Trip
19.10.10,20:43
mam problem s tlacenim - pouzivam openoffice ale ked chcem nieco vytlacit, proste raz mi to funguje, inokedy sa tlaciaren ani nehne, potom zase vytlaci iba polovicu stran atd...

mam taky pocit, ze si ta tlaciaren zije vlastnym zivotom a s pocitacom komunikuje ako sa jej chce.

uz som stravil hodiny na vselkijakych forach a jedine co som zatial spravil na doporucenia co som tam nasiel bolo ze som vymenil kabel.

moze pls niekto pomoct ? vrela vdaka !
PotPalo
19.10.10,21:22
A robí to iba keď tlačíš z OpenOffice? Skúšal si ju na inom počítači? Možno je pokazená...
Trip
20.10.10,12:20
A robí to iba keď tlačíš z OpenOffice? Skúšal si ju na inom počítači? Možno je pokazená...

no ja tlacim iba wordove a tabulkove dokumenty, tak neviem - vyskusam vytlacit nejake pdf a dam vediet.

pokazena nemyslim ze je, lebo som ju mal pripojenu na desktop ktory bezal na windows XP a isla OK. Teraz som kupil notebook s vistou a nemozem to rozbehat. po dlhom hladani na forach som sa niekde docital ze na nu treba kupit rychlejsi kabel a to som urobil a teraz funguje aspon obcas. ale ze by to bola nejak prijemna praca sa neda povedat.

ak je na to nejake jednoduchsie riesenie, urobim tak ak nie, kupim novu, lebo mi to uz pekne lezie na nervy...