leonka2
18.10.10,14:30
Pred 2 rokmi som kúpila auto z AAA autobazáru Bratislava,to že bolo strašne predražené som vtedy neriešila auto som potrebovala.Teraz odchádzam do zahraničia a auta sa potrebujem zbaviť. Vie mi niekdo poradiť ako ho predať keď ho je ešte 3 roky treba splácať? Mám šancu ho predať? Ako postupovať?
Ice dive
18.10.10,12:54
no záleží od toho koho je to vozidlo...
ak je na leasing - treba navštíviť leasingovú spoločnosť a zistiť podmienky predčasného splatenia, resp. postúpenia leasingu... a potom vozidlo predať resp. nájsť pokračovateľa leasingu...

ak je na úver - vozidlo je možné predať a úver splatiť predčasne (ak nie je v OEV uvedený ako vlastník financujúca spoločnosť...)
Holder Miro
19.10.10,05:28
Prečo hovoríš , že sa chceš "zbaviť" auta?
Aut sa zbavuju len tí, čo ho predtým použili na nejakú kriminálnu činnosť.
Ja ti navrhujem ,
DAJ auto DO UŽÍVANIA , niekomu, kto ho potrebuje no nemože si ho práve dovoliť.
A budeš mať dobrý pocit a pokoj na duši.
Idú Vianoce, treba konať dobre skutky...
katarina.j
19.10.10,06:12
Prečo hovoríš , že sa chceš "zbaviť" auta?
Aut sa zbavuju len tí, čo ho predtým použili na nejakú kriminálnu činnosť.
Ja ti navrhujem ,
DAJ auto DO UŽÍVANIA , niekomu, kto ho potrebuje no nemože si ho práve dovoliť.
A budeš mať dobrý pocit a pokoj na duši.
Idú Vianoce, treba konať dobre skutky...
Neviem síce koľko mesačne splála alebo kolko je potrebné este splatiť, ale ak sa jedná o vyššiu sumu(cca 100.-150.000skk) tak to by bol drahy darček na Vianoce nie????a čo nehodovosť????kde bude mat zaručenú istotu, že kým ona bude v zahraničí, tak sa o auto bude dotyčný/á starať dobre a nespôsobí nehodu???ved ked vlastník je leasingovka, tak odpredat danej leasingovke, ak si majitelom ty, tak ako bolo písané v prvej odpovedi.;)
MikeM
08.04.11,08:37
Lízing sa dá normálne odstúpiť, ale počítaj s tým, že budeš stratová. Ide iba o to či veľa, alebo veľmi veľa, čiže akého kupcu nájdeš, respektíve ako ho dokážeš predať.
Indeed
11.06.12,05:49
Na každom aute sa dá spraviť dobrá cena a každé auto má svojho kupcu.