priory1
25.10.10,14:44
Prosim Vas chcem sa opytat, dala som si ziadost na inzerat do skolskeho klubu deti na zakladnej skole. A chcela by som sa opytat v pripade uspechu do akej platovej triedy by som bola zaradena. Mam bakalarsky titul z odboru pedagogika, a este magistersky externe studujem andragogiku. Co sa tyka praxe tak necely rok - 11 aj pol mesiaca som pracovala v Materskej skole ako ucitelka.

dakujeeeem
zdenka131
25.10.10,13:53
Zákon 317/2009 § 61 ods. 10 Pedagogický zamestnanec, ktorý uzatvoril pracovný pomer na výkon pedagogickej činnosti po 30. júni 2009 a má menej ako jeden rok pedagogickej praxe, sa od 1. novembra zaradí do kariérového stupňa začínajúci pedagogický zamestnanec.

Ak máš menej ako jeden rok pedagogickej praxe / a to podľa toho, čo píšeš máš/ budeš zaradená do karierového stupňa začínajúci pedagogický zamestnanec – 8. platová trieda.

Podľa zákona 317/2009 § 27 ods. 4 písm. a) Po úspešnom ukončení adaptačného vzdelania budeš zaradená do kariérového stupňa samostatný pedagogický zamestnanec – 9. Platová trieda.

http://www.minedu.sk/data/USERDATA/ATEMY/2009/Zakon_o_PZ-tabulka-zaradovanie_do_PT.pdf

To, že študuješ, nemá vplyv na zaradenie do PT. Štúdium, ktoré študuješ – andragogika, nespĺňa kvalifikačné predpoklady pre pracovné zaradenie vychovávateľ. Po jeho ukončení by si bola zaradená ako nekvalifikovaná v 9 PT.