zuzanaTot.
15.10.10,11:29
Dobrý deň, chcem si kúpiť auto a potrebovala by som poradiť. Mala by to byť ojazdená škoda octavia, rok výroby asi 2001- 2002, do ceny 5000 Eur...neviem, či by bola lepšia benzínová alebo dieslová..preto sa chcem spýtať niekoho, kto s týmto autom má skúsenosti, prípadne sa v týchto veciach vyzná :) Rozmýšlala som nad motorom 1.9 TDI alebo 1.8 T.. Ďalej sa chcem spýtať, na čo si dať pozor pri kúpe jazdenej octavie, prípadne, ktoré jej časti sú najviac poruchové..A ešte posledná otázka - oplatí sa podľa Vás kupovať auto, ktoré už bolo búrané a opravované? Za všetky odpovede vopred veľmi pekne ďakujem!!!
MatoB
17.10.10,10:57
Vyjadrim sa len k motoru a k tomu ci sa oplati kupit burane.
Jednoznacne 1.9 TDI
a jednoznacne sa burane ani opravovane neopati kupovat.
Mozem ti na poziadanie aj oddovodnit
Holder Miro
17.10.10,11:05
Jednoznačne Octavia I, otaviu II. NEKUPOVAŤ !!!

Octavia II. má veľa poruchovej elektroniky.
zuzanaTot.
17.10.10,19:36
Ďakujem za odpovede!! Nakonec som sa rozhodla pre 1.6 benzín... I. Octavia..moje rozhodnutie bolo ovplyvnene tym, ze nebudem jazdit az tak vela, aby sa mi viac oplatil diesel..tak dufam, ze som sa rozhodla spravne :-) a ja som tiez dospela k nazoru, ze burana a opravovana sa neoplati kupovat...takze suhlasim s vami..:)
Indeed
03.06.12,04:24
Dobrý deň, chcem si kúpiť auto a potrebovala by som poradiť. Mala by to byť ojazdená škoda octavia, rok výroby asi 2001- 2002, do ceny 5000 Eur...neviem, či by bola lepšia benzínová alebo dieslová..preto sa chcem spýtať niekoho, kto s týmto autom má skúsenosti, prípadne sa v týchto veciach vyzná :) Rozmýšlala som nad motorom 1.9 TDI alebo 1.8 T.. Ďalej sa chcem spýtať, na čo si dať pozor pri kúpe jazdenej octavie, prípadne, ktoré jej časti sú najviac poruchové..A ešte posledná otázka - oplatí sa podľa Vás kupovať auto, ktoré už bolo búrané a opravované? Za všetky odpovede vopred veľmi pekne ďakujem!!!

Zaujímavá téma,

podsúvam....