Brezno
21.10.10,05:12
Pozdravujem všetkých poraďakov.
Mám HP Compaq nx6125 /5r./ kde som donedávna čítačku kariet nepoužíval. Až teraz som chcel použiť SD kartu zo zabudovanej auto navigacie TomTom. Všetko robím tak ako mám,ale nechce mi ju načítať.Pre zaujmavosť inu SD mi načíta.Kartu som odniesol predajcovi kde som ju reklamoval ako chybnú,ale tam SD kartu v ich počitači načitalo.
Neviem si rady,tak veľmi pekne prosím o pomoc.
TomasHC
21.10.10,05:20
Asi ide o SD HC kartu, mozno to je problem - skontroluj si dokumentaciu k notebooku. Za par eur sa da kupit citacka do USB portu.
Chobot
21.10.10,07:43
Pozdravujem všetkých poraďakov.
Mám HP Compaq nx6125 /5r./ kde som donedávna čítačku kariet nepoužíval. Až teraz som chcel použiť SD kartu zo zabudovanej auto navigacie TomTom. Všetko robím tak ako mám,ale nechce mi ju načítať.Pre zaujmavosť inu SD mi načíta.Kartu som odniesol predajcovi kde som ju reklamoval ako chybnú,ale tam SD kartu v ich počitači načitalo.
Neviem si rady,tak veľmi pekne prosím o pomoc.

Koľko GB má tá SD karta? Existujú 2 typy SD kariet - SD a HCSD. SD karty sa vyrábajú do kapacity 2GB, výnimočne 4 GB. HCSD sú od 4 GB vyššie. Staršie zariadenie (a to kľudne môže byť ten tvoj 5 ročný HP) nepodporujú HCSD.
bettylou
25.12.12,16:13
kde si stiahnem ovládač pre čítačku kariet pre HP?
KoxXxo
25.12.12,16:38
bettylou
26.12.12,07:21
stiahla som si SWTOOLS cardreader. Ako ho spustím? v adresári sa nenachádza žiadna položka exe