jatyononaono
17.10.10,17:43
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť aký internetova rychlosť je pre mňa vhodná, aby
som mohla kľudne pozerať čokoľvek chcem....nielen poštu, stránky a tak....
Ďakujem
jojom
17.10.10,15:57
Ak to nie je otázka cash, tak potom hľadaj pripojenie nad 5 - 10,0 Mbit/s, a stahovania dát nad 1,0 MB/s. Youtube, filmy online ai.
:D :D :D
Flinstone
17.10.10,16:59
myslím, že na bežné surfovanie, pošta, stačí 2Mbps... ak chce aj telefonovať so zapnutou kamerou, tak upload by mal byť aspoň 512 kbps
Kacer123
18.10.10,08:56
Ja mam 2Mb ,download max300Kb - ked to slape jak ma,tak ide v setko pre 1 pc ale ak by pozerali traja online alebo stahovali potom treba rychlejsi net. A vsak v poslednej dobe sa mi stava,ze mi seka youtube-otestujem si rychlost a ta je 512Kb neviem co to ma znamenat,potom musim robit restart dsl modemu aby sa mi vratila rychlost na povodnych 2Mb.Odsporucil by som vsetkym min. 1x si urobit test na rychlost.
pepo_p
18.10.10,09:38
1. Najskôr si zisti, či sa jedná o káblové pripojenie, alebo nejaké Wifi pripojenie, alebo pripojenie prostredníctvom mobilného operátora a podľa toho stanovuj rýchlosť
2. Keď sa jedná o káblového operátora tak by som volil tak ako píšu vyššie okolo 2M Down a 512 up
3. Keď sa jedná o wifi operátora tak samostatnú anténu na frekvencii 5GHz a rýchlosť okolo 2,5-5Mbps
4. Keď sa jedná o mobil tak čo najviac prenesených Giga aby sa cez vianoce nestalo že príde obrovsá faktúra za prenesené dáta nad limit.

Hoci sa zdá že veľa toho nenasurfuješ opak je pravdou, lebo videá a flashe majú čoraz väčšiu veľkosť a zrazu zistíš že presurfuješ aj 500MB denne.