tina.b
25.10.10,08:13
ahojte,
viem ze o vypadavani vlasov sa tu uz rozpravalo,ale nikde som sa nedocitala o mojom probleme.Uz asi 4 roky drzim bezlekovu dietu a uz asi 3 roky mi strasne vypadavaju vlasy.Bola som aj u koznej lekarky,ale vysledky krvi mam v poriadku a povedala ze to bude pravdepodobne stresom.Chodim aj na gastro a tam mam vysledky tiez v poriadku.Neviem ci to je preto ze drzim dietu,ale nic ine ma nenapada.Uz som zufala vlasy padaju stale viac a viac,najhorsie je to pri umyvani,vtedy mam vanu plnu vlasov.Ma s tym niekto skusenosti?????Prosim o radu.
blazonko
25.10.10,06:19
Neviem, či to bude diétou. V mojej rodine ju majú asi 4, a nikomu vlasy nevypadávajú. Pokojne to môže byť stresom. Vtedy idú vlasy dole na dračku. Neviem, aký šampón používaš. Možno ho len stačí zmeniť.
Lenka1979
25.10.10,06:23
ahojte,
viem ze o vypadavani vlasov sa tu uz rozpravalo,ale nikde som sa nedocitala o mojom probleme.Uz asi 4 roky drzim bezlekovu dietu a uz asi 3 roky mi strasne vypadavaju vlasy.Bola som aj u koznej lekarky,ale vysledky krvi mam v poriadku a povedala ze to bude pravdepodobne stresom.Chodim aj na gastro a tam mam vysledky tiez v poriadku.Neviem ci to je preto ze drzim dietu,ale nic ine ma nenapada.Uz som zufala vlasy padaju stale viac a viac,najhorsie je to pri umyvani,vtedy mam vanu plnu vlasov.Ma s tym niekto skusenosti?????Prosim o radu.


Môže to byť stresom,ako Ti povedala kožná lekárka ak vieš,že si v poslednom období bola v dosť veľkom psych.napätí... nečakaj,kým Ti vypadajú všetky, skúšaj užívať nejaké vitamíny prípadné iné výživové doplnky,ktoré sú určené pre vlasy, aj ja som mala taký problém a moja kaderníčka mi odporúčila vlasovú kúru v ampulkách DERCOS od VICHY a zabralo mi to na 100%. Vyskúšaj, ozaj sa oplatí.:);)
korela
26.10.10,02:33
Ak môžeš, pridaj si do stravy arašidy.