Lalia40
22.10.10,14:31
Mate skusenosti s akupunkturou? Ake?
hubatá
22.10.10,19:10
hmmm..... bojím sa že sa netrafí a ochrniem ..... neverím tomu.
Lubaba
22.10.10,19:20
hmmm..... bojím sa že sa netrafí a ochrniem ..... neverím tomu.
myslím že u akupunktúry sa nemusíš báť ochrnutia
hubatá
22.10.10,19:24
myslíš? Ja tuším najviac verím len študovaným MUDr. Hádam za tých 5 rokov štúdia sa na nich voľačo nalepilo, neviem som taký neveriaci Tomáš.
Lubaba
22.10.10,19:33
Akupunktúru som absolvovala tiež, bolo to dávnejšie mala som zápal sedacieho nervu a môžem povedať, že mne pomohla, a myslím že to nebolo len o mojom sugestívnom pocite, inak akupunktúra ti nevylieči chorobu ale pomôže zlepšiť narušenú rovnováhu v organizme, ja som mala 8 stretnutí a zišlo by sa mi to zopakovať.
V akupunktúre sa nepoužívahú žiadne postupy, ktoré by mohli organizmu uškodiť.
hubatá
22.10.10,19:38
Robím na PC, takže ma niekedy bolí krkovica, ale práve že je to pri mieche tak sa toho bojím. Možno sa niekedy osmelím a pôjdem.
Lubaba
22.10.10,19:46
mimotemyAk pôjdeš tak sa zver len do rúk odborného lekára a nemusíš sa báť, mňa okrem krkovice bolí aj klbovica a kostrčovica, skoro celá chrbtica:mee:
hubatá
22.10.10,19:49
Takže ťa vlastne bolí celý človek. O chvíľu k tomu dospejem i ja.
Mária27
22.10.10,20:20
Ja mám vynikajúcu až neuveriteľnú skúsenosť s akupunktúrou. Bola som po operácii v bolestiach, že mi dávali morfium. Každý pohyb taká bolesť, že som sa hýbala len každých 6 hodín. Jeden, čo v nemocnici uspával (ja sa neviem vyjadrovať odborne), sa ponúkol - zahakol také ihličky do uší (skoro som to necítila) a po štvrťhodine mi kázal sadnúť. Ani za nič - ale poslúchla som - a neuveriteľné - nič mi nebolo! Lekári hovorili, že najskôr mu nechceli veriť, potom ho aj sami volali ...
Bezbolestný stav mal vydržať 2-7 dní. Vydržal mi 2, odrazu mi prišlo zle - a znova bolesti. Tak som si to zopakovala a keď ma poslali domov, to som zase len trpela.
Takže, skúsiť treba. Niektorí vravia, že nič, alebo ich len rozbolela hlava ...