DoGy
16.10.10,22:11
Zdravíčko.
Mám taký problém, pred nedávnom som si nainštaloval Guitar Hero 3 a skúšal som do nej dať nový soundtrack, ale neišiel tak som hru vymazal z disku. Teraz keď chcem hru znovu nainštalovať stále vyhadzuje opraviť/odinštalovať. Keď dám jedno aj druhé tak my na konci ukáže že to nebolo kompletne odinštalované alebo opravené. Skúšal som mazať registre pomocou regeditu a CCleanera. Keď odinštalujem program v CCleanry tak zmizne ale keď sa program pokúsim nainštalovať stále mám tento problém. Keď zmažem registre tak inštalácia chvíľu nabieha ale znovu to isté a ešte zasa spraví tie registre. Už neviem čo mám robiť prosím pomôžte mi. Ďakujem.

P.S : vymazal som aj zložky v data aplikáci a v TEMP ale nepomohlo :(.
Vlado40
16.10.10,20:19
Ak máš zapnuté bod obnovy ,tak sa skús vrátiť do stavu ,keď ten program bol pracoval správne.Ako si to odstránil ,iba vymazal alebo odinštaloval.
DoGy
16.10.10,20:22
iba vymazal. čiže D:\HRY\Aspyr\GH III som označil a vymazal aj s koša.
Arnold123
16.10.10,20:34
iba vymazal. čiže D:\HRY\Aspyr\GH III som označil a vymazal aj s koša.

Asi to je tá chyba, že iba vymazal, ale neodinštaloval. Čiže v systéme je stále tá hra evidovaná. Ten odinštalátor tam je z nejakého dôvodu.

Skúšal si aj možnosť opraviť alebo odinštalovať, čo ponúka?
DoGy
16.10.10,20:38
Aj jedna aj druhá možnosť chybu neodstráni. Pri ukončovaní teda keď dám finish mi ukáže že to nebolo kompletne odinštalované a že to mám skúsiť z nova :/
Arnold123
16.10.10,20:49
Aj jedna aj druhá možnosť chybu neodstráni. Pri ukončovaní teda keď dám finish mi ukáže že to nebolo kompletne odinštalované a že to mám skúsiť z nova :/

Skús spustiť CCleaner -> Nástroje -> Odinštalovať. Najdi GH3. Na pravo sú 3 tlačidlá. Skús najprv Spustiť odinštalovanie, keď nepomôže, tak možnosť Vymazať. Prečistiť registre CCleanerom. Potom skúsiť nainštalovať
Keď to nepomôže, tak už iba hore spomínaný bod obnovy.
DoGy
16.10.10,20:54
Možnosť Vymazať hlási Neleze smazat MSI installer.

A čo je to ten bod obnovy ?
DoGy
16.10.10,21:01
A keď dám : CCleaner nástroje obnova systému a tam dám že 15.10.2010 15:21:37 Installed Guitar Hero III. a dám odstrániť tak to nepomôže ? Či toho sa radšej ani nemám chytať ? :)
Arnold123
16.10.10,21:08
Možnosť Vymazať hlási Neleze smazat MSI installer.

A čo je to ten bod obnovy ?

Odinštalátor bol v adresári tej hry.

System si občas vytvorí bod, alebo keď mu to prikážeš manuálne. Je to stav, do ktorého sa následne system môže vrátiť (nastavenia, súbory...). Niekedy ho vytvorí inštalátor programu. 100% sa vytvorí tesne pred inštalovaním aktualizácie pre system, ktoré ponúka MS. Stačilo by využiť najbližší možný bod, kedy ešte hra fungovala. Treba zistiť, ake sú dostupné.
Arnold123
16.10.10,21:11
A keď dám : CCleaner nástroje obnova systému a tam dám že 15.10.2010 15:21:37 Installed Guitar Hero III. a dám odstrániť tak to nepomôže ? Či toho sa radšej ani nemám chytať ? :)

To sú tie body obnovy, CCleaner ich môže mazať. Pri odstránení stratíš možnosť sa vrátiť.
Vtedy bol GH3 nainštalovaný.

OS je aký?
DoGy
16.10.10,21:30
Aha tak to nechám tak windows xp sp3 a kde nájdem tie body obnovy ?
Ak by si bol taký dobrý a napísal ako to spojazdniť bol by som ti vďačný, lebo som teraz k tomu dostal gitaru a chcem to vyskúšať.
Arnold123
16.10.10,21:39
Aha tak to nechám tak windows xp sp3 a kde nájdem tie body obnovy ?
Ak by si bol taký dobrý a napísal ako to spojazdniť bol by som ti vďačný, lebo som teraz k tomu dostal gitaru a chcem to vyskúšať.

Obnoviť system sa dá týmto:
http://img403.imageshack.us/img403/8752/snmekobrazovkyo.png

Spustí sa sprievodca, ktorý dá na výber aký bod a upozorní, že sa musia všetky programy ukončiť, aby bolo možné system obnoviť.
DoGy
17.10.10,07:40
Aha ďakujem veľmi pekne idem to skúsiť :)

Funguje to :) už mi to ide nainštalovať ešte raz veľmi pekne ti ďakujem :)