jarka.banska
20.10.10,16:54
Som "novopečená ZRŠ" a dostala som úlohu, s ktorou si neviem dať rady. Verím, že podľa inštrukcie mojej známej sa na tom portály rady určite dočkám, lebo tu vraj chodia len ľudia znalí a ochotní vždy pomôcť.
Verím, že sa nezmýlila a radu dostanem.
Dostala som za úlohu spracovať pracovnú náplň mne podriadenej pracovníčke, ktorá bola prijatá na pozíciu - personalistika-mzdy-administratíva. Vzhľadom na to, že som vo funkcií krátko, začala som hľadať nejaký vzor. (som si vedomá, že nie na všetko existuje vzor, ale predsa, dúfala som) Nenašla som nič relevantné.
Preto chcem poprosiť, ak máte na niektorej škole vypracované pracovné náplne (nemusia byť presne na takúto pozíciu) na obdobné pracovné pozície poprosila by som, keby ste mi ich mohli odpovedať prostredníctvom PORADY, alebo na adresu jarka.banska@gmail.com Budem vám veľmi vďačná. Aj keď neočakávam presne to, čo na našej škole bude pracovníčka vykonávať (nie je to ani možné z vašej strany očakávať) pre inšpiráciu mi to určite pomôže.
Vopred srdečne ďakujem.
Sabadka
21.10.10,09:28
Pri vytváraní pracovných náplní musíš brať za základ katalóg pracovných činností, inšpiráciu som ti poslala na email. :)
judita1971
21.10.10,12:04
Niečo som ti poslala e-mailom. Dúfam, že pomôže.
jankkam
05.11.10,14:36
Ahoj.
Pracujem ako učiteľka v MŠ ktorá je jednotriedná.
Personál sa skladá :
1 učiteľky ktorá má priamu činnosť myslím 5.40 hod
1 riaditeľka ktorej priama činnosť z deťmi je 4.30 hod
1 upratovačka ktorá pracuje denne 5 hodín a to od 8.00 do 9.30
11.00 do 12.30
a od 15.00 do 17.00 hod
prevádzka začína 6.30hod .
Ako by sme mali skĺbiť činnosť aby sa nám pobyt vonku a obed s deťmi sa prekrýval a zároveň mohla byť prevádzka do 16.00hod? A ako to máme riešiť ak jedna z nás je na PN a druhá pracuje nadčas za ktorý nemá zaplatené môže to odmietnuť?
A pritom sa v triede kúri na drevo a pokiaľ upratovačka tam nieje tak to ostáva na učiteľke pričom to nemá v náplni práce ale ak nechceme mrznúť.