evafolo
24.10.10,13:34
Môže mi niekto poradiť, kde kúpim kónusoví varešku na zatáčanie vianočných trubičiek?
arizona
24.10.10,11:42
Zvalik
24.10.10,12:04
Ahoj... My sme trubičky zatáčali na normálnej drevenej vareche teda na jej rúčke... /možno som mimo mimotemy?!/
ja.nus.ka34
24.10.10,13:03
moja svokra má takú drevenú paličku....vyzerá presne ako rúčka od varechy...
durisovad
24.10.10,13:24
Aj ja pouzovam na tento ucel varesku s dlhsou ruckou, ziadnu specialnu nepotrebujem.
buchač
24.10.10,14:40
Môže mi niekto poradiť, kde kúpim kónusoví varešku na zatáčanie vianočných trubičiek?


Stroje na pečenie oblátok pre domácnosť

Stroje na pečenie oblátok s nastaviteľnou a plynulo udržiavanou teplotou umožňujú piecť vianočné OBLÁTKY, STÁČANÉ TRUBIČKY, SLANÉ OBLÁTKY, SLADKÉ KORNÚTKY, MRIEŽKOVANÉ TRUBIČKY.

V ponuke máme stroje okrúhle, aj eliptické s bohatým výberom vzorov (spolu 49). Na elektrickú a mechanickú časť dávame 24 – mesačnú záruku, záručný a pozáručný servis. Stroje majú certifikát kvality.

Pri kúpe dostanete bohatý receptár ZADARMO.
http://www.magropom.sk/product.html
ondrejvla
24.10.10,16:23
Aj ja pouzovam na tento ucel varesku s dlhsou ruckou, ziadnu specialnu nepotrebujem.

A tvoje oplátky sú nebezpečne dobré, mňam. Už pár rokov ich mám od teba pravidelne, aj sladké aj dia, sú lahôdkou na vianočnom stole. Ďakujem.
durisovad
24.10.10,17:02
Som rada,a ze vam chutia a este radsej som, ze si na mna pri vianocnom stole spomenu dobre duse.
evafolo
24.10.10,19:09
Ďakujem všetkým za rady! :-) Ja tiež používam verechu, ale myslelasom, že tou s tou originál pôjde ľahšie.
durisovad
24.10.10,19:17
Ani tak velmi nezalezi na vareche, ktoru pouzijes, ako na recepte /cim menej cukru, tym lepsie sa krutia/ a ochote palit si prsty. Casom ziskas zrucnost a pojde ti to dobre aj s obycajnou vareskou.