badgers
18.11.05,16:56
prosím poraďáka, ktorý vedie knihu jázd v exceli o zaslanie vzoru!
Mám vypracovať KJ za niekoľko mesiacov do zadu, súri mi to, neviem ako na to!Prosím pomóóc...
Sorry,podarilo sa mi to umiestniť do nesprávneho šuplíka,dúfam, že ma nájdete a pomôžete...ďakujeem..
Janka6685
18.11.05,16:03
:mee:prosím poraďáka, ktorý vedie knihu jázd v exceli o zaslanie vzoru!
Mám vypracovať KJ za niekoľko mesiacov do zadu, súri mi to, neviem ako na to!Prosím pomóóc...

Ahoj. Toto mám z porady. Je to to, čo chceš?
badgers
18.11.05,16:07
janka6685, ďakujem, si poklad, len keď to otvorím, hneď to zmizne, neviem, čo mám z PC? napíš mi link z porady, kde si to ty stiahla, možno, že tak mi to pôjde.Ďakujem moc!!!:p
badgers
18.11.05,16:10
janka6685, už mi to ide, len nevidím tam stav tachometra, podľa teba to stačí?
Janka6685
18.11.05,16:14
janka6685, už mi to ide, len nevidím tam stav tachometra, podľa teba to stačí?

Prepáč:( , ale to ti neviem povedať. Ja to nepoužívam, len mám pár užitočných vecí stiahnutých z porady, že keby to niekomu niekedy pomohlo (ako teraz tebe):cool: .:)
badgers
18.11.05,16:15
ide o služobné auto v s.r.o., má niekto taký vzor KJ? Ďakujem!!:mee:
Manual
18.11.05,16:18
ide o služobné auto v s.r.o., má niekto taký vzor KJ? Ďakujem!!:mee:
Stav tachometra musí byť. A neskúšal si stianuť nejakú demoverziu účtovného programu, kde je aj KJ ?
badgers
18.11.05,16:34
hľadám demoverziu, A-CORY nemá, nevieš o nejakej inej? stiahla by som si zatiaľ demo, kým sa naučím,nevyznám sa v tom, ktorá je najlepšia a jednoduchá pritom, nechcem vyhodiť peniaze a potom to nepoužívať,...ďakujem za reakciu! :confused:
Manual
18.11.05,16:36
Choď na www.kros.sk a Alfa štart pre JU je zdarma a jej súčasťou je aj KJ, vyskúšaj
Pekný večer ....
Manual
18.11.05,16:38
hľadám demoverziu, A-CORY nemá, nevieš o nejakej inej? stiahla by som si zatiaľ demo, kým sa naučím,nevyznám sa v tom, ktorá je najlepšia a jednoduchá pritom, nechcem vyhodiť peniaze a potom to nepoužívať,...ďakujem za reakciu! :confused:
Ja mám od A-Corry KJ+Slovensko plus mapa na 15 aut, robím v nej už 4 roky, vyhovuje mi, praktická, množstvo funkcií atď...
badgers
18.11.05,16:44
ďakujem manual, skúsim to demo zdarma, a možno potom to A-Cory, lebo počula som z viacerých strán, že je dobré, len dúfam, že aj ja mu porozumiem, nie som totiž expert na nové programy, no posnažím sa...prajem pekný večer!!:o:o
STRELEC
18.11.05,16:45
Ja mám od A-Corry KJ+Slovensko plus mapa na 15 aut, robím v nej už 4 roky, vyhovuje mi, praktická, množstvo funkcií atď...
Mám otázočky: je to aj v multiverzii? Kde sa dá stiahnuť demo? Stačilo by menej áut, ale bodla by Európa. Je aj taká možnosť?
Vďaka.
Manual
18.11.05,16:52
Mám otázočky: je to aj v multiverzii? Kde sa dá stiahnuť demo? Stačilo by menej áut, ale bodla by Európa. Je aj taká možnosť?
Vďaka.
Choď na www.acory.sk a tam majú všetko. KJ ti urobia na kolko potrebuješ aut, robia aj iné programy. Pozri, vyber si, uvidíš....:)
Pekný večer...
STRELEC
18.11.05,17:29
Vďaka. Idem pozrieť. Knihu jázd mám v rámci balíka MRP. Ale zlákala ma tá spojitosť s mapou SK.