karol.za
20.11.05,07:08
V nedeľu ráno som ako obvykle po svojej nočnej smene na nete navšívil www.porada.sk a bol som milo prekvepený že náš šuťák je na svojom starom mieste ako bol pre ,,veľkým upratovaním,zasa som mohol so svojími starými priateľmi- poraďačkami a poraďakami prehodiť,, to nejaké slovo,,
verím na šuťák sa vrátia všetci priateľia s ktorými som zažil na šuťáku aj ,,kopec srandy,, a budeme zasa partia šušťakoklebetníkov ako sme doteraz boli a náš ohník nenecháme vyhasnúť a budeme ho stále udržiavať :):):):):):):):):):):):):):):):)
jediné :Vďaka Richard:D
s pozdravom
karol.za:):):)
Richard
20.11.05,10:15
Neplánoval som nechať šuťák na hlavnej stránke, bola to len otázka času, keďže som prerábal hlavnú stránku, nestíhal som to meniť vo štvrtok (končil som okolo jednej v noci).
Nechal som si to na sobotu a v sobotu zlyhal moj provider, nemal som doma internet až večer, takže som to hneď dorobil .-)

Podobný osud mali aj najnovšie témy na hlavnej strane.

Diskusia okolo týchto vecí zatienila novinky, ktoré som tu spravil :-)
Ešte o nich poinformujem, pretože ešte stále nemám všetko hotové.
andrej_rv
20.11.05,10:27
Diskusia okolo týchto vecí zatienila novinky, ktoré som tu spravil :-)

Sa už tešíme :) :) :)
ajobs
20.11.05,10:47
Ja som si už vyskúšal Porada body tým, že som dal symbolicky prvý Porada bod Richardovi za to, že túto stránku perfektne udržuje, vylepšuje, a dodáva je správneho ducha. Vďaka Richard, First Porada Point.:) :) :)
ondrejvla
20.11.05,12:11
Richard, potešil si moje oko. Máš za to u mňa pridaný bod. Ďakujem.
DanielaSL
20.11.05,14:03
A ja som to včera hovorila , že Richard to tak nenechá a dotiahne to k našej spokojnosti.:):):)
A na poradu vynovenú si zvykneme.