Foxik
18.11.05,21:04
Teta je zdravotna sestra, ma ukonceny kozmeticky kurz a otvara zivnost bez praxe v kozmetike. Chcela by vediet, ci jej garanta moze robit kozna lekarka s praxou dermatokozmeticky v ramci zivnosti.

dik za odpoved..

poprosil by som aj tipy na nejake zakony (paragrafy), podla ktorych je to umoznene.. pretoze na zivnostenskom urade tvrdia, ze je garancia je platna iba kozmetickou s praxou..

dik este raz..
Monica
23.11.05,11:59
Teta je zdravotna sestra, ma ukonceny kozmeticky kurz a otvara zivnost bez praxe v kozmetike. Chcela by vediet, ci jej garanta moze robit kozna lekarka s praxou dermatokozmeticky v ramci zivnosti.

dik za odpoved..

poprosil by som aj tipy na nejake zakony (paragrafy), podla ktorych je to umoznene.. pretoze na zivnostenskom urade tvrdia, ze je garancia je platna iba kozmetickou s praxou..

dik este raz..
Aj mňa to zaujíma. Poraďte, ....prosííííííííím:mee:
ďakujem
Alllena
28.11.05,10:08
Teta je zdravotna sestra, ma ukonceny kozmeticky kurz a otvara zivnost bez praxe v kozmetike. Chcela by vediet, ci jej garanta moze robit kozna lekarka s praxou dermatokozmeticky v ramci zivnosti.

dik za odpoved..

poprosil by som aj tipy na nejake zakony (paragrafy), podla ktorych je to umoznene.. pretoze na zivnostenskom urade tvrdia, ze je garancia je platna iba kozmetickou s praxou..

dik este raz..

dcéra je vyučená kozmetička s maturitou,chcela si otvoriť živnosť a keďže nemala prax musela si urobiť"vyrovnávacie skúšky" A s týmto osvedčením potom žiadala o vydanie ŽL inak www.kozmetika.sk (http://www.kozmetika.sk) cena za skúšku približne 4000,-Sk v kolkoch.