vegoska
18.11.05,11:43
Sme OZ a Mame problem vybavit si zivnostensky list na reklamnu cinnost ktoru chceme vykonavat pravidelne. Je v pohode zobrat peniaze na reklamu v decembri bez zivnostenskeho ked tu pravidelnu vlastne budeme robit uz na buduci rok (a to uz zivnostenky dovtedy budeme mat)? Okrem prijatia penazi od jednej firmy uz nevezmeme dalsie. Je to v pohode aj vtedy, ked firma zaplati za reklamu v decembri ale aj na buduci rok, kedze suma ktoru nam daju je privysoka na reklamu ktoru im stihneme urobit tento rok. Kvoli vybavovaniu zivnostenskeho sme nestihli spustit viac projektov, kde im mala byt robena reklama. Ide o sumu 70 000 Sk.
vegoska
18.11.05,10:46
neviem ci som napisala tak aby ste rozumeli - zaplatia tu sumu v decembri akoze si objednaju reklamu v decembri aj ine mesiace buduci rok ci sa mame nejak dohodnut ze to bude iba za december?
vegoska
21.11.05,13:23
nikto neporadi???
Luba2
21.11.05,13:29
Nikto Ti neradí, ja len svoj názor. Pokiaľ nemáš oprávnenie, nemôžeš vykonávať činnosť a teda ani zobrať peniaze . Tak si to myslím ja.
judy
21.11.05,13:40
Ja by som uvazovala o ostatnych prijmoch. a dodanila. Ale nieco podobne uz bolo na porade.