siral
20.10.10,12:49
Zdravím,
chcel by som kúpiť auto a mám dilemu medzi nasledujucími autami:
Seat Ibiza ST vs. Renault Fluence vs. Ford Fusion alebo ešte aj Peugeot 206 SW
Zaujimal by ma názor na jednotlivé auta - prečo ANO a prečo NIE, výhody vs. nevýhody a aj následné výdaje spojené s údržbou, resp. opravami.

Jedna sa o fungel nové auta.

ĎAKUJEM
buchač
20.10.10,11:19
Zdravím,
chcel by som kúpiť auto a mám dilemu medzi nasledujucími autami:
Seat Ibiza ST vs. Renault Fluence vs. Ford Fusion alebo ešte aj Peugeot 206 SW
Zaujimal by ma názor na jednotlivé auta - prečo ANO a prečo NIE, výhody vs. nevýhody a aj následné výdaje spojené s údržbou, resp. opravami.

Jedna sa o fungel nové auta.

ĎAKUJEM

Túto otázku hádam nemyslíš vážne ?????
Keď už , tak zbehni na odbornejšie fóra ...túto otázku ale inak za dobrý fór pokladám .
Výdaje ?...nové autá len tekutiny potrebujú ...a nie údržbu a opravy ...

Dilema medzi 4 druhmi áut ....každé iné ...:confused:
Sedan , kombi ...offroad

Keby len taká dilema bola ...;)
Holder Miro
20.10.10,12:32
Ja by som sa priklonil k Fordu.
buchač
20.10.10,15:54
Keď si dal názor ...dám aj ja ...
Mňa Fluence veľmi oslovuje ...
eloelic
07.12.10,09:35
Ja som si kupil Fluence a som nadmieru spokojny. Perfektne jazdne vlastnosti, velka vybava a popritom skvela financna politika. Takze Fluence.
comodo
07.12.10,09:43
tak toto je skor tema na pokec. Inak teraz boli v dobrej cene oktavie. Na mna uvadzane modely voci oktavii posobia ako auticka. Tiez ju vsak neberiem , kvoli dlzke. Nepotrebujem 4.5metrove auto. A yeti sa ti nepaci ? Aspon nezapadnes :-)
comodo
07.12.10,11:36
Dlšie auto má väčší rázvor náprav, a tak lepšie zdoláva nerovnosti na ceste a jazda s ním je pohodlnejšia ako povedzme s krátkou Fab-kou.
Iste , ale ma i vacsi radius otacania. Zacuvat do radu je uz trocha robota. Taky rozkrocenec je napr. Verso. Ale zase napr. oktavka a yeti maju rovnaky razvor a nie su rovnako dlhe. Su to pekne starosti , ako vycapit aspon 15.000 eur :-)