Janka 24
21.10.10,09:32
Ahojte, ohlasila sa mi daňova kontrola. Mam vsak problem ze nemam vypisovanú evidenciu od aut? je to asi velky problem ze? poradte, mam ho vypisovat dodatocne? dakujem J.
hanelie
21.10.10,07:37
určite treba dať knihy jázd do poriadku:)
záleží však od toho, aký spôsob uplatňovania výdavkov na PHM učtujete ak je to len 80% stačí zjednodušená evidencia počtu km na začiatku a na konci mesiaca
Lianka
21.10.10,08:22
Viem o kontrole, kde stacilo knihu jazd len predlozit (ako dokaz, ze existuje), ale viem aj o takej, kde bolo treba zdovodnit kazdy jeden riadok, kde podnikatel bol.
Janka 24
21.10.10,09:03
no neviem ako to dopadne a od coho to zalezi, naposledy sme mali kontrolu za rok 2005 a vtedy chybala jedna kniha jazd , najprv ju chceli a potom nie tak neviem, moc sa mi do toho nechce ale budem musiet
Janka 24
25.10.10,05:24
Ahojte vsetci, chcem sa Vás opytat, kto ma s tym skusenosti, ze co sa stane ked danovej kontrole nepredlozim vsetky doklady .Nemozem totiz najs knihy jazd. Mam len jednu.Nedavno som likvidovala stare roky a chybaju mi tieto dokumenty. dufam len ze som ich omylom nezlikvidovala. Hrozi mi pokuta, alebo ako to riesia? dakujem
Janka 24
25.10.10,06:45
poradite?
veronikasad
25.10.10,06:49
Ahojte vsetci, chcem sa Vás opytat, kto ma s tym skusenosti, ze co sa stane ked danovej kontrole nepredlozim vsetky doklady .Nemozem totiz najs knihy jazd. Mam len jednu.Nedavno som likvidovala stare roky a chybaju mi tieto dokumenty. dufam len ze som ich omylom nezlikvidovala. Hrozi mi pokuta, alebo ako to riesia? dakujem
daňová kontrola na daň z príjmu sa neohlasuje zo dňa na deň. Neide len o miestne zisťovanie ?

Na knihu jázd sa pýtaš ako účtovníčka ? Nemal by ju viesť užívatel mot. vozidla ?
Janka 24
25.10.10,06:53
daňová kontrola na daň z príjmu sa neohlasuje zo dňa na deň. Neide len o miestne zisťovanie ?

Na knihu jázd sa pýtaš ako účtovníčka ? Nemal by ju viesť užívatel mot. vozidla ?
na knihu sa pytam ako uctovnicka preto, lebo si chystam doklady na kontrolu, knihy zamestnanci viedli az na jednu, tu by som dopisala ale nemozem najst ostatne. toho sa bojim ked nepredlozim.
veronikasad
25.10.10,06:57
na knihu sa pytam ako uctovnicka preto, lebo si chystam doklady na kontrolu, knihy zamestnanci viedli az na jednu, tu by som dopisala ale nemozem najst ostatne. toho sa bojim ked nepredlozim.
Ak medzi dokladmi ktoré DU požaduje predložiť je aj evidencia jázd, budú na nej trvať ...

Ohlásili sa telefonicky alebo písomne ?
Janka 24
25.10.10,07:00
Ak medzi dokladmi ktoré DU požaduje predložiť je aj evidencia jázd, budú na nej trvať ...

Ohlásili sa telefonicky alebo písomne ?
Ohlasili sa pisomne asi na 2.11. , ak nepredlozim bude pokuta?
veronikasad
25.10.10,07:03
Ohlasili sa pisomne asi na 2.11. , ak nepredlozim bude pokuta?
každý kontrolor sa zameriava na niečo iné. Ak ich budú tí "tvoji" vyžadovať, môžeš doložiť aj v priebehu kontroly. Ak nepredložíš, môžu byť sankcie ...
Janka 24
25.10.10,07:04
dakujem