KEJKA
20.10.10,12:26
skusila som sa registrovať, ale nerada by som mala za firmu odpovede na všetky otázky, - konkrétne všetky mimo účtovníctva.
Po registrovaní sa mi objavil prehľad všetkých mojich príspevkov, tak to má byť, alebo môžem urobiť nejaký filter, kedy odpovedám ako firma a kedy ako súkromná osoba?
Richard
21.10.10,21:06
Dnes sme spravili filter, aby sa zobrazovali len príspevky z odborných rubrík a nie z diskusií.

Teoreticky sa mi zdá byť nastavovanie rubrík zbytočná komplikácia pre väčšinu firiem, pretože nepredpokladám že budú radiť mimo svojho odborného zamerania.
Momentálne sa zobrazujú všetky témy kde sa firma zapojila, ale dajú sa pozrieť aj LEN užitočné. Zatiaľ to je dočasné, pretože užitočných budú mať nové firmy spočiatku málo, neskôr by som to chcel zmeniť.

Je však pravda že ty napríklad chodíš radiť aj od iných rubrík. Neviem či bude toto častý prípad. Ide o to že by kvôli pár prípadom museli bežať komplikované podmienky a nastavenia na celej Porade. Dnes som nad tým rozmýšľal, zatiaľ sa mi to zdá zbytočná komplikácia pre väčšinu a takisto ďalší prídavok na serverové spracovanie stránky.

Napadá mi jedno riešenie, napríklad by si si mohla v profile nastaviť aby sa ti nezobrazovala záložka všetkých príspevkov, ale len tých užitočných (hoci aj z neúčtovnej rubriky napr. stavba).
Nerieši to však situáciu na Porade, kde napríklad v rubrike STAVBA získaš užitočné body a bude tam svietiť tvoje firemné logo.

P.S. Všimla si si že si nezmenila názov pri zadávaní otázky? Asi tam nebudem ten pomocný text dávať.
KEJKA
21.10.10,21:13
ved ano, mne nevadí, ked to svieti mne, ale nechcela som, aby to svietilo iným.... ale chápem dobre, že len vtedy sa tak stane, ak príspevok získa body, čo v témach, kde nie som doma, sa nestane. Tam skôr ja hľadám pomoc - radu.
Ved uvidíme ako to bude fungovať.
Richard
22.10.10,13:26
Ok, dal som tam automatický filter na záložku "všetko" takže teraz sú tam len užitočné príspevky z porady zo všetkých odborných rubrík s 3+ bodmi a samozrejme priame otázky na firmu.
Janulienka210
26.10.10,10:39
Vedúci zamestnanec musí riadiť najmenej koľko zamestnancov?