toso0077
21.10.10,19:56
PC (Wxp) mi neregistruje ,že tlačiareň je zapnutá(namiesto tradičného zvuku prijatia nové zapojeného pristroja sa ozve iný zvuk) mal som pred nedavnom vírus a takto to dopadlo...skusil som reinštalovať ovladače od tlačiarne ale nič... prosím pomoc!!!!už pri štarte mi PC blbne že mi nefunguje 10 min. štart ani nič s Windows a potom zaznie tradičná uvítacia zvučka window a PC funguje normalne
AVASt - 0 virusov, ESET online scaner 0 virusov tak kde je problem???
Vlado40
21.10.10,18:48
Preinštaluj si Windows ,bude to rýchlejšie pre Teba ako hľadať chybu.
PaloPa
22.10.10,07:30
Možno bude stačiť iba vrátiť systém pred čas, kedy sa vyskytol problém:

Start , All Programs, Accessories, System Tools spustiť System Restore, Restore my computer to an earlier time.
(Štart, Všetky programy, Príslušenstvo, Systémové nástroje spustiť Obnovovanie systému, Obnovenie počítača do predchádzajúceho stavu.)

Podrobný popis tu: http://www.zive.sk/spravy/windows-xp--obnova-systemu/sc-30-a-251771/default.aspx
Nandrolon
22.10.10,07:33
Prípadne skús jednoducho prepojiť tlačiareň s PC cez iný USB port...
Stevo5
22.10.10,08:37
Pravdepodobne bude poškodený systém. Skús ho opraviť napríklad takto:
Z príkazového riadku napísať: "sfc /scannow" (bez uvodzoviek) - skontroluje dôležité systémové súbory, chýbajúce doplní, poškodené opraví. Nastavenia Win a programov sa nezmenia. Inštalačné CD Win musí byť v mechanike.

Ak by to nepomohlo, tak preinštaluj systém ako už radil Vlado40 vyššie - čistá inštalácia - nabootovať PC z CD WinXP, z ponuky vybrať formát C, po jeho skončení začne nová čistá inštalácia.
Mal si vírus, ktovie čo "napáchal", preto je ťažko povedať čo PC pomôže. Čistá nová inštalácia by to mala vyriešiť. Nezabudni predtým zazálohovať čo potrebuješ. Zálohu dôkladne daj preveriť antivírom, aby si si nepreniesol nejaký vírus alebo spyware.
toso0077
23.10.10,07:29
zistil som že mi neber ani mobil cez ovi (nokia) ale USB flash mi bere... asi mi ostáva iba reinštalácia, a s tlačiareň stále nič nechce robiť aj tak ďakujem za vaše rady