medvedov
19.10.10,23:22
Mohli by napisat ludia ktory sa venuju cisto len obchodovaniu a sprostredkovaniu obchodu .. Ake su vyhody a nevyhody. Ako ste na zaciatku hladali odberatelov a podobne ....

Ak ma niekto zaujem a cas tak kludne napiste aj sukromnu spravu


Dakujem za rady a diskusiu ....
profesional
20.10.10,04:58
Na to co chces vediet ti mozem odpovedat asi takto:

Je tu niekto kto sa zaobera kazdy den dychanim? (Aj ja dycham, poctivo, kazdy den sa nadychnem asi 14.400 krat.)

Napiste prosim sukromnu spravu ci dychate. A ked dychate ako dychate....
medvedov
20.10.10,06:22
Jasne to by nebolo aby niekto nezacal zbytocne hluposti rozoberat .. Nedal som priamu otazku ale vseobecne ze by som sa rad porozpraval a spytal niekoho kto ma cas mi na par otazok z tejto problematiky odpovedat .. A teda take odpovede ako tvoja mi vobec nepomoze ...
profesional
20.10.10,11:32
Tak si sa mal opytat rovno konkretne co chces vediet a nie ze sa ti maju prihlasit ti co by si mozno mohli casom rozmysliet ci by ti mohli zodpovedat nejake otazky. Ved na to je tu tento server aby si sa rovno konkretne opytal a aby ti bolo konkretne odpovedane. Ty mas asi rad dohody typu ze dohodnime sa ze sa budeme dohadovat na tom ze kedy a kde sa dohodneme na tom ako sa na niecom dohodneme. Ze?
medvedov
20.10.10,21:05
Nie len presne takym ako ty som sa chcel vyhnut... Zbytocne si pisal ved ked ta ta nezaujima tak na co pises mna nemusis ucit co a ako sa mam pytat ..

Posledne co som k tebe napisal lebo by som bol ako ty ... a neni to vobec k veci