Deno258
19.10.10,22:34
Ako dám pre windows keď nemám iný os v PC sa nerozumiem ale čítal som tu iné príspevky a tam sa písalo že windows nevie odinštalovať sám seba. A potom tam bolo napísané že máme naformátovať disk.. ale neviem prečo ale.. potom sa automaticky vihodí oznam že sa mi od tial všetko vymaže.. a dám že ok a teraz vyhodí toto "Systém Windows nemôže sformátovať túto jednodku. Ukončite všetky diskové pomôcky alebo programy ktoré jednotku používajú a skotrolujte či nieje v žiadom okne zobrazený obsah jednodky. Potom skúste formátovanie zopakovať." Ešte pripomeniem že žiadne diskové pomocky ani programy nemám otvorené. Otvorené mám iba prehliadač, Tento Počítač (A ešte tam kde sa formátuje HDD). A obsah disku nieje zobrazený v nijakom okne. Ako na to ;( ? Poradte prosím.
KoxXxo
19.10.10,21:28
PotPalo
19.10.10,21:35
No ono ho dáš preč jednoducho. Ale čo potom? Windows je operačný systém (Windows je plocha a to čo máš otvorené: prehliadač, Tento Počítač, no všetko čo vidíš...), a keď nemáš iný, tak ti bude PC po zapnutí akurát ukazovať čiernu obrazovku z chybovou hláškou typu "Chýba operačný systém", a ďalej sa nedostaneš.

Prečo ho chceš vlastne dávať preč?
Deno258
20.10.10,04:13
Mám nový Win7
willma
20.10.10,04:20
prosím ťa nechaj odborné úpravy tvojho PC radšej na odborníka a nerýp do toho. Nakoniec dopadneš tak, že po tvojom zásahu budeš zakladať novú tému s otázkou (nefunguje mi počítač čo s tým?) Window sa na vyššiu verziu dá preinštalovať bez odstránenia tej pôvodnej- a to nie som odborník.
bobino38
20.10.10,04:21
a aký by si chceL Win24?
Fero11
20.10.10,05:52
Ak mas novy Win 7, tak vloz DVD do mechaniky a riad sa pokynmi
KoxXxo
20.10.10,06:31
Vlado40
20.10.10,13:03
OS je väčšinou na disku C a z prostredia windows sa C-ečko nedá sformátovať.Windows sa sám nezničí.C-ečko sa dá sformátovať iba tak ,ak sa nabotuje windows z inštalačného CD Windows ,alebo iného programu na prácu s HDD.