Monika C.
17.10.10,17:40
Pohodáci neviete mi poradiť ako presne nastaviť koniec materskej dovolenky a začiatok rodičovskej dovolenky do registračného listu elektronicky aby mi to odišlo presne ako sa mi to nedarí. Ďakujem
Melnick
17.10.10,15:47
Ja to robím v mzdovom programe RLFO cez zmenu a ide to v pohode . Ukončíš RLFO MD a vytvoríš nový RLFO RD . Vždy zaškrtnem políčko "zmena"
Monika C.
17.10.10,15:53
Majka ďakujem pekne za pomoc idem to skúsiť.
Monika C.
17.10.10,16:01
Majka mne to neide v tlačových v zostavách áno ale aby som vedela preposlať elektronicky ukazuje mi len prihlášku odhlášku a prerušenie kde je vznik zmeny a tieto mi nedávajú do kolónky MD a RD alebo dakde to mám zle nastavené?
tuta
17.10.10,16:11
Monika, skús to zadať manuálne priamo v elektronickej podateľni na stránke sociálnej poisťovne.
Monika C.
17.10.10,16:44
Marti idem to skúsiť dúfam, že sa mi to podarí. Načo máme program alebo možno ja mám dakde chybu. Ďíki za pomoc neviem čo skôr a ešte sa tu babrem s takou banalitou. Maj sa a pekný večer.
Monika C.
17.10.10,16:56
Manuálne je to podané ale práve toto som chcela obísť. Ale už je ok.
tuta
17.10.10,17:02
hlavná vec, že je úloha splnená :)
Lilu1
17.10.10,17:23
Pozor!!! Ukončenie MD a nástup na RD sú tri RLFO.
1. Zmena - kde uskončíš MD
2. Zmena - nástup na RD
3. Prerušenie - dátum začiatku prerušenia poistenia (je to vlastne dátum nástupu na RD)
Melnick
17.10.10,18:22
Majka mne to neide v tlačových v zostavách áno ale aby som vedela preposlať elektronicky ukazuje mi len prihlášku odhlášku a prerušenie kde je vznik zmeny a tieto mi nedávajú do kolónky MD a RD alebo dakde to mám zle nastavené?
Monika, tiež som sa natrápila . Aj mne stále ukazovalo odhlásenie , no keď som sa na..ala a odoslala to - bola tam vyznačená zmena. Ale ináč EZU milujem. :)