alexkopodnikat
21.10.10,10:07
Ahoj cem sa spýtať mám prisetory, ktoré sa ale nenachádzajú nikde v centre mesta ani kde je vecsí pohyb ludí ....bohuzial nenapadá ma nic na rozbehnutie niecoho v riestorocj neviete mi nieco navrhnut poradit? ´DAKUJEM
Lianka
21.10.10,08:20
Pokial sam nemas (v sucasnosti) napad, mozes priestor prenajat.
profesional
21.10.10,15:32
Skus zriadit restauraciu. Ale taku ktora bude niecim jedinecna. Napr. velkostou porcii, tym ake jedla bude restauracia ponukat. Ludia su za dobrou restauraciou aj pravidelne cestovat aj 100 km.
blavaciko
21.10.10,18:51
okrem toho rozbehnutie restauracie trva len tak cca rok - dva, ak si dobry a su pociatocne naklady od 100 do 500 tisic eur
alexkopodnikat
22.10.10,07:43
ahoj tak prietor necem urcite prenajat to ho nexam radsej tak ak je pretoze viem ze by dopadol katastrofalne powedzme si co nie je moje to ma nezaujíma už s prenajímaním mám dost zlé skúsenosti takze to som hne vylúčil,,,

no na margo rozbehnutie restaurácie..... mám veľa známych ktorý majú restaurácie krcmy bary a pravdu povediac co mi vravia a na vlastné oci to aj vidím sa restauracným sluzbám krcmám aj barom nie velmi darí v poslednej dobe restaurácie ktoré sú na trhu viac ako 5 rokov sú na tom zle...a pchat peniaze do neistoty ma nejak neláka ....preto by som cel nejaký nápad výnimočný čo bude napredovať a bohužial zatiaĹ ma nenapáda preto aj vás prosím o nejaké tipy skúsenosti ďakujem
blavaciko
22.10.10,10:48
NETÁRAJ !

sorry, ale restauracia ktora bude niecim vynimocna??? na mieste kde nie je velky pohyb ludi? navratnost investicie 2 mesiace, vsak?

2:alexkopodnikat ako velke su tie priestory?
Jano69
22.10.10,17:58
aké máš dostupné finančné prostriedky?
alexkopodnikat
25.10.10,09:34
priestory maju cca 80 metrov stvorcovych plus velky dvor ...
iste financne prostriedky mám ..... preco sa pytate mate nejaku ponuky napad
dakujem
Dantess
25.10.10,10:36
Každý by mal robiť to, čo vie. Ak si vyštudovaný maliar otvor si ateliér, ak si nejaký agent, tak si otvor kanceláriu. Ak Ti ten priestor spadol do lona z neba, tak ho daj do prenájmu. Podnikateľ by mal vedieť sám od seba čo robiť a čo vie robiť. Predpokladám, že ak by si ten priestor kúpil cielene, tak by si aj vedel čo s ním...
blavaciko
25.10.10,11:45
zalezi od dispozicie priestoru, no mozno nejaka galeria, pozicovna svadobnych siat, ak to nie je uplne mimo, alebo kancelarie, to je dnes celkom nedostatkovy tovar... zohnat normalnu kancelariu za slusny peniaz...
alexkopodnikat
25.10.10,11:47
takze priestor bol kúpeny na urcitý podnikatelsky zámer ktorý sme mali naplánovany aj s kolegom lenze bohuzial nem to nevyslo vdaka krize a iným faktorom kolegu som riadne vyplatil zo spolocnosti a mne zostal priestor ktory cem vuzit len zatial nemam napad ktory by ma presvedcil
pepa78
30.10.10,18:27
menšie spinningové centrum...v lete môžeš využívať aj dvor :) nájdi jenoho lektora + zabezpeč 10 "bajkov" obsadených min 5hod denne a máš to :) si to zrátaj...
profesional
30.10.10,19:46
Jeden biznis bude vynasat vzdy a bez ohladu na miesto umiestnenia. Zaloz tam eroticky salon.
don Corleon3
01.11.10,17:48
mozes mi poslat mail?! mohli by sme rozbehnut nejaku spolupracu

posli mi na teba kontakt
henrieta3
01.11.10,18:03
Ahoj cem sa spýtať mám prisetory, ktoré sa ale nenachádzajú nikde v centre mesta ani kde je vecsí pohyb ludí ....bohuzial nenapadá ma nic na rozbehnutie niecoho v riestorocj neviete mi nieco navrhnut poradit? ´DAKUJEM
na fb, vpravo, v reklamach je prave ponuka na fitcentrum, je to nejaky znamy retazec, skus to najst, ked mas priestor, pravdepodobne dodavaju ostatne
henrieta3
01.11.10,18:04
na fb, vpravo, v reklamach je prave ponuka na fitcentrum, je to nejaky znamy retazec, skus to najst, ked mas priestor, pravdepodobne dodavaju ostatne
http://www.contours.cz/vlastni.php
alexkopodnikat
02.11.10,08:46
nad erotickým salónom som uz rozmyslal len neviem ako by som to rozbehol a co by sa to uchytilo vsak dneska je tyx salnov x.....to fitnescentrum sa mi páci lenze ja nie som na dobrom mieste nemám sancu sa uchytit peso ziadny pristúp daleko od centra mesta jedine automobily nie som ani na ociach ludom ktorych by som chytal nahodne ....najradsie by som cel nejake sluzby ktore by som pskytoal sam a bolo by mi to ako sidlo firmy chapete ma rozmyslal som aj nad predajnou motoriek,,,neviem ma niekto skusenosti s predajnou motoriek ? mna ten sport bavi len ci to ide cely rok aj v zime?
alexkopodnikat
02.11.10,08:47
don corleon daj mi mail neviem ho najst som tu noby a nvyznam sa :)
NEILOS
03.11.10,09:30
a kde mas tie priestory - myslim geograficky?
don Corleon3
08.11.10,20:59
A tie priestory su niekde pri bytoch? Pretoze ak by tam neboli nic take mal by som napad ako to vyuzit. Aspon teda na par akcii. Prosim kontaktujte ma
alexkopodnikat
11.11.10,08:39
ano prisetory si pri domoch obytnom priestory