5slimacik
20.10.10,06:56
Dobry den vsetkym, chcela by som poprosit o radu, chcela by som dovazat znackove oblecenie, ktore by som chcela predavat za vyhodne ceny...ibaze skor by mi vyhovovalo najst si odberatelov, na moj tovar...viete mi poradit, ako na to...viem,ze sa tu vela spomina o tovare dovazanom z inych krajin...ale nenasla som odpoved na moju otazku...dakujem, za uzitocne rady:)
profesional
20.10.10,11:49
To ako si hladat odberatelov..?.. Marketing. Naozaj si myslis ze ti tu bude niekto pisat presny postup ako mas ziskavat zakaznikov?
5slimacik
20.10.10,12:37
Nie tak som to nemyslela, prakticky viem,ako oslovit odberatelov, toho sa nebojim...ale ako preukazat, ze som neni podvodnik, ze by som chcela byt serioznym dodavatelom..ale aj tak dakujem...a neviem, co vsetko mi treba vybavit, na to, aby som tovar mohla dodavat, bez zbytocnych starosti,...na kolko som sa uz bola informovat na nasich uradoch, ale bezuspesne...si ma prehadzovali z jedneho oddelenia na druhy, ako horuci zemiak, dakujem...
profesional
20.10.10,16:54
Nepotrebujes vybavit nic zvlastne. Staci ti bezna zivnost na velkoobchod a maloobchod. Pripadne s.r.o.
Kedze Velka Britania je v EU, tak neexistuje ziadna hranicna bariera.
Mas presne tie iste povinnosti ako keby si nakupovala od dodavatelov na Slovensku.
5slimacik
20.10.10,18:45
Dakujem pekne za radu, zatial:)