a.butora
19.10.10,09:32
Na gmaili som "nejakým spôsobom" zrušil v pošte znázorňovanie sponiek (ktoré ukazujú prílohu), nedá sa mi ani znázorniť označenie pošty hviezdičkou, nemôžem chatovať, pretože sa mi neznázorňujú mená kontaktov. Neviem túto chybu v nastaveniach odstrániť.
Prosím o radu.
arizona
19.10.10,07:43
K tej poslednej otázke-kontaktov:
na ľavej strane máš ROZHOVOR.
Ak stlačíš značku - kontakty sa ti zbalia, nevidíš ich
Ak stlačíš +, tak sa Ti rozbalia

Alebo : úplne,úplne ( v stede obrazovky) dolu máš možnosti "vypnúť rozhovor" , možno máš to vypnuté
a.butora
19.10.10,09:35
K tej poslednej otázke-kontaktov:
na ľavej strane máš ROZHOVOR.
Ak stlačíš značku - kontakty sa ti zbalia, nevidíš ich
Ak stlačíš +, tak sa Ti rozbalia

Alebo : úplne,úplne ( v stede obrazovky) dolu máš možnosti "vypnúť rozhovor" , možno máš to vypnuté
Bohužiaľ, nič nepomohlo - ale aj tak ďakujem.
blazonko
19.10.10,09:42
Keď si rozbalíš rozhovor, pri svojom mene by si mal mať zelenú guličku. Ak tam nie je, možno si odhlásený z rozhovoru.
a.butora
22.10.10,09:24
Na gmaili som "nejakým spôsobom" zrušil v pošte znázorňovanie sponiek (ktoré ukazujú prílohu), nedá sa mi ani znázorniť označenie pošty hviezdičkou.
Neviem túto chybu v nastaveniach odstrániť.
Prosím o radu.
alla66
22.10.10,10:21
Na gmaili som "nejakým spôsobom" zrušil v pošte znázorňovanie sponiek (ktoré ukazujú prílohu), nedá sa mi ani znázorniť označenie pošty hviezdičkou.
Neviem túto chybu v nastaveniach odstrániť.
Prosím o radu.

Otvor účet > klikni Napísať správu a urob Print screen. Prilož k téme.:)
janzitniak.info
25.10.10,03:11
No napadá ma, či nemáš gmail zapnutý v jednoduchom HTML móde. Možno aj natrvalo. Aktivovaný HTML mód sa zvyčajne ponúka pri pomalom načítaní stránky ale pri prístupe z mobilného telefónu.

Po prihlásení do gmail účtu skús kuknúť dole naspodu do pätky stránky, mal by si tam nájsť nasledovný text:

Gmail zobraziť: štandardné | vypnúť rozhovor | vypnúť hlášky | starší správca kontaktov | základné HTML Viac informácií

Správne by malo byť nastavené štandardné.
alla66
26.10.10,09:49
No napadá ma, či nemáš gmail zapnutý v jednoduchom HTML móde. Možno aj natrvalo. Aktivovaný HTML mód sa zvyčajne ponúka pri pomalom načítaní stránky ale pri prístupe z mobilného telefónu.

Po prihlásení do gmail účtu skús kuknúť dole naspodu do pätky stránky, mal by si tam nájsť nasledovný text:

Gmail zobraziť: štandardné | vypnúť rozhovor | vypnúť hlášky | starší správca kontaktov | základné HTML Viac informácií

Správne by malo byť nastavené štandardné.
Príloha a hviezdička sa zobrazí aj v jednoduchom HTML móde. Keďže zadávateľ nereaguje, problém bude vyriešený:)