JanaŠimi
22.10.10,08:58
Zamestnanec pracoval celý mesiac. Nečakane dal výpoveď s tým, že nedodržal výpovednú dobu. Podľa zákona mu mzda bola urobená podľa dochádzky ale zrazená čím mu nebolo vyplatené nič. Neviem s týmto problémom som sa ešte nestretla. Zaúčtovanú mzdu mám len s vyplatenou sumou neviem čo.. z 331 ju dať na 648 do výnosov?
Dakujem za radu Jana
Tweety
22.10.10,07:05
Zamestnanec pracoval celý mesiac. Nečakane dal výpoveď s tým, že nedodržal výpovednú dobu. Podľa zákona mu mzda bola urobená podľa dochádzky ale zrazená čím mu nebolo vyplatené nič. Neviem s týmto problémom som sa ešte nestretla. Zaúčtovanú mzdu mám len s vyplatenou sumou neviem čo.. z 331 ju dať na 648 do výnosov?
Dakujem za radu Jana
521/331, 331/648.
Zoltán Kovács
22.10.10,07:10
Zamestnanec pracoval celý mesiac. Nečakane dal výpoveď s tým, že nedodržal výpovednú dobu. Podľa zákona mu mzda bola urobená podľa dochádzky ale zrazená čím mu nebolo vyplatené nič. Neviem s týmto problémom som sa ešte nestretla. Zaúčtovanú mzdu mám len s vyplatenou sumou neviem čo.. z 331 ju dať na 648 do výnosov?
Dakujem za radu Jana


Nie celkom tomu rozumiem. Ak mzda bola zúčtovaná podľa skutočnej dochádzky, tak prečo sa zamestnancovi nevyplatí?
Má v zmluve zakotvené, že pri nedodržaní výpovednej doby má právo zamestnávateľ na nejaké sankčné zrážky?
ewita888
22.10.10,07:15
Je to zo zákona.. ZP par.62 ods.3
JanaŠimi
22.10.10,07:15
Mzdová účtovníčka sa opiera na zákon, kde sa vraj vraví že pri nedodržaní výpovede mu môže byť strhnutá do mesačnej priemernej mzdy.. ale on ani neodrobil celý msiac proste už neprišiel.. tak sa opierajú o tento zákon.. výplata mu bola spravená poda dochádzky ako bol v práci ale zrazili mu všetko... dali mi to do kolonky ostané zrážky.. takže na 331 mi vysí suma na vyplatenie.. preto som rozmýšlala či ju dať na 648.
Zoltán Kovács
22.10.10,07:16
Je to zo zákona..

Ďakujem, pýtal som sa preto, lebo s tým som ešte nemal dočinenia.
JanaŠimi
22.10.10,07:18
ved ani ja..
Tweety
22.10.10,07:18
Mzdová účtovníčka sa opiera na zákon, kde sa vraj vraví že pri nedodržaní výpovede mu môže byť strhnutá do mesačnej priemernej mzdy.. ale on ani neodrobil celý msiac proste už neprišiel.. tak sa opierajú o tento zákon.. výplata mu bola spravená poda dochádzky ako bol v práci ale zrazili mu všetko... dali mi to do kolonky ostané zrážky.. takže na 331 mi vysí suma na vyplatenie.. preto som rozmýšlala či ju dať na 648.
To, čo vraví účtovníčka je síce správne, ale len v tom prípade, ak je tento postih uvedený v PZ, ak nie je, tak za nedodržanie VD nemôže byť postih.
JanaŠimi
22.10.10,07:22
Áno majú to v kolektívnej zmluve
JanaŠimi
22.10.10,07:25
Dakujem
katka50
22.10.10,07:26
Áno majú to v kolektívnej zmluve
Ale nie v kolektívnej zmluve-musí byť v pracovnej zmluve.

Zákonník práce §62 ods.3

(3) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
Tweety
22.10.10,07:28
Áno majú to v kolektívnej zmluve
AK to nemajú v PZ, tak zrážku nemôžu uskutočniť.
JanaŠimi
22.10.10,08:11
Tak som zistila, že je to teda aj v pracovnej zmluve podchytené. Ďakujem všetkým za spoluprácu