cica123
18.10.10,11:58
ahojte neviete niekto na to nejaký babský recept ? lekárka mi predpísala jemazol ale nezaberá mi to ..diki moc za všetky rady:)
janaGT
18.10.10,10:03
a_je_to
20.10.10,19:34
Pitie čajov z myšieho chvostíka, aj sedacie kúpele podľa návodu Mária Treben – Zdravie z Božej lekárne Ikar 1991, str. 70. Obsahuje prírodný azulén ako účinnú látku. Ak si švihneš, tak ešte niekde na slnečných lúkach sa dá nazbierať a nasušiť, neviem či máš na to podmienky, každý nemá. Pomáha na najrôznejšie gynekologické problémy, ako účinná alternatívna naturálna liečba. Treba ho dosť veľa, na jeden kúpeľ kytica. Okrem toho obmedzenie až vylúčenie repného cukru, bielej múky sladených nápojov a sladkostí ... no a intuitívne zamedzenie opakovaným infekciám každého druhu. Prvotne overené manželkou.
jahodka30
20.10.10,20:05
Ahoj, no ja som sa toho zbavila neuveriteľne rýchlo,stačil mi jeden jediný kúpeľ v MMS (vygúgli si, odkazov je plno). Odvtedy prešiel mesiac a ja som stále O.K. Normálne nechápem prečo lekári nepredpisujú toto (teda chápem že sú v tom peniaze, ale prečo aj tak o tom ľudia vedia tak málo :-( )