evina
20.11.05,15:02
Milý Richard, viem , že si nám chcel výjsť v ústrety, lebo podaktorí sa sťažovali, že musia na šuťáku stále stláčať refresch, ale mám pocit, že teraz nám viacerým nevyhovuje šuťák bez refresche. Dôvod: predtým sme mohli pri šutáku aj sem tam pracovať, tým, že sme si sami regulovali rýchlosť príspevkov a neunikla nám súvislosť /aj ke´d nie je ju vždy potrebné vedieť:D/. Druhý dôvod, ktorý je dosť vážny z hľadiska zachovania zraku, príspevky na šuťáku stále skáču a nielen pri pridávaní príspevku, ale v pravideľných intervaloch a dosť to unavuje. Založila som však kvôli demokracii anketu, aby to nebol iba môj názor :)
DanielaSL
20.11.05,14:07
Pripájam sa k Evine , mne tiež veľmi vadí to skákanie.
Richard
20.11.05,16:22
Mne to neskáče, iba to blikne...


že sme si sami regulovali rýchlosť príspevkov a neunikla nám súvislosť /aj ke´d nie je ju vždy potrebné vedieť/.

to ste ale neregulovali, pretože keď ste klikli refresh, tak či tak ste sa dostali na aktuálnu "rovinu" príspevkov. To teraz robí auto-refresh za Vas.
Ak ste poriadne nestláčali refresh, tak ste mohli niekedy písať neaktuálne... lebo medzi tým tam skočili iné príspevky, ktoré ste nevideli a teraz vidíte .-)

Zatiaľ som to urobil tak, aby bol refresh menej často, snáď to bude postačovať.

Ak by som to zmenil, bol by to krok späť. Je to dynamickejšie, a predsa to nie je tak rýchle ako chat. Asi poznáte čety, takže tot je iba slabý odvar "rýchlosti".
bepo
20.11.05,16:34
Je to dobré s auto-refreshom,po starom pokiaľ sa napísala odpoveď aj tak pribudli nové príspevky ku ktorým musel človek rolovať dole a Andrej zaznamenal rekord tuším 20 príspevkov za min takže pokiaľ človek niečo napísal tak bol o stránku pozadu.
Richard
20.11.05,16:42
možno by to chcelo ešte väčší šuťák, ale to by musela byť úplne samostatná strana...
evina
20.11.05,16:47
Môj názor je taký, že tým, že som si odrolovala dolu pár príspevkov tak som sa do obrazu dostala. teraz musím ísť do archívu. Ale je to vec názoru, preto som dala anketu. Za seba môžem povedať len toľko, že mne to bbliká veľmi a nebudem môcť chodiť na šuťák, lebo mi to naozaj prekáža na oči. Zrejme to závisí aj od nastavenia rozlíšenia na PC...
Richard
20.11.05,16:57
ale ani v tomto sa nič nezmenilo, odrolovať sa to dá aj teraz....
aj vtedy keď bolo veľa príspevkov musela si ísť do archívu...

auto refresh som spomalil....

aký prehliadač používaš? keď vravíš, že ti to skáče? mne to nenápadne blikne, to je všetko...
bepo
20.11.05,17:04
Rišo- mne nefunguje oprava príspevkov v archíve šuťáku,pozri sa na to prosím
evina
20.11.05,17:08
ale ani v tomto sa nič nezmenilo, odrolovať sa to dá aj teraz....
aj vtedy keď bolo veľa príspevkov musela si ísť do archívu...

auto refresh som spomalil....

aký prehliadač používaš? keď vravíš, že ti to skáče? mne to nenápadne blikne, to je všetko...

Mozila Firefox.
Richard
20.11.05,17:21
hmmm ja tiež
evina
20.11.05,17:23
hmmm ja tiež

robí mi to už menej, ale stále na oči dosť nepríjemne...
DanielaSL
20.11.05,19:45
Aj ja mám Mozilu Firefox a tiež mi to dosť silno blikne.
ALDA
18.04.06,06:06
Nemáte problém so šuťákom?:mee:
ALDA
18.04.06,06:09
zlezaradilmimotemy:):mad::p;):D:(:o:confused::roll eyes::cool::eek::mee:..všetkých pozdravujem galantériou aspom tu:):):)
Hlinkovx
18.04.06,07:47
ŠUŤÁK vôbec nefunguje :mee: :mee: už od včera...nejako okolo obeda predstal fungovať
nie je vidieť, čo bolo naposledy napísané ..a keď odošlem text...nič sa nezobrazí...
Richard..prosím Ťa, oprav nám ho
ĎAKUJEME
Viera123
18.04.06,20:47
Chcela som zadať na šuťák príspevok, lebo tam vraj nie je žiadny a ja som mala akúsi poznámku, či otázku, ale keď zadám: práca s poradou, nie je tam možné pridať tému. Tak teraz neviem, že prečo.
Paula
18.04.06,21:43
Chcela som zadať na šuťák príspevok, lebo tam vraj nie je žiadny a ja som mala akúsi poznámku, či otázku, ale keď zadám: práca s poradou, nie je tam možné pridať tému. Tak teraz neviem, že prečo.
Na šuťáku sa neprispieva, na šuťáku sa iba veselo debatí...to je jednoducho "pokec".:)