Beba
18.11.05,15:08
Všetkým Alžbetám,Alžbetkám,Betkám, Eržikám a pod., prajem k zajtrajším meninám VŠETKO,VŠETKO,VŠETKO NAJLEPŠIE!!!!!:) :) :)
Jana Motyčková
18.11.05,16:57
Pripájam sa k blahoželaniu všetkým Alžbetkám a všetkým, ale osobitne Bef prajem veľa štastia a hlavne zdravia.
bef
18.11.05,19:05
Janka potešila si ma. Veľmi pekne ďakujem Tebe i všetkým za prianie a zároveň i ja prajem všetkým ostatným Alžbetkám veľa zdravia, lásky a pohody. Nech sa Vám vždy darí s úsmevom na tváry.
ondrejvla
18.11.05,20:14
Všetkým Betkám či Alžbetkám, i Tebe Betka - Laura želám zdravie, lebo sa nedá kúpiť, želám lásku, lebo existuje, želám šťastie, lebo Ti ho budú závidieť. Ale želám Ti i dobrých priateľov, pretože tí sa skutočne nedajú kúpiť, existujú a naviac sú to ľudia, ktorých si sama vyberáš.
kukučka
18.11.05,21:01
Aj ja ďakujem, posielam Vám prvý sneh :) a pozývam na hostinu. /prečo mi nejde rozbaliť to kurča, kvôli koncovke bmp? Aj pohyblivosť sa stratila, fňuk/
liba2
18.11.05,21:11
Beba je tu zapísaná ako Beata. Betka tam žiadna nie je.
http://www.porada.sk/showthread.php?p=144514#post144514
...asi skrat v komunikácii...

opravujem sa, dodatočne som našla kukučku...
ondrejvla
19.11.05,20:52
Aj ja ďakujem, posielam Vám prvý sneh :) a pozývam na hostinu. /prečo mi nejde rozbaliť to kurča, kvôli koncovke bmp? Aj pohyblivosť sa stratila, fňuk/

Kukučka, ešte že som to stihla pred polnocou, kým ešte je Alžbetky,
želám krásne ráno, do ktorého sa zajtra zobudíš, želám Ti plný byt lásky, aby ju bolo cítiť v každom kúte, želám Ti toľko zdravia, aby Ti nikdy nechýbalo ale želám Ti i šťastia plné dlane, aby si ho mohla rozdávať.
Veľké cmuk a kytičku!
kukučka
19.11.05,21:17
Ešte raz zo srdca ďakujem a prajem to isté aj vám všetkým