnem. Inak som si to ani nemala ako všimnúť.
A keby si Renča všimla, ako som myslela ten "paragraf", tak by sme sa o nejakom Exceli vôbec nemuseli baviť.

keby si ma pozorne čítala a mala predstavu ako vyzerá dochádzka na A4-ke, tak by si ozaj nemusela písať o tom exeli.

PS: pre tvoju informáciu, exel ovládam na dosť slušnej úrovni;)
Llívia
16.10.10,21:52
mimotemy
keby si ma pozorne čítala a mala predstavu ako vyzerá dochádzka na A4-ke, tak by si ozaj nemusela písať o tom exeli.

PS: pre tvoju informáciu, exel ovládam na dosť slušnej úrovni;)
Dochádzku na A4-ke a v Exceli robím už XYZ rokov, takže predstavu mám viac než slušnú. Neviem, prečo pcháš dni do stĺpcov, keď vieš, že stĺpce budú príliš úzke. Keby si mala lepšiu predstavu, tak napcháš dni do riadkov. Inak, ako človek, ktorý ovláda Excel na slušnej úrovni, si aspoň mohla napísať, že pcháš dni do stĺpcov a nie písať, že ich dávaš do koloniek (keď Excel "kolonky" ani nepozná), lebo z tohoto to skutočne nevyplýva a ako vyzerá "klasická dochádza" nie je nikde definované:


- ďalší dôvod je aj klasická dochádzka, kde sú tak malé kolonky, že tam používame skratky typu: PL - paragraf lekár, PD - paragraf doprovod, atď. , ale môžeš si to preložiť aj následovne: PL - prekážka lekár, PD - prekážka doprovod

Na mzdárku by sa patrilo používať správnu terminológiu, takže žiadne neurčité označenie "paragraf", ale presné pomenovanie podľa Zákonníka práce.

A keby si ty pozorne čítala môj prvý príspevok, v ktorom som písala, že nemám rada označenie "paragraf", tak by si zistila, že otázka "Čo je to vlastne "paragraf"? bola len rečnícka, nečakala som na ňu žiadnu odpoveď ani diskusiu na dve strany, najmä keď od samého začiatku vieš, čo som tým chcela povedať. ;)
mzdarka renca
16.10.10,21:59
mimotemy
Dochádzku na A4-ke a v Exceli robím už XYZ rokov, takže predstavu mám viac než slušnú. Neviem, prečo pcháš dni do stĺpcov, keď vieš, že ti vzniknú úzke kolonky. Keby si mala lepši predstavu, tak napcháš dni do riadkov.

lebo spracovávam výplaty pre cca 300 ľudí a preto, že chránim naše lesy a nemienim byť zahádzaná papierami s dochádzkou, mám iných aj tak viac než dosť.

PS: a kľudne si poslúž s tlačítkom mimo témy, nejako sa ti zapáčilo. ..... či?
mzdarka renca
16.10.10,22:05
A na mzdárku by sa patrilo používať správnu terminológiu.

na toto len: :D:D:D:D:D

vieš, nie všetky mzdárky sú také dokonalé ako ty. asi pôjdem na školenie, aby som ovládala a vedela aspoň stotinu toho, čo vieš ty.
marjankaj
16.10.10,22:19
mimotemy
Zober si do ruky linajkový papier a narátaj si 31 riadkov = 31 dní. Je to rozumnejšie, ako pchať dni do stĺpcov a navyše - nemusíš nič kresliť, riadky sú už predtlačené a pekne rovnomerne predtlačené. Odporúčam použiť papier formátu A4, kde je veľkosť riadkov maximálne 8 mm. Napísala by som ti aj, aké konkrétne označenie (číslo) má mať zošit, z ktorého si máš vytrhnúť stránku, ale zrovna žiaden taký zošit nemám po ruke. Inak, môžeš použiť aj štvorčekový papier, ale zase formát A4 a nepchať dni do stĺpcov!, ale pod seba. Keď ti zrak neslúži, choď k očnému lekárovi, nech ti predpíše okuliare. Dúfam, že ti nezistí nejakú závažnú očnú vadu. Na okuliare ti niečo prispeje aj tvoja zdravotná poisťovňa. Okuliare už mám a nie jedny. Naozaj mi ich nemusíš ty predpisovať. Na to mám odborníkov. A nie vždy okuliare pomôžu. Ale ty si to vieš zistiť aj sama.
"Paragraf" som tu vysvetlila sama. Paragraf vysvetlila aj Hanelie, ale úplne inak, než som myslela svojím príspevkom, takže sa skutočne nemusíš obťažovať s ďalším vysvetľovaním. Nestojím o to.
A kľudne si môžeme takto mimotemy vypisovať aj celú noc.No ja mám v noci aj iný program.
Len mi odpovedz, aký zmysel má a na čo vôbec píšeš do tejto témy, keď tu nemáš čo povedať k jej zadaniu (t.j. k prvému príspevku, resp. k príspevkom, ktoré reagujú na ten prvý príspevok). Máš aspoň šajnu o tom, čo je to Zákonník práce?

No budem veľmi rád ak mi to objasníš. Ja som trochu menej chápavý. Nie ako zadávateľka témy, ktorá tu mala iba dva príspevky a po tvojich odpovediach je jej všetko jasné.

Ešte dodám, že ma nesmierne teší tvoj záujem o moje príspevky.
A nevedel som, že túto stránku Richard robil pre teba. Prepáč, že sa tu do toho miešame. Asi mu napíšem ospravedlnenie.:eek:
marjankaj
16.10.10,22:26
mimotemy
Dochádzku na A4-ke a v Exceli robím už XYZ rokov, takže predstavu mám viac než slušnú. Neviem, prečo pcháš dni do stĺpcov, keď vieš, že stĺpce budú príliš úzke. Keby si mala lepšiu predstavu, tak napcháš dni do riadkov. Inak, ako človek, ktorý ovláda Excel na slušnej úrovni, si aspoň mohla napísať, že pcháš dni do stĺpcov a nie do riadkov (čo tí rozumnejší robia), lebo z tohoto to skutočne nevyplýva a ako vyzerá "klasická dochádza" nie je nikde definované:


A skúsila si niekedy tú A4 otočiť o 90°? Vtedy sa z riadkov stanú stĺpce a zo stĺpcov riadky.:cool:
marjankaj
16.10.10,22:58
Prečo by som ju mala otáčať, keď píšem o riadkoch? Či potrebuješ vysvetliť, čo sú to riadky? :eek:
Táto tvoja informácia je pre mňa úplne neužitočná. Užitočná je len pre mzdarku renču.

K tomu očnému by si predsa len mal skočiť. Tvoje okuliare ti očividne nepostačujú. Písala som: Keď ti zrak neslúži, choď k očnému lekárovi, nech ti predpíše okuliare. Dúfam, že ti nezistí nejakú závažnú očnú vadu.
Odpovedal si: Okuliare už mám a nie jedny. Naozaj mi ich nemusíš ty predpisovať. Na to mám odborníkov. Keby si mal dobré okuliare, tak si správne prečítaš, že ja ti nič nepredpisujem ;)

K tomuto:
No budem veľmi rád ak mi to objasníš. Ja som trochu menej chápavý. Nie ako zadávateľka témy, ktorá tu mala iba dva príspevky a po tvojich odpovediach je jej všetko jasné. S dobrými okuliarmi by si si mohol prečítať, že sme zadávateľke odpovedali viaceré nielen ja, a že ona nevie, čo v tej výpovedi bude, pretože ju dostane až v pondelok. A sorry, ten Zákonník práce ti neobjasním, hádam vieš čítať a vyzerá to tak, že vieš aj myslieť, tak sa môžeš do jeho objasňovania pustiť aj sám. ;) Keď ti z neho nebude niečo jasné, tak hľadaj objasnenie tu na Porade, je tu o Zákonníku práce dosť popísané. ;)

Škoda, že máš v noci iný program :mee:, mohli sme sa tu tak krásne baviť mimotemy

Naozaj ti ďakujem za rady. Určite si tu nájdem nejakého odborníka na mzdovú problematiku.

A čo sa týka očí.
Tak mne matka už v mládí říkala, že jsem blbej, jak daleko vidím.
A teraz vidím, že niečo na tom bude aj pravda.
Llívia
16.10.10,23:06
To je mi ľúto, že tvoja mamina mala v tomto pravdu.

Teraz spomínaš odborníka na mzdovú problematiku. Nechceš hľadať skôr nejakého odborníka na Zákonník práce? :rolleyes: Lebo napr. také spôsoby skončenia pracovného pomeru nesúvisia so mzdovou problematikou. ;)
marjankaj
16.10.10,23:08
Ale na druhej ma teší, že ja tak ďaleko zase nevidím.:---
Llívia
16.10.10,23:11
Čo u teba predstavuje pojem "tak ďaleko"?
Llívia
16.10.10,23:26
mimotemy
1.lebo spracovávam výplaty pre cca 300 ľudí a preto, že chránim naše lesy a nemienim byť zahádzaná papierami s dochádzkou, mám iných aj tak viac než dosť.

PS: 2. a kľudne si poslúž s tlačítkom mimo témy, nejako sa ti zapáčilo. ..... či?
1. Chrániš lesy? Pekné od teba, ale týmto ušetríš možno aj 1/2 stromu za celú dobu, čo v tej firme budeš pracovať.
2. Tlačidlo "mimo témy" si ako prvá použila ty na príspevok, v ktorom som ti zo slušnosti odpovedala na otázku. Ja neviem, raz je tu kritizované, že sa tlačidlá "mimo témy" "neužitočné" "nevhodné" (na tvoje príspevky by sa hodilo ktorékoľvek z nich) používajú príliš málo. Potom keď ich použijem, tak je zase zle, že som ich použila. Keďže tu tie tlačidlá sú, prečo ich nevyužiť? :rolleyes: Máš rovnakú možnosť. ;)


na toto len:
vieš, nie všetky mzdárky sú také dokonalé ako ty. asi pôjdem na školenie, aby som ovládala a vedela aspoň stotinu toho, čo vieš ty.
A si ty vôbec mzdárka? :rolleyes: Tvoje posmešky vôbec nie sú na mieste.Ešte raz, ako píše Tweety

Tak sa potom vyjadruj a píš správne, v intenciách zákona, je to odborná porada, žiaden Pokec, nie každý to tak pochopí. A pochopiť to nemusia ani "tvoji" zamestnanci. Len môžu potom všetky mzdárky označovať za neschopné. Nie raz som sa stretla s tým, že ľudia - zamestnanci nadávali na všetky mzdárky kvôli tomu, že tá ich urobila nejakú chybu alebo im niečo zle povedala.
mzdarka renca
17.10.10,00:11
mimotemy
1. Chrániš lesy? Pekné od teba, ale týmto ušetríš možno aj 1/2 stromu za celú dobu, čo v tej firme budeš pracovať. subjektívne

2. Tlačidlo "mimo témy" si ako prvá použila ty na príspevok, v ktorom som ti zo slušnosti odpovedala na otázku. nepochopila si môj príspevok, ale nechaj tak Ja neviem, raz je tu kritizované, že sa tlačidlá "mimo témy" "neužitočné" "nevhodné" (na tvoje príspevky by sa hodilo ktorékoľvek z nich) jednoznačne, a môžeš s tým začať už teraz, lebo tých príspevkov, čo som popísala za celé obdobie na porade je dosť, máš čo robiť používajú príliš málo. ty to doženieš aj za ostatných Potom keď ich použijem, tak je zase zle, že som ich použila. Keďže tu tie tlačidlá sú, prečo ich nevyužiť? :rolleyes: Máš rovnakú možnosť. ;)jasné, rob čo uznáš za vhodné


A si ty vôbec mzdárka? nie, prečo? :rolleyes: Tvoje posmešky vôbec nie sú na mieste. myslíš? veď sa čítaj a doporučujem potom nedopisovať, neprepisovať a nemazať vlastné príspevkyEšte raz, ako píše Tweety
A pochopiť to nemusia ani "tvoji" zamestnanci. Len môžu potom všetky mzdárky označovať za neschopné. Nie raz som sa stretla s tým, že ľudia - zamestnanci nadávali na všetky mzdárky kvôli tomu, že tá ich urobila nejakú chybu alebo im niečo zle povedala. verím, ak sa stretli s tebou

a nezabudni klik na mimo témy:D
Llívia
17.10.10,14:02
A pochopiť to nemusia ani "tvoji" zamestnanci. Len môžu potom všetky mzdárky označovať za neschopné. Nie raz som sa stretla s tým, že ľudia - zamestnanci nadávali na všetky mzdárky kvôli tomu, že tá ich urobila nejakú chybu alebo im niečo zle povedala. verím, ak sa stretli s tebou Áno, sťažovali sa mi "tvoji" bývalí zamestnanci, ktorí prešli do "mojej" firmy.
Vidím, že ti ležím v žalúdku. Dúfam, že ťa tam riadne tlačím.
PS: Mňa nezaujíma, koľko príspevkov si popísala. A určite nebudem robiť to, čo zrovna ty povieš. Ako označím nejaký príspevok, je moja vec, nie tvoja. Tiež ti do toho nekecám. Po tvojich príspevkoch za účelom označenia "mimo temy", "nevhodné", "neužitočné" by som nepátrala, ani keby to bola jediná vec na celom svete, ktorú by som mohla robiť, a ani vtedy by som to nerobila, keby od toho závisel môj život. Takže sa nepreceňuj, mňa nezaujímajú ani tvoje príspevky, ani ty.
mzdarka renca
17.10.10,14:20
no daj ešte jednu......., napr. o červenej čiapočke, lebo tvoje rozprávky sa mi začinajú páčiť:D
Betina2
17.10.10,14:24
Ja som počas svojej 22-ročnej pracovnej kariery končil pracovný pomer asi 6x a NIKDY som nijaké odstupné NEDOSTAL ,

a žijem a som tu.
To bude tým, že si končil Ty s nimi a nie zamestnávateľ s Tebou.
Betina2
17.10.10,14:42
Baby, Vy čo tu riešite? Ešte Vám ostali nejaké vlasy?
Riešme problém, ktorý je vlastne už aj vyriešený. A osobné emócie do toho neťahajme. Jedno príslovie hovorí, že múdry ustúpi a hlúpi aj tak zostane hlúpym, lebo si nevezme ponaučenie zo skúseností druhých.
A mimochodom, evidenciu dochádzky nech si každý rieši ako mu vyhovuje. Na výšku, na šírku je jedno ako, ak tam sú všetky údaje a na konci každého listu vysvetlivky skratiek :).
Ja osobne to mám aj tak úplne inak zavedené, ale uznávam, že počet mojich zamestnancov je podstatne nižší, takže ja až tak papierom nešetrím, aj ked by som rada - len musím tiež nejako tie tlačivká dotiahnuť do finálneho vzhľadu a zredukovať - nemôžete tu niekto tie svoje priložiť - určite by mi pomohli :)
A prosím, nestláčajte tlačidlo "mimo témy", bola by som z toho fakt smutná.
mzdarka renca
17.10.10,14:56
Baby, Vy čo tu riešite? Ešte Vám ostali nejaké vlasy?
Riešme problém, ktorý je vlastne už aj vyriešený. A osobné emócie do toho neťahajme. Jedno príslovie hovorí, že múdry ustúpi a hlúpi aj tak zostane hlúpym, lebo si nevezme ponaučenie zo skúseností druhých.
A mimochodom, evidenciu dochádzky nech si každý rieši ako mu vyhovuje. Na výšku, na šírku je jedno ako, ak tam sú všetky údaje a na konci každého listu vysvetlivky skratiek :).
Ja osobne to mám aj tak úplne inak zavedené, ale uznávam, že počet mojich zamestnancov je podstatne nižší, takže ja až tak papierom nešetrím, aj ked by som rada - len musím tiež nejako tie tlačivká dotiahnuť do finálneho vzhľadu a zredukovať - nemôžete tu niekto tie svoje priložiť - určite by mi pomohli :)
A prosím, nestláčajte tlačidlo "mimo témy", bola by som z toho fakt smutná.

priložím ti tu svoju, len tu doma v ntb mám len takú, ktorú robím popri práci, skopírujem, vyčistim údaje a máš ju mať;) ....... daj mi chvíľočku:)
Betina2
17.10.10,15:30
priložím ti tu svoju, len tu doma v ntb mám len takú, ktorú robím popri práci, skopírujem, vyčistim údaje a máš ju mať;) ....... daj mi chvíľočku:)

Ďakujem, mne robí podklad na dochádzku soft, sú tam pekne všetky dni aj s dátumami, hore vytlačí už meno konkrétneho pracovníka, ale na každého zamestnanca je jedna A4, čo je fakt plytvanie papierom, ale dám im to pred začiatkom mesiaca, oni to vyplnia a podpíšu a je to, po skončení mesiaca mi vrátia vyplnené a podpísané, len zaberá to dosť miesta v šanóne. Zišlo by sa niečo "hromadné". Možno dokážem nejaký vzorový hromadný list aj v tom mojom softe vytvoriť, aby všetkých ťahalo pekne za sebou abecedne a zaberie ovela menej miesta, ale to mi bude nejaký čas ešte trvať.
mzdarka renca
17.10.10,15:37
Ďakujem, mne robí podklad na dochádzku soft, sú tam pekne všetky dni aj s dátumami, hore vytlačí už meno konkrétneho pracovníka, ale na každého zamestnanca je jedna A4, čo je fakt plytvanie papierom, ale dám im to pred začiatkom mesiaca, oni to vyplnia a podpíšu a je to, po skončení mesiaca mi vrátia vyplnené a podpísané, len zaberá to dosť miesta v šanóne. Zišlo by sa niečo "hromadné". Možno dokážem nejaký vzorový hromadný list aj v tom mojom softe vytvoriť, aby všetkých ťahalo pekne za sebou abecedne a zaberie ovela menej miesta, ale to mi bude nejaký čas ešte trvať.

máš pravdu, je to nielen plytvanie papierom, ale je to neskutočný žráč miesta.

prikladám ti sem dochádzku jednej malej firmy, ktorú robím, dávam ti práve túto dochádzku preto, lebo s ňou som mala najmenej mazania, ale mám aj lepšie, s tým je viac hrania a mazania údajov, tak ti ju sem prilepím dodatočne;).
Llívia
18.10.10,20:03
Este nemam vypoved v ruke, v pondelok az..
Ale ked som sa opytala na odstupne, bolo mi povedane ze nedostanem lebo plati par. 61.
Ani o vypovednej lehote nebola rec.
Dakujem za odpovede, obavam sa vsak ze so zamestnavatelom nepohnem.
Poz.: nejedna sa o vypoved za porusenie prac. discipl. prip. okamzitu, chcu dohodu, ku koncu mesiaca mam odist.
Zuzipito
Dostala si dnes tú výpoveď? Ak áno, čo máš v nej uvedené (dôvod výpovede, konkrétny § zo Zákonníka práce)?