gabika1116
16.10.10,16:14
Dobry den,
pred 2 mesiacmi som si kupila notebook znacky lenovo. mala som ho 3 dni.. tie 3 dni mi blbol nesial poriadne zapnut obcas sekal. na 3ti den som ho isla zapnut ale uz sa mi nic nenacitalo... Dala som ho reklamovat. Predajca ho na predajni odskusal a tiez mu nesiel. po 30tich dnoch mi ho vratili s tym, ze reklamacia nieje uznana, pretoze notebook ide.. na predajni ho skusali zapnut a isiel. Ked som s nim prisla domov a lepsie si ho pozrela vsimla som si ze uz z neho vypadavaju pismenka a zrazu mi nesiel ani zapnut a ked som hodavala prvykrat reklamovat tak na nom nic nevypadavalo. Tak som ho druhy krat dala reklamovat a tuto reklamaciu mi neuznali s tym, ze je to moja chyba, ze nejde, ale pritom to nieje moja vina.
Neviee mi niekto poradit co s tym?
seat
16.10.10,15:28
No a to sa hovorilo ze lenovo patri k lepsim znackam, vypadavanim pismien si myslela ze ti nepise obcas pismenko alebo vypadavaju fyzisky cele klavesi?
VieraPopluharova
16.10.10,15:37
Dobry den,
pred 2 mesiacmi som si kupila notebook znacky lenovo. mala som ho 3 dni.. tie 3 dni mi blbol nesial poriadne zapnut obcas sekal. na 3ti den som ho isla zapnut ale uz sa mi nic nenacitalo... Dala som ho reklamovat. Predajca ho na predajni odskusal a tiez mu nesiel. po 30tich dnoch mi ho vratili s tym, ze reklamacia nieje uznana, pretoze notebook ide.. na predajni ho skusali zapnut a isiel. Ked som s nim prisla domov a lepsie si ho pozrela vsimla som si ze uz z neho vypadavaju pismenka a zrazu mi nesiel ani zapnut a ked som hodavala prvykrat reklamovat tak na nom nic nevypadavalo. Tak som ho druhy krat dala reklamovat a tuto reklamaciu mi neuznali s tym, ze je to moja chyba, ze nejde, ale pritom to nieje moja vina.
Neviee mi niekto poradit co s tym?

Mas z prvej reklamacie odovzdavajuci protokol v akom stave si ho odovzdala na predajnu?
2/ mas preberajucu protokol v akom si ho preberala po 1. reklamacii?
Predpokladam, ze ak aj mas tak o vypadavajucich pismenkach sa tam nic nepise.
Na Tvojom mieste by som sa obratila priamo na vyrobcu a pokusila reklamovat priamo u neho, len to budu naklady spojene s textom a resp. ak vies anglicky tak ani nie, skratka zavolat si linku priamo na reklamacie LENOVA, alebo potom obratit sa na nasi ŠOI so sťažnosťou s akou pristupovala predajňa k reklamacii, asi by som najskor skusila tu ŠOI a kopiu sťažnosti by som poslala na predajňu, vie ŠOI nema nikto rad.Za pokus to stoji.
kergulaan
17.10.10,05:06
Uved pls tu predajnu - nech sa jej potencialne vyhneme.