adrian2008
17.10.10,22:10
kupil som si dvdcko co podporuje dvix a chcel by som si dvix filmy odkladat na dvd,predsa sa ich tam zmesti viac.Ale ako na to?
TomasHC
17.10.10,21:06
S napalovacim softwerom. Alebo to dokaze priamo aj Windows od verzie XP vyssie.
bobino38
18.10.10,03:54
..no ja podotknem, že len software ti na to nebude stačiť, v PC musíš mať aj napaľovaciu mechaniku. a kúpiť si samozrejme aj DVD médium, DVD+R alebo DVD-R, a ak chceš tak aj DVD-RW, ak náhodou sa ti film nenapáli tak ako by si chcel a budeš ho musieť vymazať...
Martin Mocko
18.10.10,04:12
Ja používam Ulead video studio. Je tam možné pridať všelijaké efekty, hudbu alebo začiatočné menu k DVD filmu.
V tomto softe je možné vytvoriť DVD file na HDD a ak sa páči, až potom napáliť. Celé grabovanie je náročný proces - trvá aj 2 hodiny.

Podobne funguje napr. aj NeroVision.
KoxXxo
18.10.10,07:40
Ak nemáš soft, stiahni si Nero BurnLite 10 (http://www.securitysoft.eu.sk/Nero_BurnLite_10) a napál to ako dátové DVD, prehrávač by to mal stráviť.
vulxy
18.10.10,08:29
kupil som si dvdcko co podporuje dvix a chcel by som si dvix filmy odkladat na dvd,predsa sa ich tam zmesti viac.Ale ako na to?

tiez som mal taketo napady a poctivo som konvertoval a ukladal nez som zistil ze si akykolvek film skor najdem a stiahnem z internetu nez v mojich zalohach.si myslim ze to na nete bude furt,tak naco si to doma pracne archivovat?
kergulaan
18.10.10,10:14
Nechapem tu zlozitost, grabovanie atd. Ak dobre chapem otazku, tak ma nejake filmy (predpokladajme ze svoje nahravky :>D ) v avi kontajnery a chce si ich napalit na DVD. Ako bolo spomenute vvyssie - da sa to aj cez windows explorera ale pohodlnejsie je to cez NERA - napalit ako datovy disk, kde si da jednotlive subory.
A je to...
bobino38
18.10.10,10:32
tiez som mal taketo napady a poctivo som konvertoval a ukladal nez som zistil ze si akykolvek film skor najdem a stiahnem z internetu nez v mojich zalohach.si myslim ze to na nete bude furt,tak naco si to doma pracne archivovat?
...lebo nie každý má možnosť pozerať filmy na TV obrazovke cez PC alebo sa mu nechce pozerať na 15ke monitore, tak si to dá na DVD a prehra v DVD prehrávači.
kergulaan
18.10.10,10:55
...lebo nie každý má možnosť pozerať filmy na TV obrazovke cez PC alebo sa mu nechce pozerať na 15ke monitore, tak si to dá na DVD a prehra v DVD prehrávači.

v tom przypadku USB or DVD ram
vulxy
19.10.10,07:20
...lebo nie každý má možnosť pozerať filmy na TV obrazovke cez PC alebo sa mu nechce pozerať na 15ke monitore, tak si to dá na DVD a prehra v DVD prehrávači.

a to je taky problem prepojit PC s televizorom?ja mam 3 rocny notas a je tam normalne zabudovany TV vystup.apokial mas staru sunku tak uz sa tes na to konvertovanie bude zabava:D.ale nechcem nikoho odradzat je pekne mat konicek:)