BB76
15.10.10,11:18
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Máme na škole troch pedagogických zamestnancov, ktorí robia na kratší pracovný úväzok (konkrétne na 14 a 18 hod/týždenné vyučovacích hodín). Vykazuje sa im to ako 11 hodín plus 3 hod nadčas (resp. 18 hod. a 7 hod nadčas). Na našej škole je pracovný čas na 37,5 hod./týždenne z čoho 22 hodín je úväzok na vyučovanie a 15,5 hod na prípravu, resp. inú pedagog. činnosť.
Mňa zaujíma ako mám posudzovať zamestnancov na polovičný pracovný úväzok a ako sa im vykazujú uvedené nadčasy?
Môj návrh je:
Pracovný čas : 18,75 hod/týždenne
Úväzok : 14 (18) hod/týždenne podľa rozvrhu hodín
Nadčas: 3 (7) hod/týždenne
Príprava na vyučovanie resp. inu pedagog. činnosť: 7,75 hod/týždenne.
To znamená, že na pracovnej zmluve bude uvedený pracovný čas 18,75 hod/týždenne?
Dôležité je asi uviesť, že dvaja z týchto zamestnancov majú ešte jednu pracovnú zmluvu v škole, ale na odlišnú pracovnú činnosť (personalista a správca siete), tiež na polovičný úväzok. Tretí pedagóg pracuje v inej škole.
Ďakujem za skorú odpoveď:)
mzdarka renca
15.10.10,11:07
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Máme na škole troch pedagogických zamestnancov, ktorí robia na kratší pracovný úväzok (konkrétne na 14 a 18 hod/týždenné vyučovacích hodín). Vykazuje sa im to ako 11 hodín plus 3 hod nadčas (resp. 18 hod. a 7 hod nadčas). Na našej škole je pracovný čas na 37,5 hod./týždenne z čoho 22 hodín je úväzok na vyučovanie a 15,5 hod na prípravu, resp. inú pedagog. činnosť.
Mňa zaujíma ako mám posudzovať zamestnancov na polovičný pracovný úväzok a ako sa im vykazujú uvedené nadčasy?
Môj návrh je:
Pracovný čas : 18,75 hod/týždenne
Úväzok : 14 (18) hod/týždenne podľa rozvrhu hodín
Nadčas: 3 (7) hod/týždenne
Príprava na vyučovanie resp. inu pedagog. činnosť: 7,75 hod/týždenne.
To znamená, že na pracovnej zmluve bude uvedený pracovný čas 18,75 hod/týždenne?
Dôležité je asi uviesť, že dvaja z týchto zamestnancov majú ešte jednu pracovnú zmluvu v škole, ale na odlišnú pracovnú činnosť (personalista a správca siete), tiež na polovičný úväzok. Tretí pedagóg pracuje v inej škole.
Ďakujem za skorú odpoveď:)
Pozri, ak majú v PZ dohodnutý prac. čas ako uvádzaš, je to v poriadku. Taktiež im môžeš, resp. musíš zaplatiť nadčasy, pokiaľ ich odpracujú. Ak je tento stav trvalý, t.z., že ak týždenne odpracujú pravidelne viac hodín, tak by bolo rozumné, aby ste im úväzky prehodnotili.
BB76
15.10.10,12:22
Mzdarka renca, veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
S tým úväzkom je to trochu komplikované. Pretože aj učitelia, ktorí pracujú na plný úväzok (22 hod) majú min 4 hod. nadčasov, s ktorými sa počíta už v rozvrhu. Máme totiž málo učiteľov.
Predchádzajúca personalistka im uvádzala v PZ 14 hodín, ale boli to len hodiny, ktoré odučili. Preplatili a im síce 3 hod nadčasov, ale podľa mňa to bolo nespravodlivé, pretože sa im nepreplácala príprava a iná pedagogická činnosť. Tak som im to upravila takto. Nemali by byť znevýhodnení oproti učiteľom, ktorí pracujú na plný úväzok. Alebo to zle vykazujeme už pri učiteľoch na plný úväzok?
Sabadka
15.10.10,17:47
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Máme na škole troch pedagogických zamestnancov, ktorí robia na kratší pracovný úväzok (konkrétne na 14 a 18 hod/týždenné vyučovacích hodín). Vykazuje sa im to ako 11 hodín plus 3 hod nadčas (resp. 18 hod. a 7 hod nadčas). Na našej škole je pracovný čas na 37,5 hod./týždenne z čoho 22 hodín je úväzok na vyučovanie a 15,5 hod na prípravu, resp. inú pedagog. činnosť.
Mňa zaujíma ako mám posudzovať zamestnancov na polovičný pracovný úväzok a ako sa im vykazujú uvedené nadčasy?
Môj návrh je:
Pracovný čas : 18,75 hod/týždenne
Úväzok : 14 (18) hod/týždenne podľa rozvrhu hodín
Nadčas: 3 (7) hod/týždenne
Príprava na vyučovanie resp. inu pedagog. činnosť: 7,75 hod/týždenne.
To znamená, že na pracovnej zmluve bude uvedený pracovný čas 18,75 hod/týždenne?
Dôležité je asi uviesť, že dvaja z týchto zamestnancov majú ešte jednu pracovnú zmluvu v škole, ale na odlišnú pracovnú činnosť (personalista a správca siete), tiež na polovičný úväzok. Tretí pedagóg pracuje v inej škole.
Ďakujem za skorú odpoveď:)


No takto. Ak má zamestnanec určený 14 hodinový týždenný úväzok priamej výchovnej činnosti zo základného úväzku 22 hodín tak jeho úväzok je 0,63. Na pracovnú zmluvu sa mu tento úväzok uvedie už po prepočítaní na priamu a nepriamu výchovnú činnosť teda z 37,5 hodín týždenne on bude mať 23,62 hodín týždenne. V týždennom rozvrhu úväzku sa mu uvedie tých jeho 14 hodín. Ak má základný úväzok 11 hodín tak je to úväzok 0,50, v pracovnej zmluve sa uvedie
úväzok 0,5 čo je 18,5 hodín týždenne. V týždennom rozvrhu úvňzkov sa mu uvedie 11 hodín základného úväzku a 3 nadčasové hodiny. A tie 3 nadčasové hodiny sa mu buď preplatia ako nadčas, alebo si to vyčerpá ako náhradné voľno. Ak mu ich však zahrniete tie 3 hodiny nadčasu do skrátetného úvazku a dáte mu to spolu ako 14 hodín, tak mu to ako nadčas preplácať nemôžete, pretože mu vypočítate mesačnú mzdu na úväzok 0,63 a nie na 0,50, tým pádom to má zaplatené v mesačnej mzde. Takže vy ste uvažovali správne, je to 18,5 hodín týždenne.
Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne.
BB76
19.10.10,12:16
Dobrý deň Sabadka,
ďakujem za vašu radu, veľmi mi pomohla.
Ale ešte by som sa Vás chcela opýtať ako by som to mala počítať pri učiteľoch na plný úväzok (37,5 hod), ktorí majú aj 28 hodinový úväzok na týždeň. Zatiaľ sa im to vykazuje ako 22 hodín plus 6 hod nadčas. Môžem im to vykazovať ako úväzok na 1,27 a teda pracovný čas je 43,5 hodín týždenne a nie 37,5?
A čo ak v nasledujúcom školskom roku budú mať iný úväzok (čo je pravdepodobné)? Mám im každý rok robiť len dodatky?
Teraz trošku odbočím od témy, ale týka sa to práve pracovníkov na kratší pracovný čas. Momentálne sú na dobu určitá do 30.6.2011. Keď sa osvedčia zamestnávateľovi, stačí urobiť dodatok, v ktorom sa bude meniť doba určitá na dobu neurčitú, alebo to už musí byť urobené novou pracovnou zmluvou?
Ďakujem za odpoveď
BB76
19.10.10,12:17
Dobrý deň Sabadka, ďakujem za vašu radu, veľmi mi pomohla.
Ale ešte by som sa Vás chcela opýtať ako by som to mala počítať pri učiteľoch na plný úväzok (37,5 hod), ktorí majú aj 28 hodinový úväzok na týždeň. Zatiaľ sa im to vykazuje ako 22 hodín plus 6 hod nadčas. Môžem im to vykazovať ako úväzok na 1,27 a teda pracovný čas je 43,5 hodín týždenne a nie 37,5?
A čo ak v nasledujúcom školskom roku budú mať iný úväzok (čo je pravdepodobné)? Mám im každý rok robiť len dodatky?
Teraz trošku odbočím od témy, ale týka sa to práve pracovníkov na kratší pracovný čas. Momentálne sú na dobu určitá do 30.6.2011. Keď sa osvedčia zamestnávateľovi, stačí urobiť dodatok, v ktorom sa bude meniť doba určitá na dobu neurčitú, alebo to už musí byť urobené novou pracovnou zmluvou?
Dakujem za odpoveď
Sabadka
21.10.10,09:21
Dobrý deň Sabadka,
ďakujem za vašu radu, veľmi mi pomohla.
Ale ešte by som sa Vás chcela opýtať ako by som to mala počítať pri učiteľoch na plný úväzok (37,5 hod), ktorí majú aj 28 hodinový úväzok na týždeň. Zatiaľ sa im to vykazuje ako 22 hodín plus 6 hod nadčas. Môžem im to vykazovať ako úväzok na 1,27 a teda pracovný čas je 43,5 hodín týždenne a nie 37,5?V pracovnej zmluve uvádzate len 37,5 hodinový pracovný čas, teda jeden celý úväzok s 22 hodinovým úväzkom priamej výchovnej činnosti, tých šesť hodín vyplácate ako nadčas, robíte to presne tak ako som písala v predchádzajúcom príspevku.
A čo ak v nasledujúcom školskom roku budú mať iný úväzok (čo je pravdepodobné)? Mám im každý rok robiť len dodatky?Nie, v základnej pracovnej zmluve sa uvádza len celý úvazok, nadšasy sa vykazujú inde
Teraz trošku odbočím od témy, ale týka sa to práve pracovníkov na kratší pracovný čas. Momentálne sú na dobu určitá do 30.6.2011. Keď sa osvedčia zamestnávateľovi, stačí urobiť dodatok, v ktorom sa bude meniť doba určitá na dobu neurčitú, alebo to už musí byť urobené novou pracovnou zmluvou? spraví sa len dodatok k pracovnej zmluve, teda dohoda o zmene pracovných podmienok a zmení sa len tak ako píšete z doby určitej na dobu neurčitú.
Ďakujem za odpoveď


Odpoveď nájdete v texte farebne odlíšený