Hlinkovx
12.08.04,14:53
Richard, chcem sa opýtať, či by nešlo urobiť nejaký priečinok / popr. niečo iné/, kde by sme každý vložili nejaké tie vzory, zmluvy a tak podobne.
Každý kto by ich potreboval, by si ich jednoducho odtiaľ stiahol.
Ďakujem Silvia Hlinkova
eli
12.08.04,18:09
To by bolo výborné. Myslím, že tu našu poradu, by sme ešte viac (spoločne) zdokonalili.
Richard
12.08.04,18:24
také niečo tu máme a síce pri väčšine porád sú zákony, dokumenty, aktuality... a tu môžete vkladať čokoľvek je použiteľné pre iných
Ale niečo podobné sa deje aj v rámci príspevkov porád... určite tu možno nájsť už množstvo dokumentov, ale najlepšie je to umiestňovať pod spomínané zákony, dokumenty, aktuality.
Hlinkovx
13.08.04,05:02
Myslím si, že keby boli všetky dokumenty / vzory.../ uložené v jednom priečinku a napr. rozdelené do tém, pod ktorú spadajú, bolo by to trošku prehľadnejšie. Napr. už sa mi stalo, že som chcela si tiež stiahnuť nejaký vzor, medzitým ma niekto vyrušil a potom som ho dosť pracne vyhľadávala.
popr. pod tou poradou, tam ako sú zákony, dokumenty - tak tam to nejak uložiť, ale všetky.
Viki
07.11.04,08:45
Zdravím Richard :)

aj mne takýto návrh "chodí" už dlhšiu dobu po rozume - myslím, že by to bolo výborné, mať všetky priložené súbory v jednom priečinku a rozdelené do jednotlivých tém podľa toho, čoho sa týkajú. Tým nemyslím témy, ktoré sú už teraz prístupné.
Ale napr. veľmi výstižné heslo:
s.r.o. - všetky priložené súbory - vzorové z internetu, vypracované členmi porady - zmluvy, tabuľky, postupy...., linky na stránky... atď
auto - detto
stravné - detto
DPH - detto
.......atď
Ak by to bolo riešiteľné z Tvojej strany - nebol by už taký veľký problém najsť ten hľadaný súbor. Do tvorby stránok sa nevyznám, ale napadlo ma, že pri vkladaní prílohy v diskusii ponúknuť tiež vloženie priloženého súboru práve do tohto priečinku.
Je pravda, že pri väčšine porád sú zákony, dokumenty, aktuality... ale v tých témach prebieha aj diskusia a stáva sa to už dnes, pri tom veľkom množstve príspevkov dosť neprehľadné (myslím hľadanie príloh)... a niekedy sa nepodarí ani zadať to správne slovo pri vyhľadávaní (napr. raz sa vyskytuje registratívny poriadok a inokedy registratúrny poriadok).

Hmmmmm... čo na to Vy ostatní poraďáci?

Tiež by som uvítala napr. zoznam stránok, ktoré už niekto navštívil a sú zaujímavé z hľadiska získania informácií, s krátkym popisom čo sa na nich dá najsť. Bola by to dobrá pomôcka pre začínajúcich podnikateľov, ale myslím, že aj pre tých pokročilých. Veď prečo míňať čas hľadaním niečoho, čo už raz niekto našiel.

A do tretice :-)
Možno by stálo za uváženie umiestniť na stránku Ekonomický slovník - výkladový slovník ekonomických pojmov - poprípade s možnosťou dopĺňania výrazov členmi porady.

No neviem, či nechcem toho veľa, ale veď je to len návrh. ;)
Tých nápadov je aj viac, čo všetko sem umiestniť, ale sú to informácie, ktoré sa dajú vyhľadať aj na iných stránkach. Napadá ma to len z hľadiska - všetko pod jednou strechou.

Čo na to hovoríte Vy ostatní??? Mať čo najviac informácií na jednej stránke.
Danielle369
07.11.04,14:43
Takisto sa pripájam,doteraz som 20 minút hladala zákon o registratívnom poriadku, a nakoniec som to vôbec nestiahla,lebo mám niečo s Wordom.

Peknú nedelu.
Hlinkovx
07.11.04,20:26
TO Dan:
ak máš problémy so stiahnutím poriadkov a plánov pre registratúru....tak mi pošli tvoj e-mail..a pošlem ti ich priamo..
Bohužiaľ s týmto..../ stiahnutie dokumentov vo worde.../ sa mi už viac ľudí prihlásilo...ja s tým síce problémy nemám....ale možno RICHARD by vedel poradiť...?!