comodo
22.10.10,16:04
Konštatujem , že mám doma zastaralú chladiacu bielu techniku. Rozmýšľam čo kúpiť. V kombinovanej chladničke sa mi zdá mraznička malá.
Asi sa rozhodnem pre zvlášť chladničku a zvlášť mrazničku. Váham , či kúpiť mrazničku truhlicovú a či skriňovú. Rád príjmem postrehy zo skúseností z praxe , ktorý typ má aké výhody. Monentálne mám truhlicovú mrazničku , asi 15 ročnú . Hodnotil by som to tak , že vidím výhodu, že pri otvorení sa chladný vzduch "nevyleje " von. Avšak , ak človek podtrebuje čosi zospodu , je to hrabanie a hľadanie. Čo kto na to ? :)
mysimis
22.10.10,14:48
Ja osobne som truhlicovú mrazničku musela predať a to z toho dôvodu, že som malá a keď som mala v nej niečo hľadať čo bolo na spodu, tak som ju musela vypratať. Následne som si kúpila chladničku s mrazničkou - 2 motorovú. Má 4 šuplíky a mám tam všetko prehľadne uložené. Toľko môj postreh.
anonym222
22.10.10,18:58
Z pohľadu spotreby elektriny je najvýhodnejšia kombinovaná chladnička s malou mrazničkou. Ja som však potreboval väčšiu chladničku, tak som to riešil samostatne. Samostatná mraznička je však dnes už drahý špás. Moja stará ma stojí na elektrine asi 93 Euro ročne. Uvažujem teda či to nieje trochu drahá zelenina zo záhrady?
evaj63
22.10.10,18:59
My máme 6- šuplíkovu, ja by som truhlicovú nechcela. Je nepraktická.
comodo
22.10.10,20:20
vďaka za názory. Každý má iné požiadavky. Tiež uvažujem, že tá petržlenová vnať sa tam dobre predraží. Ale i cesta di Billy nie je zadarmo. Uf , prečo musíme stále jesť :-)