Mevlana
23.10.10,14:14
Ahoj, potrebovala by som poradit, kde sa da kupit Apitoxin - vceli jed - internetovy, ci kamenny obchod, lekaren, pripadne kontakt na vcelara v blizkosti nitry, ktory by bol ochotny usmrtit zopar svojich vcielok, cca 250, kvoli mojmu zdraviu..:)..dikes..
ivantt
23.10.10,17:51
Tak teraz ťažklo niektorý včelár usmrtí včielky, už sa zazimovávaju a možno aj sú zazimované. To musiš skúsiť zjari,keď sa idú vyrojiť. Stači odchytiť roj aby neuletel. No a v každom meste, teda aj v nitre su predajne so včelárskymy potrebami a tam najskôr nájdeš kntakt na nejakého včelára. A možno aj takého, ktorý má veľa úľov a jednu rodinku obetuje.
Môžeš mi prezradiť k čomu a na ake liečenie sa používa včelí jed ???
erzet
23.10.10,17:59
Tak teraz ťažklo niektorý včelár usmrtí včielky, už sa zazimovávaju a možno aj sú zazimované. To musiš skúsiť zjari,keď sa idú vyrojiť. Stači odchytiť roj aby neuletel. No a v každom meste, teda aj v nitre su predajne so včelárskymy potrebami a tam najskôr nájdeš kntakt na nejakého včelára. A možno aj takého, ktorý má veľa úľov a jednu rodinku obetuje.
Môžeš mi prezradiť k čomu a na ake liečenie sa používa včelí jed ???
Niekto z nás to nechápe. Ja som to pochopil tak, že Melvana chce usmrtiť 250 včielok.
Neviem však prečo ich nepredá.
Braňo
23.10.10,18:01
erzet
23.10.10,18:39
Niekto z nás to nechápe. Ja som to pochopil tak, že Melvana chce usmrtiť 250 včielok.
Neviem však prečo ich nepredá.
Aha, už som to pochopil aj ja, po príspevku Braňa
ivantt
23.10.10,18:41
Aha, už som to pochopil aj ja, po príspevku Braňa

Uz som sa lakol ze ja nechapem :-))) Doma máme ule so vcielkami ale asi by som neobetoval len tak 250 vciel teraz na zimu, to clovek nikdy neviem kolko vcelstiev prezije do jari...
Mevlana
24.10.10,11:30
..jo, viem, ze teraz uz nie, teraz sa skor spolieham na nejaku tu mast, ako aj Branko pise, aj ked hentu som nepoznala, zhanala som Apisarthron, ale momentalne ho nemaju, takze skusim urcite tamtu, pretoze tie chemikalie, zvane lieky, su skarady chemicky sajrajt s vedlajsimi ucinkami..choroba je reumohnusoba, ale ked hodis do guglu vceli jed, liecba, uvidis, kolko moc inych chorob to lieci..:)..u nas, na skole, sa sice vcelarstvom zaobera Ing. Chlebo, ale za nim nechcem ist, lebo preto..aj kamarat doktorand je vcelar, ale ma vcielky az v Roznave, takze nic..uz vazne uvazujem aj nad tym, ze sa dam na chov vcielok, zacnem jednym vcelstvom a uvidim ako to pojde..lenze kym sa rozkyvem a vazne zacnem, tak na jar by som chcela absolvovat taku zihadlovu kuru, zacne sa prvy den jednym zihadlom, konci sa desiaty den desiatimi a potom sa mesiac a pol pokracuje denne tromi..ze by to malo pomoct..aj som tento rok skusala, prisla som az po desiaty den, ale potom som uz nemala cas, takze som to nedokoncila..vcielky som chytala u nas v botanickej zahrade spu..:)..ale taky zdroj je neisty, nacim mi nejakeho vcelara, co si za nim denne zajdem bicyklom, pichnem si zihadla a odfrcim domov..:)...hm, teraz sa mi vidi, ze som minule kupila na trznici medik od jednej babiny, a tiez boli niekde od nitry, no, hadam volakoho najdem, zatial skusim tu mast..ale najradsej by som bola vceliemu jedu v ampulkach na injekcnu aplikaciu, to ale u nas asi nedostanem..no, nieco vymyslim, dakujem za odpoved, Tebe aj ostatnym..:)..
osky
24.10.10,17:32
..jo, viem, ze teraz uz nie, teraz sa skor spolieham na nejaku tu mast, ako aj Branko pise, aj ked hentu som nepoznala, zhanala som Apisarthron, ale momentalne ho nemaju, takze skusim urcite tamtu, pretoze tie chemikalie, zvane lieky, su skarady chemicky sajrajt s vedlajsimi ucinkami..choroba je reumohnusoba, ale ked hodis do guglu vceli jed, liecba, uvidis, kolko moc inych chorob to lieci..:)..u nas, na skole, sa sice vcelarstvom zaobera Ing. Chlebo, ale za nim nechcem ist, lebo preto..aj kamarat doktorand je vcelar, ale ma vcielky az v Roznave, takze nic..uz vazne uvazujem aj nad tym, ze sa dam na chov vcielok, zacnem jednym vcelstvom a uvidim ako to pojde..lenze kym sa rozkyvem a vazne zacnem, tak na jar by som chcela absolvovat taku zihadlovu kuru, zacne sa prvy den jednym zihadlom, konci sa desiaty den desiatimi a potom sa mesiac a pol pokracuje denne tromi..ze by to malo pomoct..aj som tento rok skusala, prisla som az po desiaty den, ale potom som uz nemala cas, takze som to nedokoncila..vcielky som chytala u nas v botanickej zahrade spu..:)..ale taky zdroj je neisty, nacim mi nejakeho vcelara, co si za nim denne zajdem bicyklom, pichnem si zihadla a odfrcim domov..:)...hm, teraz sa mi vidi, ze som minule kupila na trznici medik od jednej babiny, a tiez boli niekde od nitry, no, hadam volakoho najdem, zatial skusim tu mast..ale najradsej by som bola vceliemu jedu v ampulkach na injekcnu aplikaciu, to ale u nas asi nedostanem..no, nieco vymyslim, dakujem za odpoved, Tebe aj ostatnym..:)..


ked to citam,tak ma zimomriavky obiehaju-neboli to???ako to vydrzis?
buchač
24.10.10,17:48
Ahoj, potrebovala by som poradit, kde sa da kupit Apitoxin - vceli jed - internetovy, ci kamenny obchod, lekaren, pripadne kontakt na vcelara v blizkosti nitry, ktory by bol ochotny usmrtit zopar svojich vcielok, cca 250, kvoli mojmu zdraviu..:)..dikes..
Napríklad ...
http://image.ec21.com/image/apimed/simg_GC01580451_CA01580478/Apitoxin.jpg
http://www.ec21.com/product-details/Apitoxin--1580478.html

alebo ďalej pozri

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=Apitoxin+buy&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
korela
25.10.10,00:21
Mevlana
25.10.10,13:54
..ani nie, boli to len chvilku, nie velmi, ale potom, ked sa to hoji, to strasne svrbi, tak o tri dni..:)..davala som si na to studene octove obklady, aby nesvrbelo..:)..ked vies, ze ti to pomaha, vydrzis lahko..:)..
denky
26.10.10,09:57
Dobry den. Velmi ucinny krem s vysokym obsahom vcelieho jedu je APIREVEN. Je mozne objednat si ho cez stranku obchod.apiterapia.sk
Mevlana
26.10.10,10:45
ked to citam,tak ma zimomriavky obiehaju-neboli to???ako to vydrzis?
..neboli to tak velmi..a ked vies, ze ti to pomaha, vydrzis dost..:)..ale strasne to svrbi, tak na treti den po ustipnuti..na to som si davala studene octove obklady, lebo inak by som to nevydrzala, hehe..:D,,
Mevlana
26.10.10,10:46
..a za tie linky dakujem, myslim, ze si kupim po jednom kreme z kazdeho obchodu a postupne ich vyskusam..:)..
Mevlana
26.10.10,10:48
..neboli to tak velmi..a ked vies, ze ti to pomaha, vydrzis dost..:)..ale strasne to svrbi, tak na treti den po ustipnuti..na to som si davala studene octove obklady, lebo inak by som to nevydrzala, hehe..:D,,
..pre istotu dvakrat..:D..tento sposob radenia prispevkov mi velmi nevyhovuje, mam rada taky, ako je napriklad na fore zoznamu..:)..
Mevlana
29.10.10,11:04
..ad buchac..

..trosku sa bojim zo zahranicia (okrem ciech) kupovat, lebo nikdy nevies, ci je to tam ozaj to, co si si objednal..:I..pozerala som v zozname povolenych lieciv u nas, bohuzial, nijaky vceli jed..len masticka..:)..
Stefan2005
29.10.10,12:10
... na jar by som chcela absolvovat taku zihadlovu kuru... pichnem si zihadla a odfrcim domov...

... známy si takto liečil boľavé koleno - tých pár kusov si vždy odchytil v prírode...
mamka Danka
16.11.10,07:31
:DA osa by nemohla byť? Tá sa dá použiť aj opakovane.

:)
legolas
16.11.10,16:35
Ahoj, potrebovala by som poradit, kde sa da kupit Apitoxin - vceli jed - internetovy, ci kamenny obchod, lekaren, pripadne kontakt na vcelara v blizkosti nitry, ktory by bol ochotny usmrtit zopar svojich vcielok, cca 250, kvoli mojmu zdraviu..:)..dikes..

...nie je všetko pravda čo sa propaguje.., som presvedčený, že tie vpichy tak ako si to popísala ti nepomôžu.., každý sa síce chytá kde akej nitky, ale to s tými včielkami nie je pravda..., a mala by si vedieť ešte jednú vec.., ak už chceš vehementne na sebe vyskúšať tu liečbu, tak sa spoj s tým svojim známym včelárom, lebo aj tu je potrebné vedieť ktoré včielky treba chytiť a to vie len včelár...,ak by si to chcela vyskúšať.., tak pýtaj včely ktoré sú na letáči a kontrolujú let ostatných včiel.., medzi nami povedané.., strážkyne úľa..., ich jed je najsilnejší....,